1399/03/17

چگونه بازاریابی دیجیتال می تواند فروش را افزایش دهد؟

یک پلن دیجیتال مارکتینگ موثر می تواند برای تحقق چندین هدف مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این اهداف شامل سئو و بهینه سازی سایت، افزایش آگاهی از برند می باشد. اغلب نتیجه ای که بسیاری از کسب و کار ها  امیدوار به دستیابی به آن هستند استفاده از این استراتژی ها برای کسب فروش بیشتر از طریق وب سایت خود است.

 


 برای مشاوره طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و افزایش فروش کسب و کارتان با کارشناسان ما در ایده پویا تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان ما در ایده پویا:

تلفن ایده پویا   تلفن ها: 875 73 222 - 021      -       180 20 229 - 021


 

CRO - بهینه سازی نرخ تبدیل در بازاریابی دیجیتال

برای درک درست CRO، باید چند اصطلاح اصلی را تعریف کنیم.

 

تبدیل (Conversion)

تبدیل هنگامی انجام می شود که بازدید کننده سایت اقدام مطلوب را انجام دهد. بسته به کسب و کار شما، این ممکن است شامل خرید یک محصول  پر کردن فرم آنلاین یا تماس با شما باشد.

نکته: مطمئن شوید که این تبدیل ها را با استفاده از Google Analytics بررسی می کنید.

 

نرخ تبدیل (Conversion Rate) و تاثیر آن بر افزایش فروش

تاثیر نرخ تبدیل بر افزایش فروش

یک فرمول ساده:

تبدیل/بازدید کنندگان سایت * 100.

به عنوان مثال، اگر از 1000 بازدید کننده 17 تبدیل داشته باشید نرخ تبدیل آن 1.7 درصد است. اکنون که اصول را می فهمیم، می توانیم بر این نکته تأکید کنیم که چه موردی از CRO بیشترین تأثیر را در فروش شما خواهد داشت.

 1. برای تجربه فروش بیشتر یک تاثیر اولیه خوب ایجاد کنید

به مشتری بالقوه اطلاع دهید که شما چه کاری انجام می دهید! این تصور اول باید به وضوح نشان دهنده خدمات و ارزشی باشد که انجام می دهید.

روی حقایق متمرکز شوید، به عنوان مثال، اگر یک شرکت حسابداری هستید که به حسابرسی پزشکی قانونی متمرکز هستید، به جای "کمک به رهبران صنعت با صلح مالی ذهن" به گفتن "راه حل های حساب پزشکی قانونی برای مشاغل سازمانی" توجه کنید. یک تیتر ساده و واضح باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتری خواهد شد.

 

 1. ایجاد یک نقطه تبدیل آسان برای فروش بیشتر در بازاریابی آنلاین

مراحل را برای مشتریان بالقوه مشخص کنید.

اگر آنها قادر به پیدا کردن یک نقطه تبدیل سریع نباشند، احتمالاً بدون هیچ اقدامی از صفحه سایت شما خارج می شوند.

یک قانون خوب این است که یک یا دو نقطه تبدیل را بلافاصله در زیر یا مستقیم در کنار عنوان اصلی خود قرار دهید. یک قانون مطمئن این است که اطمینان حاصل کنید که حداقل یک نقطه تبدیل را در ناوبری اصلی خود داشته باشید. این نکته می تواند به سادگی یک صفحه تماس باشد. با این حال، مراقب باشید که از آن زیاده روی نکنید. زیاده روی در استفاده از نقاط تبدیل باعث گمراهی مخاطبان سایت می شود.

 1. تماس با مشتری

اگر کسب و کاری هستید که مشتری ها با شما تماس می گیرند، این گزینه را به آنها بدهید. اکثر کاربران مشروط هستند که در گوشه بالای صفحه به دنبال شماره تلفن باشند.

با قرار دادن شماره تلفن خود در قسمتی از سایت که کاربران به راحتی به آن دسترسی داشته باشند می توانید با استفاده از سیستم های ردیابی تماس میزان نرخ تبدیل را بطور موثر اندازه گیری کنید.

 1. تبلیغات در شبکه های اجتماعی

برای تبلیغات می توانید از فیسبوک، اینستاگرام و لینکداین استفاده کنید. این تبلیغات نیازی به ترک سیستم و بازدید از سایت شما برای تبدیل ندارد. کاربران می توانند مستقیم از این شبکه های اجتماعی وارد سایت شما شوند. همچنین برای تبلیغاتی مانند Google Ads می توانید یک صفحه لندینگ مخصوص بسازید که بازدهی بیشتری را تجربه کنید.

 

صفحه اینستاگرام ایده پویا

 

جستجو و تبلیغات فروشگاهی در دیجیتال مارکتینگ

برای هر محصول / خدمات قیف خریدی وجود دارد که مشتریان شما از آن پیروی می کنند. سریعترین راه برای تأثیر گذاری بر فروش، تمرکز بر انتهای قیف است. جستجوهای این گروه به طور جدی به دنبال خرید هستند وعامل محدود کننده پایین قیف رویکرد هزینه است.

 

 1. کنترل کلمات کلیدی برای تاثیر بازاریابی دیجیتال بر افزایش فروش

برای به حداکثر رساندن قسمت پایین فعالیت قیف (BOFU)، باید کلمات کلیدی را شناسایی کنیم که نشان دهنده سیگنال خرید واضح است.  به عنوان مثال، یک نمایندگی اتومبیل بهتر است بر روی کلمه "فروش پژو 206" کار کند تا اینکه بر روی کلمه " پژو" کار کند.

 1. تبلیغات خرید

برای سایت هایی که کالاهای سخت می فروشند، تبلیغات خرید می تواند بسیار مؤثر باشد. این تبلیغات می تواند استفاده از تصویر محصول و مزیت قیمت آن نسبت به رقبا باشد. تصویر و قیمت می توانند دو مزیت رقابتی بی نظیر برای کسب و کار شما باشند.

 1. بهینه سازی برای افزایش نرخ تبدیل مشتری

هنگامی که تمرکز اصلی بر افزایش فروش است، باید بهینه سازی های تبلیغاتی شما روی تبدیل ها متمرکز شود، یعنی (CTR) نرخ کلیک و (CPC) تبلیغات کلیکی.

 

اعداد کسب و کارتان را بشناسید

 

اعداد کسب و کارتان را بشناسید

 

افزایش فروش از طریق بازاریابی دیجیتال آسان است. با این حال، افزایش این فروشها با سودآوری یک چالش واقعی است. برای داشتن یک مجموعه بازاریابی موفق دیجیتال، باید اعداد کسب و کارتان را بشناسید.

 1. نرخ نهایی شدن مشتری را در نظر بگیرید

برای هر تماس و سوالی که دریافت می کنید، چه تعداد از آن ها تبدیل به مشتری واقعی می شوند؟ این زمان خوبی برای صادق بودن با خود است. دست بالا گرفتن توانایی هایتان می تواند تاثیر منفی بر کمپین دیجیتال شما بگذارد.  

 1. مشتری شما چقدر ارزش دارد؟

ارزش مشتری چیست؟ برای کشف این مفهوم، ما از ارزش متوسط مشتری (ACV) و ارزش طول عمر (LTV) استفاده می کنیم. برای برخی از کسب و کارها تمرکز خود را روی فروش اولیه و درآمد یک بار متمرکز خواهید کرد. برای سایرین، شما باید ارزش عمر مشتریان خود را بدانید.

برای وب سایت های تجارت الکترونیکی باید بر اساس درآمد حاصل از فروش، ارزش مشتری محاسبه شود. در روش (ACV) درآمد را باید بر تعداد کل مشتریان تقسیم کرد تا ارزش متوسط مشتری محاسبه شود.

برای LTV باید بدانیم که مشتری هر چند وقت یکبار سفارش می دهد. به عنوان مثال، در فضای خرده فروشی یک جفت شلوار جین می تواند منجر به 50 دلار در ماه در سفارش های اضافی برای 6 ماه آینده شود. در فضای B2B، یک سفارش نرم افزار ممکن است با توافق 3 ساله همراه باشد.

 1. حاشیه سود خود را بشناسید

سود شما از هر فروش چقدر است. این به شما امکان می دهد CPA هدف را تعیین کنید، به لطف چند معادله سریع!

اکنون که اعداد خود را داریم تعداد زیادی مهندسی معکوس انجام می شود. با شروع سود ما، بیایید بگوییم مشتری ما LTV 4،000.00 دلار دارد و سود ما 50٪ است؛ این بدان معنی است که ما در هر فروش 2000 دلار آمریکا قرار می دهیم. شما چقدر از این سود حاضر به تسویه حساب هستید؟ اگر این تعداد 15٪ باشد می توانید 300 دلار برای به دست آوردن مشتری هزینه کنید. اگر نرخ نهایی شدن مشتریان  شما 33٪ است، می دانید که می توانید 100 دلار هزینه کنید.

 

بازاریابی دیجیتال نوعی تبلیغات قابل اندازه گیری است. برای اندازه گیری اثربخشی همیشه از یک بستر استفاده کنید. Google analytic متداول  ترین ابزار برای اندازه گیری اتفاقاتی است که وب سایت شما اتفاق می افتد. اهداف خود را ردیابی کرده و به داده ها اعتماد کنید.

از بررسی و آنالیز کردن بخش های کوچک پروژه سایتتان نترسید. داده های جمع آوری شده به شما این امکان را می دهد تصمیم دقیق تری بگیرید و فروشتان را با بازاریابی دیجیتال افزایش دهید.

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
بازاریابی اینترنتی بازاریابی دیجیتال دیجیتال مارکتینگ نرخ تبدیل سایت بازاریابی آنلاین بازاریابی محتوا استراتژی دیجیتال مارکتینگ فروش
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : ارائه ژل سلطنتی عسل هانی ژل

تاریخ : 1397

اخبار و مقالات

برگزیده ها
در دنیای امروز زندگی اکثر افراد با دنیای اینترنت گره‌خورده است. هریک از ما به‌طور متوسط در طول روز ساعاتی را به گشت و گذار در دنیای مجازی می‌پردازیم. آنچه که در جواب جستجوی شما توسط اینترنت نمایش داده می‌شود همان محتواها هستند. محتوا شاهرگ اصلی یک وب‌سایت است و بقا و پیشرفت وب‌سایت به تولید محتوای مناسب بستگی دارد. بر اساس آمارهای زنده اینترنت، بیش از 1.9 میلیارد وب‌سایت در بستر اینترنت وجود دارد. بنابراین به دست آوردن علایق خوانندگان در این جهان دیجیتالی در حال ...
فروش اینترنتی وبسایت یا اینستاگرام؟ کدام بهتر است؟ با اضافه شدن اینترنت به زندگی و آگاهی مردم نسبت به مزایای بی‌شمار اینترنت در صرفه و جویی در وقت و هزینه‌های آن‌ها تقریباً همه‌چیز به شکل آنلاین درآمد. در سال‌های اخیر با افزایش استقبال مردم از فضای مجازی و افزایش تعداد وبسایت‌ها و گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی، بسیاری از صاحبان مشاغل برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی در قالب وبسایت‌ها شدند. کم‌کم با ورود شبکه‌های ...
چه در زمینه بازاریابی محتوا حرفه‌ای باشید و چه تازه‌کار، باید هرچند وقت یک بار بر روی برنامه استراتژی محتوای خود بازنگری کنید. باید مطمئن شوید که این محتوا همواره برای مشتریان شما به‌روز، ابتکاری و جذاب باشد. از سوی دیگر دنیای امروز دنیایی است که رقابت در بازاریابی محتوا از هر زمان دیگری بیشتر است. آمارها نشان می‌دهد که امروزه بیشتر از 70 درصد مشاغل در بازاریابی محتوا سرمایه‌گذاری می‌کنند. به همین دلیل اگر شما نتوانید یک محتوای جذاب تولید کند، به سادگی جای خالی شما توسط ...
  شناخت مخاطبان هدف یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی است که با کمی دقت و تصمیم‌ گیری درست می‌توان به راحتی آن را پشت سر گذاشت. در واقع در ابتدای مسیر شروع هر کسب و کاری شما باید بدانید که انتهای مسیرتان قرار است به کدام سمت برسد. این موضوع به این معنا است که یکی از رموز موفقیت در کسب و کار شناخت دقیق هدفی است که در هر مرحله از پیشرفت خود می‌خواهید به آن برسید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا مسیر درست را برای رسیدن به این هدف انتخاب کنید. درست مانند یک فرد حرفه‌ای ...
افزایش روزانه‌ی کاربران اینترنت می‌تواند خبر خوبی برای افرادی باشد که در پی راه انداختن یک کسب و کار اینترنتی هستند. چرا که به دلیل همه گیری شبکه‌ های اجتماعی، بازاریابی در جایی که تعداد بیشتری از افراد در آنجا حضور دارند قطعا بسیار مؤثرتر از بازاریابی به روش‌های سنتی است. شرکت ایده پویا به شما این اطمینان را می دهد با تکنیک های بازاریابی شبکه های اجتماعی کسب و کار شما را ارتقا ببخشد و شما را به برندی شناخته شده تبدیل کند.     مزایای فروش محصولات در شبکه های اجتماعی امروزه ...
شاید باورش سخت باشد اما حدود 10 سال از حضور اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرد و تقریباً تمام سلبریتی ها، شرکت‌های بزرگ، برندهای تأثیرگذار و سیاستمداران مشهور دنیا در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند. انسان‌ها عاشق تصاویر هستند و این یکی از دلایل اصلی محبوبیت شدید اینستاگرام نسبت به فیسبوک و توئیتر است. اما مدت‌های زیادی است که دیگر اینستاگرام بستری برای انتشار عکس‌های شخصی و سلفی‌های مختلف نیست. بلکه به فضایی بزرگ برای اجرای برنامه‌های تبلیغاتی بدل شده است ...