سئو سایت SEO و بهینه سازی سایت

سئو سایت SEO و بهینه سازی سایت یک فرآیند همیشگی است که باید بر روی سایت بصورت مداوم انجام گردد تا از رقبا عقب نمانید و پیشرفت و رتبه بهتری در موتورهای جستجو بدست آورید. بهینه سازی سایت یه نقطه یا مرحله نیست و اتمام ندارد و باید نظارت و آموزش‌های لازم به تیم جهت نگهداری سایت و سئو و بهینه سازی بهتر وب سایت داده شود که روند کار بهینه سازی متوقف نگردد. انجام تکنیک‌های سئو برای بالا نگه داشتن رتبه سایت در جستجوها، واجب و ضروری است.
سئو (Search Engine Optimization) SEO و بهینه سازی سایت باید از مرحله کدنویسی و طراحی سایت شروع گردد؛ زمان طراحی باید به فاکتورها و آیتم‌های سئو بسیار دقت کرد تا بتوان سایت بهینه‌ای برای موتور‌های جستجو طراحی نمود. اصول درست طراحی وب سایت بهینه شامل رعایت مواردی مانند انواع تگ‌ها، عنوان‌ها، کلمات کلیدی، توضیحات و ... است.

 

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت دقیقا چیست؟

سئو SEO و بهینه سازی سایت و صفحات وب به مجموعه ای از فعالیت‌ها می‌گویند که انجام دادن آنها سبب افزایش یافتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌گردد و در نتیجه وب سایت شما در صفحه اول موتور جستجو گر دیده می‌شود و شما می‌توانید ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود جذب نمایید. مجموعه‌ای از عوامل سبب افزایش یافتن رتبه وب سایت می‌شوند که تعدادی از آنها مشخص و برخی دیگر محرمانه می‌باشند.

سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در دنیای امروز تخصص و علم مهندسی به حساب می‌آید و باید در این زمینه تجارب زیادی کسب کرد. بهینه سازی صفحات وب سایت به معنی کسب امتیاز بیشتر در نتایج جستجو‌ها و نمایش وب سایت شما در رتبه های بالاتر است. هرچه تعداد بازدیدکننده از سایت افزایش یابد، سایت تان کلیک خور بیشتری پیدا خواهد کرد.

اهمیت سئو از آنجایی مشخص می گردد که تقریبا 60 درصد استفاده کنندگان از اینترنت قبل از خرید هر جنسی ابتدا جهت تکمیل اطلاعات قبل خرید از موتورهای جستجو و معرفی سایت های نتایج آن استفاده می‌کنند که در این میان 80% آنها فقط نتایج صفحه اول را مشاهده می‌کنند.

 

شرکت طراحی سایت ایده پویا با استفاده از شیوه‌های نوین و کاربردی سئو و بهینه سازی و آشنایی کامل با قوانین گوگل، ترافیک و در نتیجه رتبه وب سایت شما را افزایش می‌دهد و از این طریق امکان دسترسی و مشاهده وبسایت را برای بازدید کننده و کاربر هدف امکان پذیر می‌سازد. امروزه همه کسب و کارها در تلاش هستند تا رتبه خود را در نتایج جستجوی گوگل Google به عنوان محبوب ترین و پر کاربرد ترین موتور جستجو بهبود دهند.

 

بهینه سازی سایت

بهینه سازی و سئوی وب سایت SEO یک مهارت است که با گذشت زمان و کسب تجربه به دست می‌آید و در دنیای پیشرفته ی امروز بسیار حائز اهمیت می‌باشد .انجام فرآیند بهینه سازی سایت زمانبر است و در حدود 3 الی 9 ماه به طول می‌انجامد، البته این مدت زمان با توجه به میزان رقابت و تعداد کلمه کلیدی مشتری و محتوای سایت تغییر خواهد کرد و در تمامی موارد ثابت و یکسان نخواهد بود.

اگر قصد سپردن کارهای سئوی سایت حرفه ای را به شرکتهای فعال و با تجربه در این زمینه دارید توجه کنید که چه شرکتی را و با چه ویژگی انتخاب می‌کنید زیرا کار سئو بسیار حساس و برای شما حیاتی می باشد. زیرا اگر شرکت مجری تجربه لازم را در این زمینه نداشته باشد با انجام کارهای سئو منفی و یا کلاه سیاه می‌تواند با گرفتن نمره منفی و یا پنالتی از گوگل از لیست صفحه اول نتایج و یا حتی کلا از لیست نتایج حذف گردد. در سئو می توان گفت علاوه بر داشتن دانش فنی، تجربه مورد نیاز نیز یکی از مهمترین ویژگی‌های انتخاب می‌باشد.

 

با انواع سئو سایت آشنا شوید

سئو داخلی سایت

فعالیت‌های این حیطه شامل همه کارهایی است که شما می‌توانید با ساختار سایت خود، کد سئو و محتوای نوشتاری انجام دهید. اکثر پلتفرم‌های CMS مسائل مربوط به سئو را در نظر می‌گیرند، اما واقعاً این جمله به چه معنی است؟ افزونه Yoast ورد پرس بسیاری از کارهایی را که یک متخصص سئو برای شما انجام می‌دهد را پوشش می‌دهد. برای پلتفرم‌های فاقد طراحی سئو داخلی، به منابع بیشتری احتیاج دارید؛ ابزارهای محبوبی مانند SEMrush یا Moz می‌توانند این وظیفه را به‌خوبی انجام دهند.

درباره تکنیک‌های لینک سازی داخلی بیشتر بخوانید.

 

سئو خارجی سایت

این مسائل شامل تمام اتفاقاتی است که خارج از سایت شما رخ می‌دهد تا بتواند ترافیک را هدایت کند. اهمیت بک لینک‌ها (backlinks) به‌تنهایی، به‌اندازه اهمیت کارهایی که درزمینه تولید محتوا و مسائل مربوط به سایت انجام می‌دهید است. در بعضی از مواقع، هنگامی‌که سایت و محتوای شما در حال افول است، بک لینک‌ها تبدیل به کل بازی می‌شوند. بک لینک‌ها موارد مختلفی دارند و هرکدام از آن‌ها از 100 نمره می‌گیرند.

می‌توانید نمرات بک لینک را با استفاده از ابزاری مانند Google PageRank برای Chrome بررسی کنید. این را به یاد داشته باشید: ترافیک باعث ایجاد ترافیک می‌شود. به دست آوردن 100 بک لینک که فقط نمره 1-10 دارند، مانند گرفتن یک بک لینک خوب است، بنابراین مجموع تلاش شما برای گرفتن بک لینک باید نتیجه‌ای برابر با نمره 100 داشته باشد.

 

سئو وب سایت

در کل روش‌های بسیار زیادی وجود دارند که به شما در کسب رتبه‌های برتر گوگل کمک کنند و می‌توانید با استفاده از آنها به رتبه‌های اول گوگل دست پیدا کنید. شما می توانید برای این کار و مدیریت اعمال خود از نرم افزار‌ها و پلاگین‌های بسیاری استفاده کنید ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که استراتژی‌های سئو SEO همیشه در حال تغییر است و شما نیز باید همیشه نسبت به آن بروز باشید.

به همین خاطر داشتن یک شرکت سئوکار معتبر به شما برای رسیدن به موفقیت بسیار کمک می‌کند. همراه بودن با شرکت حرفه‌ای که بطور تخصصی کار سئو و بهینه سازی وب انجام می‌دهد این امکان را به شما می‌دهد که در کسب و کارتان همواره بالاتر از رقبا باشید و بهتر دیده شوید.

 

روش‌های بهینه سازی سایت

امروزه به دلیل اهمیتی که سئو سایت در بهبود رتبه وب‌سایت‌ها و توسعه تجارت دارد؛ افراد از راه‌های مختلفی برای اجرای آن استفاده می‌کنند. البته برخی از این روش‌ها غیرقانونی بوده و باید مراقب باشید که از چنین روش‌هایی برای بهبود رتبه سایت خود استفاده نکنید. رایج‌ترین روش‌های سئو سایت عبارت‌اند از:

 • سئو کلاه سفید

این روش بهینه سازی سایت همان چیزی است که همه شرکت‌های معتبر سئو سایت برای بهبود رتبه از آن استفاده می‌کنند. سئو کلاه سفید روشی است که در آن شما کاملا مطابق با قوانین موتورهای جستجو رفتار کرده و از یک روش درست و اصولی کسب رتبه می‌کنید؛ واضح است که این کار به زمانی نسبتا طولانی نیاز دارد. همچنین هیچ خطری سایت شما را تهدید نکرده و به‌این‌ترتیب می‌توانید با جلب اعتماد گوگل، مدت بیشتری رتبه خود را حفظ کنید.

 • سئو کلاه سیاه

این روش بهینه سازی سایت کاملا غیرقانونی بوده و در صورت محرز شدن استفاده از آن، وب‌سایت شما به‌طور کامل از بین خواهد رفت. در تکنیک‌های سئو کلاه سیاه، کاربر در نظر گرفته نمی‌شود و همه تلاش‌ها برای دور زدن موتورهای جستجو متمرکز خواهند شد. سئو کلاه سیاه یک راه سریع برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو است؛ زیرا معمولاً به‌گونه‌ای انجام می‌شود که موتورهای جستجو متوجه آن نخواهند شد. اما بسیار خطرناک بوده و می‌تواند منجر به جریمه شدن وب‌سایت شما گردد.

 • سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری نیز مانند نمونه کلاه سیاه با استفاده از اقدامات غیرقانونی انجام می‌شود. در این روش بهینه سازی سایت، از الگوریتم‌هایی برای دور زدن موتورهای جستجو استفاده می‌شود. به همین دلیل اگر با علم کافی انجام نگیرد؛ می‌تواند برای وب‌سایت شما خطرساز شده و باعث جریمه شدن شما شود.

 

3 عامل مهم در موفقیت سئو سایت

سئو سایت و بهینه سازی وب یکی از نکاتی ترین موارد و اثرگذار در جذب ورودی در دیجیتال مارکتینگ است. برای بهتر دیده شدن سایت در صفحه اول همیشه باید به این سه بخش توجه کنید. این سه عامل را می توان مهمترین عوامل تاثیرگذاری در سئو دانست که با توجه به آنها میزان زمانی که باید برای سئو سایت گذاشته شود مشخص می گردد. سئو کار حرفه ای به عامل های که گوگل بر روی آنها حساس است آشنا می باشد و با صرف وقت و هزینه بر روی این عوامل میتواند امتیاز و رتبه بهتری را از گوگل اخذ کند.

 

 • ساختار طراحی و کد نویسی سایت

منظور از ساختار طراحی و کد نویسی در بهینه سازی سایت، ساده‌سازی آن است. به عبارت بهتر شما باید سایت را به‌گونه‌ای طراحی کنید که کاربر بتواند در مدت کوتاهی به قسمت‌های مهم آن دسترسی پیدا کرده و درعین‌حال با ورود به سایت گیج نشود. به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند به‌محض وارد شدن به سایت، به مسیر موردنظر خود دسترسی پیدا کرده و یا به‌راحتی محصول مدنظر خود را پیدا کند.

توجه به ساختار طراحی و کد نویسی سایت باعث می‌شود که بتوانید تجربه کاربری یا UX را به‌خوبی بهینه کرده و ساختار ایده آلی را در سایت خود ایجاد کنید. امروزه این تجربه کاربری به یکی از اصلی‌ترین معیارهای گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها تبدیل شده است؛ به همین دلیل توجه به این موضوع می‌تواند تا حد زیادی بر روی سئو سایت شما و کسب رتبه‌های بالا در کیان نتایج جستجو تأثیرگذار باشد.

 

 • کیفیت محتوای تولید شده

محتوای تولیدشده یکی دیگر از قسمت‌های بسیار مهم در سئو سایت است که به‌نوعی با تجربه کاربری نیز ارتباط دارد. شما باید محتوایی را در سایت خود منتشر کنید که راه‌حلی را برای یکی از دغدغه‌های مخاطب ارائه دهد. همچنین باید تلاش کنید که محتوا را برای کاربر بهینه کرده و موتورهای جستجو را در اولویت دوم خود قرار دهید؛ برای مثال اشباع کردن متن با انواع کلمات کلیدی، می‌تواند محتوا را در نظر کاربر، غیرکاربردی جلوه دهد. همچنین استفاده از تعداد زیادی لینک داخلی یا خارجی می‌تواند محتوای شما را از حالت جذاب بودن خارج ساخته و کاربر را از خواندن آن منصرف کند.

شما باید تلاش کنید که محتوای خود را به‌خوبی تیتر بندی کرده و خوانایی آن را برای کاربر بهبود ببخشید. به‌این‌ترتیب می‌تواند در مدت کوتاهی و تنها با مطالعه عناوین مقاله، موضوع کلی آن را متوجه شده و دقیقا قسمتی را مطالعه کند که برای برطرف کردن دغدغه‌اش به آن نیاز دارد. تولید محتوای جذاب و باکیفیت باید در همه قسمت‌های معرفی محصول یا مقاله‌ها موردتوجه قرار بگیرد.

 

 • میزان رقابت

بررسی میزان رقابت یکی از کارهایی است که شما باید برای تعیین استراتژی سئو سایت انجام دهید. به عبارت بهتر یکی از بهترین راه‌ها برای به حداقل رساندن زمان بهینه سازی سایت، بررسی رقبا است. این کار به شما امکان می‌دهد که بتوانید مسیر خود را به‌درستی تعیین کرده و از به نتیجه رسیدن آن مطمئن شوید. در این راستا شما باید رقبای اصلی خود را شناسایی کرده و روندی را که آن‌ها برای کسب رتبه طی کرده‌اند؛ بررسی کنید. برای این کار می‌توانید از ابزارهای مختلفی که در اختیار شما قرار گرفته است؛ استفاده کنید.

 

مراحل انجام پروژه سئو سایت در شرکت ایده پویا

 • آنالیز و بررسی وب سایت جهت چک کردن پیاده سازی اصول طراحی سایت حرفه‌ای
 • تحلیل کلمات کلیدی پروژه و بررسی کلمات کلیدی رقبا
 • تنظیم قرار داد و شروع پروژه سئو سایت
 • ارائه گزارش در رتبه بندی گوگل در بازه‌های زمانی مشخص تا رسیدن به رتبه مورد نظر
 • رسیدن به جایگاه مورد نظر و نگه داشتن رتبه در بین رقبا

با روش های قیمت گذاری و هزینه پروژه سئو سایت بیشتر آشنا شوید.

 

امروزه آژانس های دیجیتال مارکتینگ و شرکت های سئو در دنیا رویکرد سابق خود را که تمرکز بر روی سئو کلمه داشتند را تغییر داده و بیشتر بر روی کیفیت ورودی از طریق گوگل عمل می کنند و روی کلماتی سئو می کنند که شاید به ذهن شما نیایید ولی فیدبک بسیار مناسبی بر روی سایت و اهداف بازاریابی شما بگذارد. انتخاب کلمه کلیدی و سئو کردن سایت بر روی آنها در بسیاری از اوقات راه مناسبی جهت جذب ترافیک هدفمند و کاربر هدف نمی باشد و فقط ورودی بی کیفیت به سایت را اضافه کرده است.

شرکت ایده پویا با تجربه بیش از 13 ساله در زمینه طراحی سایت حرفه ای متنوع و بهینه سازی وب سایت‌های مختلف و شناخت الگوریتم‌های مهم گوگل با آنالیز کلمات کلیدی و انجام کارهای سئو درون سایتی و رفع اشکالات آن و تهیه محتوای مناسب و فعالیت سئو بیرونی بهترین راه‌کار و سریع ترین زمان و پایدار بودن جایگاه را برای وب سایت‌ها انجام خواهد داد. برای بهتر دیده شدن باید با بهترین‌ها باشید. برای استفاده از مشاوره رایگان متخصصان ما با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید.

بخش سئو و بهینه سازی شرکت ایده پویا به جرات می توان گفت یکی از قدرتمند ترین شرکت های سئو بوده که با بسیاری از کلمات دشوار توانسته سایت را به صفحه اول گوگل و رتبه های بالای آن نمایش دهد.

 

خدمات سئو سایت 

 

طراحی سایت ایده پویا

نظرات کاربران

نویسنده : مهدوی
تاریخ : 1402/02/23

سئو و بهینه سازی سایت دقیقا چیست چرا باید انجام شود؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1402/02/23

بطور کلی مجموعه اقدامهایی که صورت میگیرد تا سایت شما در نتایج جستجو گوگل بالاتر نمایش داده شود.

نویسنده : نادری
تاریخ : 1401/03/17

چطور میتونیم شاهد پیشرفت رتبه و اعتبار سایت باشیم؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1401/03/18

بله سایت هایی وجود دارند که میتوان با عضویت در آنها پیشرفت سایت خود را رویت نمود. با ما تماس بگیرید

نویسنده : آزاده ایران دوست
تاریخ : 1400/09/14

سئو برای فروشگاه انلاین شاپ که دارم باید چقدر هزینه کنم؟ و چند ماهه به نتیجه میرسه؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/09/14

خیلی بستگی به کلمه و رقابت داره ولی کار سئو یه کار دائمی هست که باید همیشه انجام بشه و معمولا بعد 6-7 ماه نتایج اولیه قابل مشاهده و اندازه گیری هست

نویسنده : سمیه نظریان
تاریخ : 1400/08/08

سلام. وقتتون بخیر. شما سایت وردپرسی هم برای کار سئو قبول میکنید؟ تشکر

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/09/14

درصورتیکه تیم فنی و کارشناسی شرکت ساختار سایت رو بررسی کنند و تایید بشه پروژه سئو و بهینه سازی پذیرفته میشه

نویسنده : هدی میرهاشمی نیا
تاریخ : 1400/06/16

کلا میشه سئو رو تو یه خط معنی کنید. من نمیفهممش اخه

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/08/09

سلام دوست عزیز. ساده ترین معنی سئو رو میتونیم اینجوریم بگیم: مجموعه کارهایی که باید انجام بدیم تا صفحه سایت ما در موتورهای جستجو (گوگل) بالاتر نشون داده بشه

نویسنده : افروز پورهاشمی
تاریخ : 1400/06/16

برای یه سایت فروشگاه لباس آنلاین که از ترکیه میاریم شما سئو رو تضمینی انجام میدین؟ خیلی ها تو 9-6 ماه گفتن میشه قطعی

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/06/16

متاسفانه سئو تضمینی فقط شعار تبلیغاتی هست. پروسه سئو معمولا 9 ماه حداقل زمان بر هست ولی هیچ شرکت معتبری در این زمینه تضمین نمیدهد.

نویسنده : مهتاب پوکرامتی
تاریخ : 1400/06/07

واقعا سئو کردن سایت علم و مهارت هست یا فقط بر اساس تجربه افراد است؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/06/16

هر 2عامل در بحث سئو و بهینه سازی سایت مهم است. یک سری مهارت ها و تکنیک ها+تجربه بدست اومده در موفقیت شما تاثیر میگذارد.

نویسنده : ندا امیر کاظمی
تاریخ : 1400/05/30

وقت بخیر ببخشید اگر تو سایتمون فقط لینک داخلی بدیم کمک به سئو و بالا اومدن میکنه؟ یعنی لینک خارجی استفاده نشه

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/06/02

سئو پکیج و مجموعه ای از کارهاست تا بعد از گذشت زمان به نتیجه مطلوب برسید. هر یک از عامل های این موفقیت (لیک سازی چه داخلی چه خارجی و...) به نوبه خود تاثیر میگذارند.

نویسنده : maryam ahmadi nia
تاریخ : 1400/05/25

خسته نباشید. دلیل اختلاف قیمت سئوکار ها و شرکت هایی که سئو سایت میکنند، چیست؟ چندتا شرکت تماس گرفتم خیلی فرق قیمت هست...

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/06/02

قطعا اننجام پروژه سئو مانند سایر پروژه ها و کارها قیمت های متفاوتی دارند. سابقه فعالیت شرکت، برند سازمانی، کیفیت انجام پروژه و... بر قیمت تاثیر میگذارند.

نویسنده : آرمان مطلب زاده
تاریخ : 1400/05/19

سلام و وقت بخیر. برای سئو یه سایت فروشگاهی محصولات جانبی موبایل چقدر زمان لازم هست؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

اصولا پروژه سئو فرایند زمانبر است و با بررسی کلمات کلیدی پیشنهادی شما و تحلیل رقبا تخمین زده می شود.

نویسنده : سهراب بختیاری زاده اصل
تاریخ : 1400/05/19

خسته نباشید. هزینه و قیمت بهینه سازی سایت آموزشگاه چقدر هست؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

هزینه پروژه سئو نسبت به درخواست کلمات کلیدی شما و بررسی و تحلیل رقبا برآورد می شود. جهت راهنمایی با بخش فروش ایده پویا تماس بگیرید.

نویسنده : نیما صرافی مهر
تاریخ : 1400/05/19

سلام. هزینه سئو سایت مشاوره املاک چقدر است؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

هزینه پروژه سئو نسبت به درخواست کلمات کلیدی شما و بررسی و تحلیل رقبا برآورد می شود. جهت راهنمایی با بخش فروش ایده پویا تماس بگیرید.

نویسنده : mina masoodi
تاریخ : 1400/05/18

سلام. درباره سئو سایت شما آموزش هم دارین؟ پکیج یا ...

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

درحال حاضر آموزش سئو خصوصی و بصورت آنلاین و یا حضوری است. تیم آموزش ایده پویا در حال تهییه پکیج آمورشی هستند.

نویسنده : نیما محمدی پور
تاریخ : 1400/05/13

واقعا مهمترین موضوع دیجیتال مارکتینگ بحث سئو و قرار گرفتن در رتبه بندی بالای گوگل هست

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

بله امروزه سئو سایت و بهینه سازی یکی از موضوعات مهم است.

نویسنده : maryam reza nejad
تاریخ : 1400/05/13

شما سئوکار بصورت پروژه ای نیاز دارید؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/24

درحال حاضر خیر. لطفا فرم استخدام در وب سایت ایده پویا را پر کنید تا در صورت نیاز با شما در ارتباط باشیم.

نویسنده : امین حسینی
تاریخ : 1399/12/21

بهتره کاملا راحت و عملی روش ارتقا سئو آموزش داده بشود.

نویسنده : مهدی زاده
تاریخ : 1399/09/16

shoma insta ham page darin?

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/03

بله، آیدی پیج اینستاگرام ایده پویا ACTIVEIDEANET

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
سئو و بهینه سازی سایت سئو بهینه سازی سایت سئو سایت
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  گوگل و موتورهای جستجو بک لینک‌های باکیفیت را معیاری مهم در ارزیابی محتوای ارزشمند یک سایت در نظر می‌گیرند. تاثیر بک لینک بر سئو سایت به‌خصوص وقتی از چندین منبع معتبر باشد غیرقابل‌انکار است. طراحی استراتژی و ایجاد بک لینک یکی از وظایف سئو فنی یا خارجی سایت است، اما بدون داشتن محتوای ارزشمند و یونیک در صفحه‌های سایت، این کار به نتیجه نمی‌رسد. اگر می‌خواهید بیشتر با تاثیر بک لینک بر سئو سایت، مزایای آن و نحوه تاثیر آن در رتبه‌بندی سایت در نتایج موتورهای ...
  زمانی که صحبت از یک وب‌ سایت با رده بالا می‌شود، سرعت، فاکتور بزرگی خواهد بود. میزان سرعت صفحه در مباحث مربوط به سئو سایت بسیار موردتوجه قرار می‎گیرد و اخیرا بخش مهمی از این توجه، مربوط به معیار جدید سرعت یعنی Web Vitals Google است. از زمانی که گوگل و سایر موتورهای جستجو، تعامل کاربر را به‌عنوان عامل اصلی رتبه‌ بندی اعلام کردند، سئوکاران سعی در دستیابی به بیشترین سرعت صفحه داشته‌اند؛ اما با معرفی Core Web Vitals برخی مسائل تغییر کردند. با اعلامیه گوگل در مورد ...
در سئو سایت عوامل متعددی مانند کلید واژه‌ها و محتوای با کیفیت مناسب تاثیر دارند. اما در کنار این موارد برای بالا بردن رتبه سایت در رنکینگ گوگل باید محتوایی انتخاب کنید که کاربران بیشتری به آن تمایل داشته باشند. به عبارت دیگر گوگل به نحوه رفتار کاربران در مقابل محتوای تولید شده سایت تمرکز می‌کند. در نتیجه مهم‌ترین عامل در رنکینگ گوگل مواردی مانند کلمات کلیدی نیست. بلکه آنچه مهم است، رفتار کاربران نسبت به خدمات و اطلاعاتی است که شما در سایت ارائه می‌دهید. این روزها (UX) User ...
آموزش کامل و قدم به قدم گوگل سرچ کنسول (2)   بخش چهارم: ویژگی‌های جالب گوگل سرچ کنسول صفحات مهم را با لینک‌های داخلی مزین کنید. قدرت لینک دهی داخلی را دست کم نگیرید. متاسفانه اکثر مردم به اشتباه از لینک‌های داخلی استفاده می‌کنند. اما گوگل سرچ کنسول دارای ویژگی بسیار جالبی است که به شما برای برطرف کردن این اشتباه‌ها کمک می‌کند. این کنسول گزارشی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در آن لیست صفحاتی که به لینک‌های داخلی نیاز دارند نشان داده شده است. ...
اگر تا چند سال قبل صرفا افراد دیجیتال مارکترها با مفهوم بهینه سازی سایت و سئو آشنایی داشتند، اما امروزه حتی بسیاری از عموم مردم نیز حداقل از اهمیت آن آگاهی دارند. این موضوع نشان از اهمیت موضوع سئو برای موفقیت یک کسب‌وکار آنلاین دارد. سئو محلی نیز یکی از زیرشاخه‌ها یا موضوعات مهم در این حوزه به شمار می‌رود که چند وقتی است برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی پیدا کرده است. واقعیت آن است که موتورهای جستجو از قبیل گوگل بسیار هوشمند عمل می‌کنند و همواره نیازهای کاربران را در نظر می‌گیرند. ...
اگر شما هم یک تولیدکننده محتوا یا مدیر سایت هستید، احتمالا برایتان پیش آمده که بخواهید با نوشتن یک جمله یا عبارت ترغیب‌کننده، خوانندگان خود را تشویق کنید تا برای خواندن سایر متن‌های شما از دیگر صفحات وب‌سایتتان دیدن کنند. در اصطلاح تخصصی به این جمله یا عبارت ترغیب‌کننده که در خواننده این اشتیاق را ایجاد می‌کند تا سری به دیگر صفحات وب‌ سایت شما بزند، انکر تکست گفته می‌شود.   هرچند که ممکن است از دید بعضی از افراد این موضوع چندان اهمیتی نداشته باشد و وقت زیادی ...