1399/02/22

افزایش ترافیک سایت بدون سئو

افزایش ترافیک سایت

همه میدانیم که سئو راهی درخشان برای ایجاد ترافیک برای وب سایت می باشد.

اما بهینه سازی موتور جستجو تنها راه افزایش ورودی و ترافیک سایت نیست!

این نکته ضروری است که شما بدانید تنها راه ورودی ترافیک سایت سئو نیست و راه های متنوعی برای افزایش ورودی سایت وجود دارد و شما آنها را بشناسید.

در این مقاله ، ما می خواهیم به این مسئله بپردازیم که چگونه می توانید ترافیکوب سایت را افزایش دهید بدون اینکه فقط به سئو اعتماد کنید.

ما به استراتژی های مختلفی می پردازیم که می توانید در حال حاضر به کار بگیرید و همچنین به این موضوع می پردازیم که چگونه هر منبع ورودی سایت را بهینه کنید.

در انتهای این مقاله شما اطمینان خواهید داشت که زحمات شما در طراحی سایت تنها به دلیل تغییر در الگوریتم های گوگل از بین نخواهد رفت.


 

جهت مشاوره استراتژی دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان با کارشناسان ما در ایده پویا در ارتباط باشید.

 

تلفن ایده پویا   تلفن ها :  875 73 222 - 021      -       180 20 229 - 021

 

 


 

ارزش ورودی های سایت در رتبه سایت

 

ترافیک ورودی سایت

 

قبل از هر چیز لازم است بدانید تمام ورودی های سایت یکسان نیستند و شما باید جذب کاربران هدف و با کیفیت مد نظرتان باشد.

ورودی با کیفیت، در سایت می تواند، ROI )Return On Investment) و یا بازگشت سرمایه بهتری نسبت به ترافیکی که هدف گذاری نشده است داشته باشد.

ترافیک های ورودی بالا به نظر اتفاق عالی به نظر می رسد اما اگر ترافیک ورودی هدف گذاری نشود این اعداد فقط غرور کاذب به شما می دهد و هیچ نتیجه ای ندارد.

1000 بازدید اتفاقی برابر با 100 بازدید هدفمند برای هدایت ترافیک ورودی برای فروش است. ممکن است یک بستر شبکه اجتماعی باعث ایجاد ترافیک وب شود اما ممکن است از کیفیت بالایی برای وب سایت شما برخوردار نباشد.

ترافیک ارگانیک ، CPC و ایمیل بیشترین خریدهای تجارت الکترونیکی را به دنبال داشته است.این بدان معنی است که سرچ اینترنت و تبلیغات آنلاین می تواند ترافیک با کیفیت بیشتری را به سمت فروشگاه های تجارت الکترونیک سوق دهد.

موثرترین کاربرانی که وارد سایت می شوند آنهایی هستند که نه تنها علاقه قبلی به خدمات یا محصول شما دارند بلکه در حال جستجوی راه حل مشابهی هستند و آماده هزینه کردن برای محصول و یا خدمات شما هستند.

در این مرحله ، شما احتمالاً فکر می کنید ، "آیا به حضور در شبکه های اجتماعی احتیاج دارم؟"

بله، اگر موتورهای جستجو بهترین منبع ترافیک هدفمند برای یک سایت تجارت الکترونیکی باشند ، لزوماً نتیجه مشابهی را برای یک شرکت تبلیغاتی حاصل نمی کنند. در این صورت حضور در شبکه های اجتماعی می تواند بهترین ترافیک را به همراه داشته باشد.

بسته به مخاطبان شما و صنعتی که در آن قرار دارید، شبکه های اجتماعی ممکن است بیشترین فروش را برای تجارت شما داشته باشند. رسانه های اجتماعی می توانند با استراتژی درست باعث جذب ترافیک هدفمند باشند.


 

 

تاثیر تبلیغات آنلاین بر افزایش ترافیک سایت

 

تبلیغات آنلاین

 

تبلیغات آنلاین می توانند فوراً هزاران کلیک ، به وب سایت شما اضافه کند.

اگر می خواهید با استفاده از تبلیغات آنلاین ترافیک ورودی سایت جذب کنید ، مهم است که قبل از هر چیز بدانید که چگونه می خواهید از این ترافیک درآمد کسب کنید.

اگر می خواهید در طولانی مدت تبلیغات پایدار داشته باشید ، راهی برای تولید ROI از تبلیغات خود پیدا کنید.

به یاد داشته باشید - هنگام اجرای یک کمپین تبلیغاتی ، اگر نتوانید از وب سایت خود سود کسب کنید ، ترافیک جذب شده هیچ فایده ای ندارد.

این چالش بزرگ به دو دسته تقسیم می شود:

تبلیغ چیزی که مردم می خواهند اولین قسمت آن است و ایجاد تبلیغات با کیفیت بالا که افراد مناسب را ترغیب به کلیک کردن بر روی آنها می کند ، بخش دوم آن است.


 

افزایش تارفیک سایت با پست مهمان

 

پست مهمان

 

می توانید ازپست مهمان به عنوان ابزاری برای جذب مخاطب به وب سایت خود استفاده کنید. وبلاگ نویسی مهمان گزینه ای مؤثر برای هدایت بازدید کنندگان به وب سایت شماست.

هنگام نوشتن پست مهمان باید به دو نکته توجه کنید:

اول پیدا کردن وب سایت هایی که با سبک کسب و کار شما همخوانی دارند و پست مهمان را می پذیرند.

مورد بعدی که باید روی آن کار کنید نوشتن یک مطالب قانع کننده برای سایتی است که می خواهید برای آن بنویسید.

محتوای عالی باعث تقویت برند شما می شود و همچنین به مخاطب هدف، دلیل محکمی برای خواندن مطالب شما می دهد.

 


 

 

افزایش رتبه سایت با کامنت گذاشتن در مقالات و وبلاگ ها

 

کامنت گذاشتن در مقالات

 

استفاده از قسمت کامنت های مقالات می تواند راهی برای ایجاد ترافیک به سایت شما باشد.

چگونه می توانید از نظرات برای تولید ترافیک استفاده کنید؟

ابتدا باید سایت هایی را پیدا کنید که مطالبی مشابه مطالب وب سایت شما تولید می کنند.

میتوانید از SEMrush برای یافتن رقبای ارگانیک اصلی خود استفاده کنید. URL وب سایت خود را وارد کنید، سپس وبلاگ های مشابه شما ارائه می دهد که باید بخشی از استراتژی اظهارنظر وبلاگ شما باشند.

 


 

 

تاثیر شبکه های اجتماعی بر افزایش ترافیک سایت

 

شبکه های اجتماعی

 

شبکه های اجتماعی می توانند تأثیر گسترده ای بر تجارت و توانایی آن در ایجاد ترافیک و فروش بگذارند. نفوذ گسترده شبکه های اجتماعی باعث شده است که شرکت ها بدانند که بدون حضور فعال در اینستاگرام ، توییتر و غیره نمی توانند موفق شوند.

وقتی نوبت به شبکه های اجتماعی می رسد ، نمی توانید فقط از مردم بخواهید از شما چیزی بخرند یا به وب سایت شما مراجعه کنند. ابتدا باید ارزش خود را فراهم کنید و حسن نیت بین شما و کاربرانتان ایجاد کنید.

با بازاریابی محتوا می توانید ابتدا افراد را ترغیب به ایجاد تعامل کنید. اگر محتوای شما به اندازه کافی خوب باشد ، آنها را ترغیب می کنند که دوباره به پیج شما سر بزنند.

کاربران بیشتر تمایل به دنبال کردن شما در شبکه های اجتماعی دارند که این به جذب ترافیک وبسایت در آینده کمک می کند.

اگر می خواهید در شبکه های اجتماعی موفق شوید و ترافیک گسترده ای را به سایت هدایت کنید، این اتفاق تنها با تولید و انتشار محتوا اتفاق نمیفتد.

شما باید حضور خود را انسانی کنید ، زیرا مخاطبان شبکه های اجتماعی اصالت را می خواهند. همیشه کاربران را ترغیب کنید تا به شما بازخورد بدهند و با پست های شما تعامل داشته باشند.

برای هر بستر رسانه اجتماعی ، ساعات مشخصی در روز وجود دارد که افراد در آن فعال باشند. محتوای رسانه های اجتماعی خود را برنامه ریزی کنید که در آن ساعت ها منتشر شود تا تعامل بیشتری داشته باشد.

از اینفوگرافیک ها ، GIF های متحرک و تصاویر دیگر برای تشویق به اشتراک گذاری استفاده کنید.

اینفوگرافیک ها بیشترین اشتراک گذاری را در بین انواع محتوا دارند. حتی بیشتر از فیلم!

تصویری از زندگی روزمره خود به اشتراک بگذارید یا پشت صحنه تولید محتواهای خود را به فالوورهایتان نشان دهید.

اگر یک شرکت هستید، از کنفرانس های خود تصاویری را به اشتراک بگذارید یا به سادگی تصاویری را نشان دهید که فرهنگ شرکت شما را برجسته می کند - همیشه خوب است که چهره ای به تجارت خود اضافه کنید.

هر بستر اجتماعی عملکرد مخصوص به خود را دارد. می توانید یک محتوا ایجاد کنید و آن را در هر شبکه اجتماعی ارسال کنید ، اما ممکن است واکنش مثبتی نبینید.


 

نتیجه گیری

 

برای ایجاد ترافیک به سایت خود نباید فقط به موتورهای جستجو اعتماد کنید.

پس از خواندن این مقاله، با تاکتیک های مختلفی آشنا شده اید که می توانیداز آنها برای جذب ورودی وبسایت استفاده کنید.

این تاکتیک ها شامل تبلیغات آنلاین ، جذب ترافیک از شبکه های اجتماعی ، نوشتن پست مهمان و اظهار نظر در سایت ها و وبلاگ های دیگر است.

این که آیا شما یکی از این تاکتیک ها را به تنهایی استفاده می کنید ، یا همه آنها را با هم استفاده می کنید به استراتژی شما بستگی دارد. هر یک از آنها می توانند نحوه جذب وب سایت شما را تغییر دهند.

کافیست یکی از این روش ها را استفاده کنید و ببینید که ترافیک ورودی سایت تنها از طریق موتور های جستجو نمی باشد.

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
بازاریابی اینترنتی بازاریابی آنلاین بازاریابی محتوا بازاریابی دیجیتال بازاریابی در اینستاگرام بازاریابی با اینستاگرام سئو سئو سایت سئو وب سایت سئو و بهینه سازی سایت سئو سایت 2020 افزایش ترافیک افزایش ترافیک وب سایت
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تاریخ : 1398

اخبار و مقالات

برگزیده ها
همه چیز درباره ایمیل مارکتینگ با توجه به گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ پیدایش روش‌های نوین صوتی و تصویری برای ارتباط به نظر می‌رسد که استفاده از ایمیل فراموش شده باشد. اگر صاحب یک گوشی هوشمند باشید بدون شک برای استفاده از برنامه‌هایی نظیر گوگل پلی به وارد کردن یک ایمیل نیاز پیدا خواهید کرد. برای گوشی‌های همراه جدید نیز باید حتما یک ایمیل فعال داشته باشید تا بتوانید آن‌ها را به تنظیمات کارخانه برگردانید. اگر در محیط آکادمیک فعالیت داشته ...
بحث فروش و دیجیتال مارکتینگ همانند قلب تپنده هر کسب‌وکار عمل می‌کند که هیچگاه نمی‌توان به آن بی‌توجه بود. به مرور زمان و رشد تکنولوژی، ابزارهای موفقیت در بازاریابی نیز جدیدتر شده است. از همین رو بحث بازاریابی شبکه های اجتماعی برای کسب‌وکارهای B2B در چند سال اخیر اهمیت دوچندان پیدا کرده است.   بازاریابی شبکه های اجتماعی خود شاخه‌ای از علم دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال است که در کنار اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات کلیکی و برخی موارد دیگر به کمک ...
استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای معرفی محصولات چیست؟ اگر از افراد اطراف خود درباره راه اندازی یک کسب و کار کوچک اما جدید بپرسید از ده نفر، هشت نفر مخالف این کار بوده و آن را نوعی ریسک می‌دانند. فرقی ندارد آمریکا باشد یا ایران، این استرس و ریسک دانستن راه اندازی کاری جدید برای همه آدم‌های کره زمین وجود داشته و آن را نوعی چالش می‌دانند. پیشنهاد می‌کنیم برای اثبات این حرف از چند جوان اطراف خود در خانواده یا دوستانتان بپرسید و مزه زبانشان را بگیرید. بیشتر آن‌ها با شک و دو ...
تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با مزایای دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارتان آشنا شوید. هر روز به تعداد افرادی که خریدها و نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف می‌کنند افزوده می‌شود. اقتضاء دنیای ما به سمتی حرکت می‌کند که استفاده از فضای دیجیتال را جهت برآورده کردن نیازها بیشتر می‌کند. یکی از مثال‌های بارز این اقتضائات را می‌توان در همین بحران ویروس کرونا مشاهده کرد. در این هم عموم شهروندان و هم دولت‌ها ترغیب بیشتری برای استفاده از دریافت خدمات در دنیای ...
امروزه با بالا رفتن تنوع در دنیای طراحی سایت و ظهور برندهای جدید، کسب موفقیت و جلب مشتری یکی از سخت‌ترین قسمت‌های یک کار تجارت آنلاین به شمار می‌رود. بنابراین بیشتر ستون‌های روزنامه‌های نیازمندی را آگهی‌های نیاز به یک بازاریاب با فن بیان بالا و روابط عمومی خوب پر کرده است. اما به جرات می‌توان گفت که چنین روش‌هایی در دنیای پرزرق‌وبرق دیجیتال مارکتینگ تقریبا منسوخ شده است. کمتر کسی پیدا می‌شود که حاضر شود سرش را از روی گوشی خود بلند کرده و ...
اگر یک بازاریاب محتوا هستید  باید یک استراتژی محتوا داشته باشید و طبق آن حرکت کنید . داشتن یک استراتژی محتوا باعث افزایش فروش و افزایش تعاملات شما با مشتریانتان می شود. اگر بازاریابی محتوا بخشی از استراتژی کلی دیجیتال مارکتینگ شما نیست ، شما از رقبایتان عقب هستید و باید به فکر استخدام یک بازاریاب محتوا باشید.   آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پویا می تواند در ایجاد یک استراتژی بازاریابی متناسب با اهداف شما کمک کند ، اما ما همچنین یک لیست چک لیست استراتژی محتوا را برای کمک به ...