1395/05/18

طراحی سایت حقوقی و وکالت | سئو سایت وکالت

 

طراحی سایت حقوقی- وکیل از سری سایت‌های اختصاصی محسوب می‌شود که اغلب کارشناسان حقوقی وکلا سفارش چنین سایت‌هایی را می‌دهند. ازآنجایی‌که وکلا به دلیل حوزه کاری خود نیاز به معرفی و شناخته شدن بین مخاطبان خود دارند لذا لزوم طراحی سایت وکالت در این میان بیشتر احساس می‌شود.

طراحی سایت حقوقی این است که کاربران از هر نقطه از جهان بدون واسطه و تنها با کلیک بر روی طراحی سایت می‌توانند وارد سایت شوند البته به شرطی که سایت از سئو قوی برخوردار باشد که در صفحات اول تمامی مرورگرها و گوگل رویت شود. سئو سایت وکالت و حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار هست. برای دانستن دلایل طراحی سایت وکالت و حقوقی با ادامه مقاله از ایده پویا، همراه باشید.

 

چرا باید از طراحی سایت وکالت استفاده کرد؟

اما چرا باید برای معرفی از طراحی سایت حقوقی- وکیل استفاده کرد؟ دلیل این امر بسیار واضح است. امروزه بیشتر افراد برای پیدا کردن یک وکیل خوب در حوزه‌های مختلف، به سراغ اینترنت رفته و از خدمات وکلایی استفاده می‌کنند که در لینک‌های نخست نتایج جستجو ظاهر شده‌اند. بنابراین اینترنت به یک منبع اصلی برای معرفی خدمات و افراد مختلف تبدیل شده که موفقیت در آن می‌تواند ضامن موفقیت در دنیای واقعی نیز باشد.

در کنار این‌ها اینترنت یک فضای بسیار گسترده است که شما می‌توانید با صرف هزینه بسیار کمی در آن فعالیت کرده و سود زیادی را از این طریق به دست آورید. ازآنجایی‌که هزینه طراحی سایت حرفه ای، تبلیغات در اینترنت و معرفی چنین سایت‌هایی نسبت به تبلیغات دیگر در رسانه‌هایی مثل تلویزیون، رادیو و حتی مجلات بسیار ارزان‌تر می‌باشد؛ بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که از این بستر برای معرفی خود استفاده کنند.

در کنار این‌ها اعتماد مخاطبان به تبلیغات تلویزیون و رسانه‌های این‌چنینی بسیار کم شده است؛ زیرا در این تبلیغات، اغراق زیادی صورت می‌گیرد که شک مخاطبان را نسبت به صحت گفته‌های موجود در آن‌ها برمی‌انگیزد. اما در فضای اینترنت، خبری از این اغراق پر آب و تاب نیست و به همین دلیل بیشتر مخاطبان جذب این فضا شده‌اند. همین موضوع باعث شده که طراحی سایت حقوقی – وکیل یک گام بسیار پرسود و موثر در مسیر پیشرفت باشد.

 همین‌طور با طراحی سایت حقوقی- وکیل می‌توانید به‌صورت مستمر و مداوم در فضای اینترنت حضور داشته باشید؛ درحالی‌که در رسانه‌های دیگر به‌جز طراحی سایت حقوقی-وکیل محدودیت در زمان و وقت وجود دارد و مدت حضور بسیار محدود با صرف هزینه بسیار زیاد همراه است. برای مثال اگر شما بخواهید برای معرفی خود به مخاطبان از روشی مانند بیلبورد استفاده کنید؛ نیاز به صرف هزینه زیادی برای طراحی و نصب آن دارید. همچنین بیلبوردها تنها در مدت محدودی نصب خواهند شد و ممکن است که هرگز نتوانید بازدهی موردنظر را از این طریق به دست آورید.

طراحی سایت وکالت

چه نکاتی را باید در طراحی سایت وکالت و حقوقی رعایت کرد؟

البته باید در هنگام طراحی سایت‌هایی از این قبیل نکاتی را رعایت کرد تا بیشتر موردتوجه کاربران قرار گیرد. به‌عنوان‌مثال انتخاب بک‌گراند مناسب در طراحی سایت حقوقی-وکیل جزو نکاتی است که همواره باید به آن توجه کرد، معمولا از رنگ‌های سنگین و گرم در این نوع طراحی‌ها استفاده می‌شود و این موضوع به دلیل ماهیت کار آن است چراکه تاثیر زیادی بر روی مخاطب خواهد گذاشت.

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی سایت وکالت، ریسپانسیو بودن آن است؛ به‌این‌ترتیب شما مطمئن خواهید شد که وب‌سایت شما در همه وسایل الکترونیکی مانند لپ‌تاپ، گوشی و تبلت به‌صورت کامل نمایش داده می‌شود و مخاطب در دسترسی به هیچ‌یک از بخش‌های آن دچار مشکل نخواهد شد. زیرا امروزه بسیاری از افراد از گوشی‌های موبایل برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند و شما باید مطمئن شوید که مشکلی برای آن‌ها پیش نخواهد آمد.

نکته مهم دیگر در طراحی سایت حقوقی این است که شما باید با استفاده از یک نقشه گوگل، موقعیت دفتر خود را تعیین کنید تا افراد بتوانند در صورت نیاز به مراجعه، به‌راحتی به آن مراجعه کنند. قرار دادن این نقشه و موقعیت مکانی در سایت، باعث جلب اعتماد سریع‌تر نیز خواهد شد.

 

امکانات طراحی سایت حقوقی-وکیل

طراحی سایت برای وکیل‌ باید دارای امکاناتی خاص باشد که نظر مخاطبان را به خود جلب کند، وجود این امکانات در سایت می‌تواند استفاده از آن را برای مخاطب ساده‌تر کند. در افزودن امکانات مختلف به سایت، باید دقت شود که سرعت وب‌سایت کاهش پیدا نکند، زیرا این موضوع به‌طور مستقیم بر روی رتبه سایت شما تاثیر گذاشته و تجربه خوشایندی را برای کاربر به دنبال نخواهد داشت. از مهم‌ترین امکانات یک سایت حقوقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

طراحی سایت حقوقی

 

 • وجود صفحات مختلف برای معرفی وکیل یا دفتر حقوقی

ضرورت دارد که صفحه‌ای برای معرفی، بیوگرافی، تحصیلات و سوابق و رزومه کاری وکیل موجود باشد تا مشتریان با اطمینان بیشتری نسبت به سپردن کارهای حقوقی به وی شوند. البته اگر طراحی سایت حقوقی- وکیل برای موسسات حقوقی و دفاتر وکالت می‌باشد حتما باید صفحه‌ای نیز برای معرفی اهداف و رویکردها، چشم‌اندازها، افق‌های فکری موسسه حقوقی نیز در نظر گرفته شود. حتی گنجانیدن صفحاتی مجزا برای مدارج، تندیس‌ها، لوح‌ها، تقدیرنامه‌ها و عملکردهای موفق نیز تاثیر بسزایی در انتخاب مشتری خواهد گذاشت.

 • وجود صفحات آموزشی و وبلاگ

یکی از مشکلات اساسی امروز جامعه ما، عدم آشنایی با مسائل حقوقی است؛ بنابراین یک وب‌سایت حقوقی خوب باید بخش آموزش و اهمیت آن را جدی گرفته و مقالات مختلفی را در این صفحه برای ذکر نکات حقوقی منتشر شوند. همچنین صفحاتی را می‌توان به درج مقالات تخصصی حقوقی، دل نوشته‌ها، سخنان کوتاه آموزشی، نکات آموزشی حقوقی و... نیز اختصاص داد. در کنار این‌ها وجود صفحه سوالات متداول نیز باعث می‌شود که کاربران بتوانند در مدت کوتاه‌تری به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنند. همچنین می‌توانید اخبار روز را درباره قوانین تصویب‌شده یا مسائل حقوقی در وب‌سایت خود منتشر کنید.

 • صفحات مربوط به برقراری ارتباط با مشتریان

در طراحی سایت حقوقی-وکیل اگر بنا بر برقراری ارتباط دوسویه با مشتری باشد لذا لازم است صفحه‌ای نیز برای پرسش و پاسخ با کاربران گذاشته شود البته سایت باید از مدیریت خوبی نیز برخوردار باشد که در اسرع وقت سوالات کاربران را پاسخ بدهد.

 • امکان پرداخت آنلاین

در طراحی سایت حقوقی حتی امکان پرداخت آنلاین را نیز قرار داد و به‌این‌ترتیب مشتریان برای سپردن کارهای حقوقی نیازی ندارند که حضوری به دفتر وکلا مراجعه کنند و البته تسریع در کارها نیز خواهد شد.

 • سیستم مشاوره و رزرو وقت آنلاین

برخی از سایت‌های حقوقی، مشاوره‌های رایگانی را به‌صورت آنلاین در ساعاتی خاص از  روز می‌گذارند که این روش نیز در جذب مشتری بسیار تاثیر دارد. در کنار این‌ها برای جلب نظر بیشتر مشتری باید سیستمی برای رزرو وقت آنلاین نیز در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. با رعایت این نکته در طراحی سایت حقوقی – وکیل، افراد می‌توانند بدون نیاز به تماس با دفتر، وقت مشاوره خود را تعیین کنند. استفاده از این سیستم آنلاین باعث می‌شود که زمان حضور مراجعان در دفتر نیز سازمان‌دهی شده و دفتر وکالت شلوغ نشود.

 • موتور جستجوی داخلی

قرار دادن امکان جستجو در سایت حقوقی باعث می‌شود که کاربران بتوانند به‌سادگی به همه بخش‌ها دسترسی پیدا کرده و مطالب مرتبط با موضوع حقوقی خود را پیدا کنند.

 

 

سئو سایت فروشگاهی

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
طراحی سایت
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : فروش دستگاه های آزمایشگاهی

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  مدتی پیش، گوگل با اعلام یک فاکتور جدید رتبه‌بندی برای سال 2021 سروصدای زیادی ایجاد کرد. تجربه کاربری یا UX که همیشه بخش اساسی در ساخت یک سایت بوده است، اکنون نقش پررنگ‌تری در کمک به ایجاد یک سایت عالی برای مشتریان شما خواهد داشت. تمام این‌ها با معیارهای جدیدی که Google Core Web Vitals در مرکز آن‌ها قرار می‌گیرد ارائه می‌شوند. درواقع Core Web Vitals راهی برای سنجش تجربه کاربری یک صفحه است که سه پارامتر اصلی LCP، FID و CLS برای آن در نظر گرفته می‌شوند. تحقیقات ...
  داشتن یک وب‌ سایت اختصاصی برای پیشرفت کسب‌وکار شما بسیار مهم است. وب‌ سایت درواقع مجموعه‌ای از صفحات وب ایجادشده از طریق اینترنت است که برای نشان دادن پیشنهاد‌ها، خدمات یا محصولات یک کسب‌وکار یا شخص استفاده می‌شود. امروزه همه‌چیز در فضای الکترونیکی و دیجیتال در دسترس همگان قرارگرفته است و مردم از اینترنت برای اهداف مختلفی مانند خرید، معاملات مالی، حل مشکلات شخصی و همچنین نیازهای تجاری خود استفاده می‌کنند. وب‌ سایت‌ها اساساً به دو ...
  تغییر دنیای تجارت با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ: در دنیای امروز اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارتباط با افراد تبدیل شده است. از سوی دیگر اینترنت به نخستین راهی تبدیل شده که هرکسی برای یافتن راه‌حل مشکل خود به سراغ آن می‌رود. به همین دلیل بهترین راه برای معرفی یک برند به مخاطب و ماندگار شدن در ذهن او، استفاده از این پتانسیل است. پتانسیلی که با استفاده درست از آن نه‌تنها می‌توانید خود را در سطح یک کشور جا بیندازید، بلکه می‌توانید مرزهای تجارت خود را ...
  زمانی که صحبت از یک وب‌ سایت با رده بالا می‌شود، سرعت، فاکتور بزرگی خواهد بود. میزان سرعت صفحه در مباحث مربوط به سئو سایت بسیار موردتوجه قرار می‎گیرد و اخیرا بخش مهمی از این توجه، مربوط به معیار جدید سرعت یعنی Web Vitals Google است. از زمانی که گوگل و سایر موتورهای جستجو، تعامل کاربر را به‌عنوان عامل اصلی رتبه‌ بندی اعلام کردند، سئوکاران سعی در دستیابی به بیشترین سرعت صفحه داشته‌اند؛ اما با معرفی Core Web Vitals برخی مسائل تغییر کردند. با اعلامیه گوگل در مورد ...
طراحی سایت یکی از محبوب‌ترین شغل‌ها در جهان امروز است که روزبه‌روز پیشرفت کرده و توسعه پیدا می‌کند. این حوزه از فناوری به دلیل ضرورتی که در مشاغل مختلف با هر زمینه کاری و اندازه‌ای دارد، بسیار اهمیت داشته و افراد زیادی را به‌سوی خود جلب کرده است. علاوه بر این طراحی وبسایت یک کار بسیار تخصصی است که برای انجام آن در دنیای امروز زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی زبان‌های برنامه‌ نویسی برای ...
  طراحی سایت یکی از نخستین گام‌هایی است که باید برای موفقیت در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی بردارید. در این میان قالب سایت نیز نخستین چیزی است که هر کاربر به‌محض ورود به سایت با آن برخورد می‌کند. به عبارت بهتر قالب سایت شما به‌نوعی معرف سلیقه شما است و ویترین کار شما به شمار می‌رود. به همین دلیل انتخاب آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید در انتخاب آن دقت زیادی به خرج بدهید. بهترین کار این است که شما طراحی سایت و انتخاب قالب سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای ...