1400/04/21

با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، دنیای تجارت خود را زیرو رو کنید

 

تغییر دنیای تجارت با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ: در دنیای امروز اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارتباط با افراد تبدیل شده است. از سوی دیگر اینترنت به نخستین راهی تبدیل شده که هرکسی برای یافتن راه‌حل مشکل خود به سراغ آن می‌رود. به همین دلیل بهترین راه برای معرفی یک برند به مخاطب و ماندگار شدن در ذهن او، استفاده از این پتانسیل است. پتانسیلی که با استفاده درست از آن نه‌تنها می‌توانید خود را در سطح یک کشور جا بیندازید، بلکه می‌توانید مرزهای تجارت خود را به وسعت یک دهکده جهانی گسترش دهید. اما موفقیت در این فضا چندان هم آسان نیست.

برای رسیدن به قله در فضای پررقابت اینترنت باید از یک راهنمای خوب و ابزارهای مناسب کمک گرفت. با ما همراه باشید تا از راز چهره شدن در فضای اینترنت و دنیای مجازی پرده‌برداری کنیم.

 

طراحی سایت، نخستین ابزاری که باید برای جعبه‌ابزار موفقیت در اینترنت تهیه کنید.

اگر در نظر بگیرید که برای کوهنوردی در مسیر موفقیت در فضای اینترنت تا رسیدن به قله نیاز به ابزارهایی دارید که از لغزش شما جلوگیری کرده و قدم‌های شما را استوارتر کنند، طراحی سایت نخستین ابزاری است که باید به دنبال آن بروید. در گام نخست شما باید یک اثر از خود در فضای اینترنت به جای بگذارید که بتواند شما، برندتان و فعالیت‌هایتان را به کاربران و مشتری‌هایتان معرفی کند. سایت شما درواقع باب آشنایی شما را با کاربران و مشتریان مختلف باز خواهد کرد. به همین دلیل این مرحله از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحان وب سایت در شرکت ایده پویا در تلاش هستند تا بهترین لباس را به تجارت شما بپوشانند. به‌این‌ترتیب مشتری شما در همان نگاه اول برای استفاده از سایت ترغیب شده و دوست دارد که با قسمت‌های مختلف آن آشنا شود. علاوه بر انتخاب یک قالب مناسب، طراحان سایت ایده پویا تلاش خواهند کرد تا چیدمان قسمت‌های مختلف سایت را به‌گونه‌ای انتخاب کنند که مشتری شما با جان‌ودل برای فشردن دکمه ثبت‌نام و یا ثبت سفارش اقدام کند.

 

طراحی سایت حرفه ای

 

سئو سایت، دومین ابزار جعبه‌ابزار موفقیت شما

پس‌ازاینکه سایت خود را طراحی کردید، باید قدم دوم را برای مطرح کردن خود در میان رقبا و به چشم مشتری آمدن بردارید. این قدم بزرگ بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو و یا سئو سایت است. سئو سایت یک حرفه کاملا تخصصی است که هر فرد عادی نمی‌تواند از پس انجام آن برآید. با استفاده از این ابزار شما سایت خود را برای خوشایند موتورهای جستجو آراسته خواهید کرد. به‌این‌ترتیب این موتورها تمایل بیشتری را برای نمایاندن سایت شما به جستجوگران و کاربران نشان خواهند داد.

 

SEO

 

به یاد داشته باشید که هرچقدر سایت شما ازنظر طراحی قوی باشد تا زمانی که نتوانید خود را در میان لینک‌های نخست پیشنهادشده به کاربر جای دهید، طراحی سایت شما ارزشی نخواهد داشت. طراحان سایت ایده پویا در این گام نیز شما را تنها نخواهند گذاشت و نهایت تلاش خود را برای بهبود موقعیت شما در نگاه موتورهای جستجو به کار خواهند گرفت. در واقع زمانی می‌توانید بگویید در میانه مسیر موفقیت قرار دارید که مرحله سئو سایت را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.

با پشت سر گذاشتن مراحل سئو و بهینه سازی سایت می‌توانید مطمئن شوید که سایتی که طراحی کرده‌اید در صفحه نخست نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد. درنتیجه تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش خواهد یافت و شما می‌توانید به خیل عظیمی از مشتریان بالقوه دست پیدا کنید. بزرگ‌ترین مزیت سئو سایت و بهینه کردن آن، این است که شما می‌توانید جایگاه خود را در میان نتایج اولیه جستجو تا مدت زیادی حفظ کنید. به‌این‌ترتیب بخش زیادی از هزینه‌ای که برای به دست آوردن این رتبه کرده‌اید، به شما بازخواهد گشت.

 

دیجیتال مارکتینگ، حیاتی‌ترین ابزار در جعبه‌ابزار شما

هرچند که طراحی و سئو سایت می‌توانند به‌عنوان دو پایه اصلی برای کمک به شما در رسیدن به قله موفقیت تاثیرگذار باشند، اما نباید اهمیتی را که بازاریابی در این فضا دارد نادیده گرفت. فضای اینترنت فضای پررقابتی است. الان دیگر رقبای شما به تجارت‌های مشابهی که درون شهر هستند، محدود نخواهند شد. بلکه شما در این فضا باید به رقابت با تجارت‌های مشابه در سطح کشور و حتی جهان بپردازید. به همین دلیل دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می‌تواند بال شما برای پرواز در آسمان موفقیت باشد.

 

دیجیتال مارکتینگ

 

مسیر موفقیت در اینترنت بدون داشتن یک راهنمای خوب امکان پذیر نیست

دنیای اینترنت همانند هزارتویی است که بدون داشتن یک نقشه راه و یک راهنمای خوب نمی‌توان به مرکز آن رسید. شرکت طراحی وب ایده پویا یکی از باتجربه‌ترین لیدرهایی است که می‌تواند دست شما را گرفته و از کوچه‌پس‌کوچه‌های تاریک اینترنت به تالار روشن و مجلل موفقیت برساند. با استفاده از خدمات ایده پویا می‌توانید در زمانی کمتر از آنچه فکر کنید، در مسیر درست قرار گرفته و روزبه‌روز از دیدن سیر صعودی نمودار پیشرفت خود لذت ببرید.

 

طراحی وب سایت

 

شرکت ایده پویا 13 سال است که در این مسیر فعالیت می‌کند و بنابراین به تمام پیچ‌وخم‌های آن آشنایی دارد. به همین دلیل شما برای موفق شدن در دنیای اینترنت دیگر نیازی نیست که چرخ را از ابتدا اختراع کنید. بلکه می‌توانید سوار بر قطار تجربه ایده پویا شده و مسیر خود را با سرعت بیشتری بپیمایید. علاوه بر این ایده پویا در طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بازاریابی اینترنتی توانسته بهترین ابزارها را برای پیمودن مسیر موفقیت تا قله شناسایی کند. بنابراین اگر تجارت خود را به ایده پویا بسپارید، بدون کوچک‌ترین لغزشی در این مسیر و در مدت‌زمان کوتاهی می‌توانید از دیدن افق گسترده پیش روی خود از قله موفقیت لذت ببرید.

متخصصان حاضر در ایده پویا هرلحظه در تلاش هستند تا دانش و اطلاعات خود را درباره مخاطبان شما به‌روز نگه دارند. به‌این‌ترتیب می‌توانند بهترین مکان‌ها را برای تبلیغ برند شما تشخیص داده و بهترین محتواها را برای جذب مخاطب شما تولید کنند. با بهره‌گیری از تخصص ایده پویا مطمئن خواهید شد که حتی یک ریال از هزینه‌ای که برای بازاریابی کرده‌اید، از دست نخواهد رفت. 13 سال سابقه کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ به ایده پویا این توانایی را داده که زبان مخاطب شما را در زمان کوتاهی یاد گرفته و شما را با زبانی آشنا به او معرفی کند.

همکاران ما در ایده پویا در این مسیر نیز از ابزارهایی استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که قلابشان برای جذب مخاطب به جای درستی گیر کرده است. استفاده از پتانسیل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا و بازاریابی از طریق موبایل اصلی‌ترین حربه‌هایی است که در ایده پویا برای جذب مخاطب و افزایش نرخ تبدیل استفاده می‌شوند.

خیلی خلاصه بگوییم ...

دنیای اینترنت یکی از پیچیده‌ترین دنیاهایی است که موفقیت در آن جز با داشتن یک لیدر خوب و ابزارهای مناسب امکان‌پذیر نیست. هموارترین مسیر برای رسیدن به موفقیت در این فضا، این است که شما فرمان تجارت خود را به دست متخصصان ایده پویا بسپارید. ایده پویا یک راهنمای دلسوز است که تمام تلاش خود را برای رتبه اول شدن شما در این فضا به کار خواهد گرفت. با استفاده از ابزارهایی که ایده پویا در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید از طریق یک مسیر میانبر، تعداد مشتریان و مخاطبان خود را چند برابر کنید. طراحی سایت، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ مهم‌ترین ابزارهایی هستند که ایده پویا برای عبور از پستی‌وبلندی‌های این مسیر در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

سئو بهینه سازی سایت

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : سایت خبری

تاریخ : سال 1396

اخبار و مقالات

برگزیده ها
فکر کنم هممون زمان فروش های تلفنی رو یادمونه!اون وقت ها که بازاریابی های تلفنی مد بود(مخصوصا بیمه ها که هممون رو کلافه کرده بودن)دیگه وقتشه که این واقعیت رو بپذیریم، که باید طبق مد روز و همراه با #تکنولوژی و #اینترنت و #فضای_آنلاین پیش بریم تا از غافله عقب نمونیم و بتونیم پا به پای بقیه پیشرفت کنیم پس شما هم تلفنها رو کنار بذارین چون دایرکت جاشون رو گرفته
ذهنیت شما از هزینه ی راه اندازی وب سایت چقدره ؟ خیلی از کسب و کارها ذهنیتی بالا هست که طراحی سایت و راه اندازی وب سایت دارن اینه که هزینه اون خیلی بالا هست لذا سمت راه اندازی و طراحی سایت نمیرن  و با حضور در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام کسب و کارشون رو آنلاین میکنند که این دید و طرز تفکر کامل اشتباه هست ! امروز با توسعه صنعت نرم افزار این  دید کاملا اشتباه هست ، با توجه به پلت فرم های آماده cms که مخفف content management system  هست میشه سایت ها رو به سادگی و با هزینه کم طراحی و ...
  بسیاری از ما، بلاگرها را توسط اینستاگرام شناختیم و تعریف‌های مختلفی از بلاگینگ و بلاگری در ذهن خود پرورانده‌ایم. بااین‌حال، بلاگرها مدت بسیار طولانی‌ای است که در فضای مجازی در حال فعالیت و درآمدزایی هستند و شناخته شدن آن‌ها برای تمام مردم مدت نسبتاً زیادی طول کشیده است. امروزه بلاگینگ و بلاگری به یک شغل خواستنی و پردرآمد تبدیل‌شده است که شاید هر فرد حداقل یک‌بار برای موفقیت در آن تلاش کرده باشد. اما همان‌طور که میدانید، بسیاری در این راه شکست‌خورده ...
  لینک سازی داخلی یکی از مباحث مهم در سئوی سایت است. اگر با موضوع بهبود رتبه سایت خود دست و پنچه نرم می‌کنید، قطعا بخش مهمی از وظیفه شما به امر لینک سازی اختصاص داده می‌شود. اما لینک سازی داخلی چیست و چطور انجام می‌شود؟ چه راه‌هایی برای انجام آن وجود دارد؟ فرق آن با لینک سازی خارجی چیست و با بک لینک چه تفاوتی دارد؟ اگر یک تازه کار در بحث سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ باشید، این سوال ها قطعا ذهن شما را به خود مشغول می کنند. برای پیدا کردن پاسخ این سوالات توصیه می‌کنیم ...