1400/04/21

با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، دنیای تجارت خود را زیرو رو کنید

 

تغییر دنیای تجارت با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ: در دنیای امروز اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارتباط با افراد تبدیل شده است. از سوی دیگر اینترنت به نخستین راهی تبدیل شده که هرکسی برای یافتن راه‌حل مشکل خود به سراغ آن می‌رود. به همین دلیل بهترین راه برای معرفی یک برند به مخاطب و ماندگار شدن در ذهن او، استفاده از این پتانسیل است. پتانسیلی که با استفاده درست از آن نه‌تنها می‌توانید خود را در سطح یک کشور جا بیندازید، بلکه می‌توانید مرزهای تجارت خود را به وسعت یک دهکده جهانی گسترش دهید. اما موفقیت در این فضا چندان هم آسان نیست.

برای رسیدن به قله در فضای پررقابت اینترنت باید از یک راهنمای خوب و ابزارهای مناسب کمک گرفت. با ما همراه باشید تا از راز چهره شدن در فضای اینترنت و دنیای مجازی پرده‌برداری کنیم.

 

طراحی سایت، نخستین ابزاری که باید برای جعبه‌ابزار موفقیت در اینترنت تهیه کنید.

اگر در نظر بگیرید که برای کوهنوردی در مسیر موفقیت در فضای اینترنت تا رسیدن به قله نیاز به ابزارهایی دارید که از لغزش شما جلوگیری کرده و قدم‌های شما را استوارتر کنند، راه اندازی طراحی سایت نخستین قدمی است که باید به دنبال آن بروید. در گام نخست شما باید یک اثر از خود در فضای اینترنت به جای بگذارید که بتواند شما، برندتان و فعالیت‌هایتان را به کاربران و مشتری‌هایتان معرفی کند. سایت شما درواقع باب آشنایی شما را با کاربران و مشتریان مختلف باز خواهد کرد. به همین دلیل این مرحله از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحان وب سایت در شرکت ایده پویا در تلاش هستند تا بهترین لباس را به تجارت شما بپوشانند. به‌این‌ترتیب مشتری شما در همان نگاه اول برای استفاده از سایت ترغیب شده و دوست دارد که با قسمت‌های مختلف آن آشنا شود. علاوه بر انتخاب یک قالب مناسب، طراحان سایت ایده پویا تلاش خواهند کرد تا چیدمان قسمت‌های مختلف سایت را به‌گونه‌ای انتخاب کنند که مشتری شما با جان‌ودل برای فشردن دکمه ثبت‌نام و یا ثبت سفارش اقدام کند.

 

طراحی سایت حرفه ای

 

سئو سایت، دومین ابزار جعبه‌ابزار موفقیت شما

پس‌ازاینکه سایت خود را طراحی کردید، باید قدم دوم را برای مطرح کردن خود در میان رقبا و به چشم مشتری آمدن بردارید. این قدم بزرگ بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو و یا سئو سایت است. سئو سایت یک حرفه کاملا تخصصی است که هر فرد عادی نمی‌تواند از پس انجام آن برآید. با استفاده از این ابزار شما سایت خود را برای خوشایند موتورهای جستجو آراسته خواهید کرد. به‌این‌ترتیب این موتورها تمایل بیشتری را برای نمایاندن سایت شما به جستجوگران و کاربران نشان خواهند داد.

 

SEO

 

به یاد داشته باشید که هرچقدر سایت شما ازنظر طراحی قوی باشد تا زمانی که نتوانید خود را در میان لینک‌های نخست پیشنهادشده به کاربر جای دهید، طراحی سایت شما ارزشی نخواهد داشت. طراحان سایت ایده پویا در این گام نیز شما را تنها نخواهند گذاشت و نهایت تلاش خود را برای بهبود موقعیت شما در نگاه موتورهای جستجو به کار خواهند گرفت. در واقع زمانی می‌توانید بگویید در میانه مسیر موفقیت قرار دارید که مرحله سئو سایت را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید.

با پشت سر گذاشتن مراحل سئو و بهینه سازی سایت می‌توانید مطمئن شوید که سایتی که طراحی کرده‌اید در صفحه نخست نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد. درنتیجه تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش خواهد یافت و شما می‌توانید به خیل عظیمی از مشتریان بالقوه دست پیدا کنید. بزرگ‌ترین مزیت سئو سایت و بهینه کردن آن، این است که شما می‌توانید جایگاه خود را در میان نتایج اولیه جستجو تا مدت زیادی حفظ کنید. به‌این‌ترتیب بخش زیادی از هزینه‌ای که برای به دست آوردن این رتبه کرده‌اید، به شما بازخواهد گشت.

 

دیجیتال مارکتینگ، حیاتی‌ترین ابزار در جعبه‌ابزار شما

هرچند که طراحی و سئو سایت می‌توانند به‌عنوان دو پایه اصلی برای کمک به شما در رسیدن به قله موفقیت تاثیرگذار باشند، اما نباید اهمیتی را که بازاریابی در این فضا دارد نادیده گرفت. فضای اینترنت فضای پررقابتی است. الان دیگر رقبای شما به تجارت‌های مشابهی که درون شهر هستند، محدود نخواهند شد. بلکه شما در این فضا باید به رقابت با تجارت‌های مشابه در سطح کشور و حتی جهان بپردازید. به همین دلیل دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می‌تواند بال شما برای پرواز در آسمان موفقیت باشد.

 

دیجیتال مارکتینگ

 

مسیر موفقیت در اینترنت بدون داشتن یک راهنمای خوب امکان پذیر نیست

دنیای اینترنت همانند هزارتویی است که بدون داشتن یک نقشه راه و یک راهنمای خوب نمی‌توان به مرکز آن رسید. شرکت طراحی وب ایده پویا یکی از باتجربه‌ترین لیدرهایی است که می‌تواند دست شما را گرفته و از کوچه‌پس‌کوچه‌های تاریک اینترنت به تالار روشن و مجلل موفقیت برساند. با استفاده از خدمات ایده پویا می‌توانید در زمانی کمتر از آنچه فکر کنید، در مسیر درست قرار گرفته و روزبه‌روز از دیدن سیر صعودی نمودار پیشرفت خود لذت ببرید.

 

طراحی وب سایت

 

شرکت ایده پویا 13 سال است که در این مسیر فعالیت می‌کند و بنابراین به تمام پیچ‌وخم‌های آن آشنایی دارد. به همین دلیل شما برای موفق شدن در دنیای اینترنت دیگر نیازی نیست که چرخ را از ابتدا اختراع کنید. بلکه می‌توانید سوار بر قطار تجربه ایده پویا شده و مسیر خود را با سرعت بیشتری بپیمایید. علاوه بر این ایده پویا در طی بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بازاریابی اینترنتی توانسته بهترین ابزارها را برای پیمودن مسیر موفقیت تا قله شناسایی کند. بنابراین اگر تجارت خود را به ایده پویا بسپارید، بدون کوچک‌ترین لغزشی در این مسیر و در مدت‌زمان کوتاهی می‌توانید از دیدن افق گسترده پیش روی خود از قله موفقیت لذت ببرید.

متخصصان حاضر در ایده پویا هرلحظه در تلاش هستند تا دانش و اطلاعات خود را درباره مخاطبان شما به‌روز نگه دارند. به‌این‌ترتیب می‌توانند بهترین مکان‌ها را برای تبلیغ برند شما تشخیص داده و بهترین محتواها را برای جذب مخاطب شما تولید کنند. با بهره‌گیری از تخصص ایده پویا مطمئن خواهید شد که حتی یک ریال از هزینه‌ای که برای بازاریابی کرده‌اید، از دست نخواهد رفت. 13 سال سابقه کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ به ایده پویا این توانایی را داده که زبان مخاطب شما را در زمان کوتاهی یاد گرفته و شما را با زبانی آشنا به او معرفی کند.

همکاران ما در ایده پویا در این مسیر نیز از ابزارهایی استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که قلابشان برای جذب مخاطب به جای درستی گیر کرده است. استفاده از پتانسیل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا و بازاریابی از طریق موبایل اصلی‌ترین حربه‌هایی است که در ایده پویا برای جذب مخاطب و افزایش نرخ تبدیل استفاده می‌شوند.

خیلی خلاصه بگوییم ...

دنیای اینترنت یکی از پیچیده‌ترین دنیاهایی است که موفقیت در آن جز با داشتن یک لیدر خوب و ابزارهای مناسب امکان‌پذیر نیست. هموارترین مسیر برای رسیدن به موفقیت در این فضا، این است که شما فرمان تجارت خود را به دست متخصصان ایده پویا بسپارید. ایده پویا یک راهنمای دلسوز است که تمام تلاش خود را برای رتبه اول شدن شما در این فضا به کار خواهد گرفت. با استفاده از ابزارهایی که ایده پویا در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید از طریق یک مسیر میانبر، تعداد مشتریان و مخاطبان خود را چند برابر کنید. طراحی سایت، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ مهم‌ترین ابزارهایی هستند که ایده پویا برای عبور از پستی‌وبلندی‌های این مسیر در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

سئو بهینه سازی سایت

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
طراحی سایت طراحی وب سایت بازاریابی دیجیتال آژانس دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : رادیاتور خودرو

تاریخ : سال 1393

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  مدتی پیش، گوگل با اعلام یک فاکتور جدید رتبه‌بندی برای سال 2021 سروصدای زیادی ایجاد کرد. تجربه کاربری یا UX که همیشه بخش اساسی در ساخت یک سایت بوده است، اکنون نقش پررنگ‌تری در کمک به ایجاد یک سایت عالی برای مشتریان شما خواهد داشت. تمام این‌ها با معیارهای جدیدی که Google Core Web Vitals در مرکز آن‌ها قرار می‌گیرد ارائه می‌شوند. درواقع Core Web Vitals راهی برای سنجش تجربه کاربری یک صفحه است که سه پارامتر اصلی LCP، FID و CLS برای آن در نظر گرفته می‌شوند. تحقیقات ...
  داشتن یک وب‌ سایت اختصاصی برای پیشرفت کسب‌وکار شما بسیار مهم است. وب‌ سایت درواقع مجموعه‌ای از صفحات وب ایجادشده از طریق اینترنت است که برای نشان دادن پیشنهاد‌ها، خدمات یا محصولات یک کسب‌وکار یا شخص استفاده می‌شود. امروزه همه‌چیز در فضای الکترونیکی و دیجیتال در دسترس همگان قرارگرفته است و مردم از اینترنت برای اهداف مختلفی مانند خرید، معاملات مالی، حل مشکلات شخصی و همچنین نیازهای تجاری خود استفاده می‌کنند. وب‌ سایت‌ها اساساً به دو ...
  زمانی که صحبت از یک وب‌ سایت با رده بالا می‌شود، سرعت، فاکتور بزرگی خواهد بود. میزان سرعت صفحه در مباحث مربوط به سئو سایت بسیار موردتوجه قرار می‎گیرد و اخیرا بخش مهمی از این توجه، مربوط به معیار جدید سرعت یعنی Web Vitals Google است. از زمانی که گوگل و سایر موتورهای جستجو، تعامل کاربر را به‌عنوان عامل اصلی رتبه‌ بندی اعلام کردند، سئوکاران سعی در دستیابی به بیشترین سرعت صفحه داشته‌اند؛ اما با معرفی Core Web Vitals برخی مسائل تغییر کردند. با اعلامیه گوگل در مورد ...
طراحی سایت یکی از محبوب‌ترین شغل‌ها در جهان امروز است که روزبه‌روز پیشرفت کرده و توسعه پیدا می‌کند. این حوزه از فناوری به دلیل ضرورتی که در مشاغل مختلف با هر زمینه کاری و اندازه‌ای دارد، بسیار اهمیت داشته و افراد زیادی را به‌سوی خود جلب کرده است. علاوه بر این طراحی وبسایت یک کار بسیار تخصصی است که برای انجام آن در دنیای امروز زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی زبان‌های برنامه‌ نویسی برای ...
  طراحی سایت یکی از نخستین گام‌هایی است که باید برای موفقیت در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی بردارید. در این میان قالب سایت نیز نخستین چیزی است که هر کاربر به‌محض ورود به سایت با آن برخورد می‌کند. به عبارت بهتر قالب سایت شما به‌نوعی معرف سلیقه شما است و ویترین کار شما به شمار می‌رود. به همین دلیل انتخاب آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید در انتخاب آن دقت زیادی به خرج بدهید. بهترین کار این است که شما طراحی سایت و انتخاب قالب سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای ...
دامنه اغلب به‌عنوان «آدرس وب» شناخته می‌شود و همان آدرسی است که کاربران برای یافتن وب‌سایت شما در نوار آدرس مرورگر تایپ می‌کنند. انتخاب دامنه برای هرکسی که وب‌سایت جدیدی ایجاد می‌کند امری حیاتی است. دامنه سایت شما درواقع چهره نام تجاری شما است و اگر می‌خواهید شانس موفقیت وب‌سایت خود را افزایش دهید، وقت خود را صرف پیدا کردن یک دامنه به‌یادماندنی بانام تجاری خود کنید. درواقع یک دامنه خوب مانند یک آدرس سرراست است که یافتن و به خاطر سپردن آن برای ...