1399/12/17

فروش اینستاگرامی برای سال 1400

بازاریابی اینستاگرامی، یک استراتژی محبوب برای مشاغلی است که می‌خواهند فروش خود را از طریق اینستاگرام انجام دهند. اینستاگرام، مکان مناسبی برای تبلیغ، فروش، راه اندازی محصول جدید یا کد تخفیف منحصر برای پیروان شماست. شما می‌توانید، اطلاعات تبلیغاتی خود را در استوری اینستاگرام اضافه کنید و کاربران را به استفاده از پیوند موجود در بیوگرافی خود ترغیب کنید. کارشناسان حرفه‌ای شرکت طراحی وبسایت ایده پویا، آماده ارائه مشاوره و ارتقاء کسب و کار شما در این زمینه هستند.

 


 جهت مشاوره طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت با مشاوران ما در ایده پویا در ارتباط باشید.

 

 875 73 222 - 021      *       180 20 229 - 021


 

فروش در اینستاگرام

یادگیری نحوه فروش در اینستاگرام، فرصت‌های باور نکردنی برای دستیابی به مخاطبان هدف و افزایش فروش را به مشاغل مختلف ارائه می‌دهد. در سپتامبر ۲۰۱۷ اینستاگرام اعلام کرد که جامعه کسب و کار آن به ۲ میلیون تبلیغ کننده رسیده است. از برندهای بزرگ گرفته تا مغازه‌های محلی در اینستاگرام نتیجه مطلوب را می‌گیرند. بر اساس گزارشات اخیر، ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام، پس از مشاهده تبلیغات آن، اقداماتی مانند بازدید از یک وب سایت یا خرید را انجام می‌دهند. به خصوص در شرایط این روزها که شیوع کرونا سبب شده است مردم از راه‌های ایمن‌تری که سلامتی‌شان را تهدید نکند، اقدام به خرید کالاها و مایحتاج خود نمایند.

اگر قبلاً بهینه سازی اینستاگرام خود را برای فروش آغاز نکرده‌اید، ممکن است یک فرصت بزرگ را از دست بدهید. در اینجا نکاتی برای کمک به شما در یادگیری نحوه فروش اینستاگرامی آورده شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

فروش اینستاگرام

 

نحوه فروش در اینستاگرام

نمایه تجاری اینستاگرامی خود را بهینه کنید. نمایه مشاغل اینستاگرام، در حال تبدیل شدن به صفحه اصلی جدید است. زیرا بیشتر مشترکان، برای جستجوی برندها، به جای گوگل به اینستاگرام روی می‌آورند. این بدان معنا است که، شما باید به همان اندازه که وبسایت خود را طراحی می‌کنید، زمان و تلاش زیادی را برای تهیه یک فید طراحی شده برای زیبایی اینستاگرام صرف کنید.

عکس نمایه را انتخاب کنید که می‌تواند یک مارک یا آرم تجاری باشد و شناسایی شرکت شما را آسان کند. بیوگرافی اینستاگرام شما فوق‌العاده مهم است. بیوگرافی باید شامل شرح واضحی از تجارت شما باشد که با مخاطبان شما صحبت می‌کند و به آنها بگویید که دقیقا چه پیشنهادی دارید.

پیوند به فروشگاه شما، تنها پیوند قابل کلیک است که می‌توانید، به صفحه اینستاگرام خود اضافه کنید. مطمئن شوید که از آن استفاده می‌کنید. زیرا این امکان، برای هدایت بازدید از پست‌ها و داستان‌های فردی شما بسیار عالی است. همچنین ایجاد یک url منحصر به فرد برای این بخش، به شما این امکان را می‌دهد تا بازدیدهای وبسایت خود را از اینستاگرام دنبال کنید.

نمایه مشاغل اینستاگرام شما، اغلب اولین نقطه تماس مشتری با نام تجاری شما است. بنابراین ایجاد یک احساس عالی در مردم برای پیگیری تجارت شما مهم است. نحوه فروش در اینستاگرام با استفاده از تبلیغات اینستاگرامی و رسیدن به مخاطب مورد نظر، استفاده از تبلیغات اینستاگرام برای استراتژی‌های بازاریابی در تمام مشاغل بسیار مهم است. با ادامه تغییرات در الگوریتم اینستاگرام و افزایش رقابت در این سیستم عامل، می‌توانید به این هدف دست پیدا کنید.

پس از ایجاد نمایه تجاری در اینستاگرام، می‌توانید تصمیم بگیرید که چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟ کجا دوست دارید تبلیغات شما دیده شود؟ و مدت زمان اجرای آن چقدر است؟ اینستاگرام، گزینه‌های متنوعی را برای شما فراهم می‌کند. بنابراین می‌توانید مواردی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای تجاری شما مطابقت داشته باشند.

اجرای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام خودکار چندان دشوار نیست. اما می‌تواند باعث ترس بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک و کسانی که قبلا این کار را انجام نداده‌اند شود. خوشبختانه، آن قدرها هم که فکر می‌کنید سخت نیست. ساده‌ترین راه برای اجرای تبلیغاتی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید این است که، پستی را که می‌خواهید تقویت کنید انتخاب کنید و دکمه تبلیغ را فشار دهید. اینستاگرام به طور خودکار، مخاطبان مشابه را جذب می‌کند که می‌توانید، پست را در آنجا به اشتراک بگذارید. اما به راحتی می توانید با انتخاب علاقه، دامنه سنی و جنسیت، مخاطبان خود را در برنامه ایجاد کنید.

وقتی مخاطب و بودجه خود را تنظیم کردید، مطمئن شوید که قبل از ضربه زدن روی تایید، آخرین بازبینی را به آگهی خود بدهید. می‌توانید با بودجه اندک شروع کنید و تبلیغات خود را برای چند روز اجرا کنید تا موارد متفاوت را آزمایش کنید. برای پیگیری عملکرد آگهی خود، روی مشاهده نتایج، در گوشه پایین سمت چپ آگهی خود کلیک کنید. به یاد داشته باشید، تبلیغات اینستاگرام می‌تواند عملی شود. بنابراین مطمئن شوید که همچنان به دنبال اصلاح پست‌ها و مخاطبان خود هستید تا زمانی که به نتایج مورد نظر خود برسید.

 

بازاریابی فروش در اینستاگرام

 

تاثیر استوری اینستاگرامی

بهترین تبلیغات اینستاگرام برای فروش تجارت الکترونیکی، شامل پیام‌رسانی است که نحوه خرید را به روشنی توضیح می‌دهد. آمارها نشان می‌دهد که تبلیغات استوری، می‌توانند تاثیر زیادی بر مشتریان بالقوه بگذارد.

شما در تبلیغات اینستاگرام می‌توانید، یک ویدیو را یک عکس ایجاد کنید. هر کدام از این دو را که انتخاب می‌کنید، باید مطمئن شوید که کلیپ اولیه شما جلب توجه می‌کند. شما باید نگاه کسانی را که به سرعت در اینستاگرام می‌چرخند جلب کنید.

استوری اینستاگرام این فرصت را به شما می‌دهد که روزانه با دنبال کنندگان خود و بدون به هم ریختن خبرهای آن‌ها، ارتباط برقرار کنید. این فرصت عالی را برای برقراری ارتباط با مشتریان آینده از دست ندهید. استوری اینستاگرام درگاهی است که بسیاری از مشاغل می‌توانند با یافتن راه های جدید و خلاقانه به فروش بیشتر برسند. استوری اینستاگرام، فرصت مناسبی را برای مشاغل شخصی و متداول با مخاطبان فراهم می‌کند. بسیاری از برند‌ها، از این روش، برای گرفتن محصولات خود در عمل، تبلیغ، پیشنهادات ویژه یا نمایش موارد جدید استفاده می‌کنند.

این روند بزرگ اینستاگرامی می‌تواند به شما کمک کند که محصولات خود را بهتر بفروشید و ترافیک را افزایش دهید. هنگام افزودن پیوند استوری اینستاگرام پیکان کوچکی را مشاهده خواهید کرد و متن مشاهده موارد بیشتر در پایین تصویر شما ظاهر می‌شو. از آنجا که ممکن است این متن کوچک مورد توجه واقع نشود، می‌توانید کاربران را به متنی هدایت کنید تا قابلیت کشیده شدن به بالا را برای بیشتر دیده شدن داشته باشند.

الگوریتم اینستاگرام، اکنون همه تعاملات دریافت شده در استوری اینستاگرام خود را نیز در نظر می‌گیرد. مانند پاسخ ها و اشتراک‌ها. هرچه کاربر با داستان‌های اینستاگرام شما تعامل بیشتری داشته باشد، به احتمال زیاد پستهای شما در فید وی نمایش داده می‌شود.

 

پیچ شرکت طراحی سایت در اینستاگرام

 

یک هک جالب اینستاگرامی

یک هک جالب اینستاگرام برای جابجایی با الگوریتم، استفاده از فرصت‌های تعامل استوری اینستاگرام است. از جمله ویژگی نظرسنجی گزینه swipe up. البته در صورتی که بیش از ۱۰ هزار فالوور داشته باشید. ما همچنین شاهد بودیم که بسیاری از اینفلوئنسر‌ها، به دنبال کنندگان خود برای ارتباط مستقیم می‌گویند که این روش یک روش عالی برای سوق دادن افراد به صندوق ورودی شما، ایجاد روابط با پیروان شما و در نهایت افزایش احتمال نمایش پستهای شما در فید‌های آنها است. این‌ها، همه تاکتیک‌های عالی برای جلب مشتری شما، در تعامل با نام تجاری شما و اطمینان از رعایت ارتباط شما با مخاطبان است.

ویژگی خرید اینستاگرام به مشاغل اجازه می‌دهد تا محصول را که برای فروش در دسترس است، برچسب گذاری کند و به کاربران امکان می‌دهد آن‌ها را مستقیما درون برنامه خریداری کنند. افزونه‌های shopify مانند گالری نمایش، مشخصات عمومی فروش تجارت شما را آسان‌تر از همیشه می‌کند. ویژگی خریدهای فوری، به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا مواردی را به سبد خرید اضافه کنند و مشاغل می‌توانند یک گالری سفارشی برای نمایش محصولات خود ایجاد کند و پیوند گالری را به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کنند.

اگر از تبلیغات اختصاصی اینستاگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید در سایر شبکه‌های اجتماعی خود  نیز، تیزر تبلیغاتی ایجاد کنید تا بازدید از نمایه تجاری اینستاگرام شما را جلب کنند. تبلیغ اختصاصی اینستاگرامی، به عنوان مثال: کد تخفیف ویژه برای دنبال کنندگان شما، در میان سایر شبکه‌های اجتماعی شما، مخاطبان را ترغیب می کند تا حساب اینستاگرام شما را دنبال کنند تا مطمئن شوند پیشنهادات بعدی را از دست نمی‌دهند.

 

فروش اینستاگرامی سال 1400

 

ایجاد مشارکت با اینفلوئنسرهای اینستاگرام

با توجه به اینکه همکاری‌ها و حمایت‌های مالی تقریبا جایگزین تبلیغات دیجیتالی شده‌اند، امروزه بخش بزرگی از استراتژی‌های رسانه‌های اجتماعی، اینفلوئنسرها هستند و بسیار محبوبند. مصرف‌کنندگان امروز، به تبلیغات سنتی اعتماد ندارند. آن‌ها به مردم اعتماد دارند. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که مصرف کنندگان، به توصیه‌های شخصی بالاتر از تبلیغات تجاری اعتماد می‌کنند. بازاریابی اینفلوئنسر، به برند‌ها فرصتی منحصر به فرد برای دستیابی به مخاطبان درگیر خود می‌دهد. اگر چه ممکن است در ابتدا سرمایه گذاری مبلغ زیاد برای بازاریابی اینفلوئنسر، خطرناک به نظر برسد، اما مهم است که دقیقا آنچه را برای آن پرداخت می‌کنید در نظر بگیرید.

اگر بودجه کافی برای مشارکت با یک اینفلوئنسر بزرگ را ندارید، به یافتن یک اینفلوئنسر کوچک فکر کنید. اینفلوئنسرهای خرد، معمولاً تمایل بیشتری به انجام توافق نامه‌های غیر عادی دارند و محصول را برای ارتقا تجارت می‌کنند. اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید، سرمایه‌گذاری روی اینفلوئنسرهای خرد می‌تواند، راهی عالی برای کمک به مشتریان احتمالی به صفحه شما باشد. مهم این است که قبل از شروع کار در بازاریابی اینفلوئنسر، زمان بیشتری را به فکر استراتژی و اهداف کمپین خود اختصاص دهید. تنظیم اهداف کاملا واضح، تصمیمات اولیه، برنامه‌ریزی را هدایت می کند و به شما کمک می‌کند تا مناسب ترین شرایط برای مشارکت خود را تعیین کنید.

 

از هشتگ های مناسب استفاده کنید

 اگر واقعا می‌خواهید برند شما در اینستاگرام مورد توجه قرار گیرد و مخاطبان کاملا جدید را به خود جلب کند، پس باید به هنر هشتگ تسلط کافی داشته باشید. هشتگ‌ها می‌توانند، برای قرار دادن نام تجاری شما در مقابل میلیون‌ها نفر به طور بالقوه عالی باشند. البته نباید از تعداد زیاد هشتگ در پست آن استفاده شود. این کار باعث می‌شود پست‌های شما هرزنامه و کم تلاش به نظر برسند. خیلی بهتر است که تنها روی چند هشتک هدفمند تمرکز کنید.

 

زیرنویس مناسب برای پست انتخاب کنید

 یکی دیگر از عناصر جدایی ناپذیر هر پست اینستاگرامی، زیر نویس مناسب است. اگر تصویر جذاب، اما زیرنویس ضعیفی دارید، ممکن است پست شما خیلی مناسب به نظر نرسد. بنابراین این نکته را حتما مد نظر داشته باشید.

 مشخص کردن نحوه فروش در اینستاگرام، برای تعیین اینکه چه روش‌هایی برای کسب و کار شما بهترین نتیجه را دارد، امری عملی است. مطمئن باشید که با پیروی از نکات گفته شده، روند کار شما بسیار آسان می‌شود. اگرچه یادگیری نحوه فروش در اینستاگرام، در ابتدا کمی ترسناک به نظر می‌رسد اما، بسیار آسان‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید. کارشناسان ما در ایده پویا، بهترین پیشنهادات و راهنمایی‌ها را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و به خصوص بازاریابی اینستاگرامی به شما ارائه خواهند داد و راهکارهای جدیدی برای افزایش فروش و شناخته شدن برند شما را برایتان تدوین می‌کنند.

 

 

شرکت طراحی سایت

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
دیجیتال مارکتینگ بازاریابی در اینستاگرام اینستاگرام فروش اینستاگرام فروش اینترنتی یا اینستاگرام فروش در اینستاگرام
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  زمانی که شما قصد راه‌اندازی کسب و کار جدیدی را داشته باشید لازم است تا با مفهوم بازاریابی محتوایی آشنا شوید. اهمیت بازاریابی محتوایی یا content marketing به حدی است که تمام کسب و کارها برای موفقیت خود به آن نیاز دارند. برخی از صاحبان مشاغل با این مفهوم آشنا نیستند و یا به آن، به چشم کاری ساده و بی‌اهمیت نگاه می‌کنند. نداشتن محتوای جذاب و مفید در سایت‌های متعلق به کسب و کارهای مختلف می‌تواند تأثیر منفی در جذب مشتریان آن‌ها بگذارد. در صورتی که با مفهوم بازاریابی ...
نرخ پرش، یک معیار مهم در هنگام ارزیابی اثر بخشی یک وب‌سایت به شمار می‌رود و نشان دهنده رفتار مشتریان در وب‌سایت شما است. به عبارت ساده‌تر، نرخ پرش درصد افرادی را نشان می‌دهد که به وب‌سایت شما آمده‌اند و بدون انجام هیچ اقدامی آنجا را ترک کرده‌اند. این اقدامات می‌تواند بازدید از سایر صفحات، پر کردن فرم یا چیزهای دیگر باشد. وقتی می‌گویند نرخ پرش بالاست، به این معنی است که وب‌سایت شما زیاد جالب نیست. برخلاف نرخ تبدیل که تلاش شما باید در جهت افزایش ...
  پیام رسان، برنامه‌ای است که عملکرد پیام خصوصی را بین دو یا چند نفر فعال می‌کند. با افزایش روزافزون برنامه‌های پیام رسان که هر روز تولید می‌شوند، این نوع فناوری به سرعت به محبوب ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده و جایگزین SMS و MMS به عنوان اولویت اکثر مصرف کنندگان شده است. مکالماتی که در برنامه‌های پیام رسان رخ می‌دهد پویا و دو طرفه هستند و امکان مکالمه متنی را در زمانی که کاربر با برنامه درگیر است، فراهم می‌کند. آنها روشی بسیار موثر و جذاب ...
  این روزها با پیشرفت تکنولوژی، اکثر افراد ترجیح می‌دهند وسایل خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. فروشگاه‌های اینترنتی این امکان را به خریداران می‌دهند که درباره محصول مورد‌ نظر خود جستجو کرده و پس از بررسی تمام ویژگی‌ها و شرایط، یک خرید آنلاین مطمئن انجام دهند. این فروشگاه‌ها علاوه بر ایجاد فایده برای خریداران، مزیت‌های زیادی نیز برای فروشندگان دارند. مثلاً یک فروشگاه اینترنتی از طریق برخی ابزارها، می‌تواند بینشی عملی درباره رفتار مشتریان داشته باشد ...
  همه ما مطالبی را درباره قانون کپی‌رایت شنیده‌ایم، اما جزئیات این قانون و نحوه اعمال آن در زمینه‌های مختلف متفاوت است. این مقاله به توضیح قانون کپی‌رایت در فضای مجازی ‌می‌پردازد و توصیه‌هایی عملی در مورد نحوه محافظت از ‌وب‌سایت و کارهایی که شما باید در فضای مجازی در صورت استفاده از مطالب دارای حق کپی‌رایت بدون اجازه شما باید انجام دهید، ارائه ‌می‌دهیم. در مقایسه با دیگر مطالب در حوزه ‌وب‌سایت و فضای مجازی، پرداختن به موضوع ...
  تبلیغات دیجیتال در فضای مجازی و اینترنت راهکاری طلایی در افزایش بازدید و ترافیک، و نرخ تبدیل مشتری محسوب می‌شود. تبلیغات در فضای مجازی و اینترنت برخلاف روش‌های سنتی با معیارهای دقیق و قابل‌ اندازه‌گیری قابلیت پیگیری هزینه‌ها و بازگشت سرمایه را دارد. این ویژگی باعث می‌شود سوددهی تبلیغات دیجیتال ملموس‌تر باشد و سایت‌ها و کسب‌وکارها به راحتی بتوانند بودجه خود را برای نتایج بهتر هزینه کنند. برای آشنایی با انواع روش‌ های تبلیغات در فضای مجازی ...