1396/02/30

ترفندهایی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

 

با اینکه تعداد فالورهای هر کمپانی در فیس بوک به مراتب بیشتر از سایر رسانه های اجتماعی است، اما اینستاگرام تنها پلت فرمی است که مشارکت کابران در آن از همه رسانه ها بالاتر است. در اینستاگرام، مخاطبین بیشتری داریم که از عکس های ما دیدن کرده، کامنت هایمان را لایک کرده و آن را با سایر دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارند. در همین فضای مجازی حتی می توانیم محصولات کمپانی خود را با صلابت بیشتری تبلیغ کنیم و آن‌ها را به فروش برسانیم.

بیشتر بخوانید؛ مهارت های بلاگینگ

در حال حاضر در کشور ما و سایر کشورهای جهان اینستاگرام به محلی برای کسب درآمد افراد تبدیل شده و بسیاری تلاش می‌کنند که با جذب فالوور بیشتر درآمد بالاتری به دست آورند. به یاد داشته باشید که فعالیت فالوورها در پیج اینستاگرام همان چیزی است که تعیین‌کننده میزان مفید بودن پیج شما بوده و تعرفه تبلیغات را بالا می‌برد.

به همین دلیل در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پویا، قصد داریم روش هایی بسیار ساده برای افزایش تعداد فالورهای اینستاگرام به شما معرفی کنیم.

 

ترفندهایی افزایش فالوور در اینستاگرام

 • برای بازاریابی در اینستاگرام توجه خود را به بسته بندی و بازاریابی محصولات خود معطوف کنید

 سعی کنید به بهترین وجه ممکن محصولات و مواد اولیه خود را در معرض دید افراد قرار دهید. اینکه محصولات خود را تنها در اختیار مشتریان پای ثابت خود قرار دهید، شانس کمتری در مقایسه با معرفی محصولات خود در همه پلت فرم ها و همه کانال های اینستاگرام و در نتیجه افزایش تعداد فالورهای اینستاگرام شما از هر مکانی دارد.

در زمان بازاریابی محصولات باید به مخاطبین بگویید که دقیقا چه چیزی را می‌خرند و این محصول برای حل کدام‌یک از مشکلات آن‌ها فایده خواهد داشت. روراست بودن با مخاطبین همان چیزی است که باعث می‌شود آن‌ها به پای ثابت پیج شما تبدیل شده و آن را دنبال کنند. به یاد داشته باشید که دوره تبلیغات دروغین و غلوآمیز گذشته است و مخاطبین خیلی راحت می‌توانند دروغ‌های تبلیغاتی را به رختان کشیده و دیگران را از خرید محصولات شما منصرف کنند.

 

اینگیجمنت اینستاگرام چیست؟

افزایش فالوور در اینستاگرام

 

 • محصولات خود را به تاثیرگذارترین کاربران اینستاگرامی ارسال کنید

کدام دسته از حساب های مشتریان شما، بیشترین بازدید از محصولات شما را در بازار دارند؟ این کاربران را جستجو کرده و ببینید آیا پست ویژه ای برای شما ارسال کرده اند؟ به طور ایده آل، این کاربران در بیشتر پست های خود اینچنین عنوان کرده اند که تمایل به دریافت کالا بدون هزینه های پستی دارند. با این حال در بسیاری از اوقات، دستمزدهایی برای ارسال کالا از شما درخواست می کنند. در صورتی که سایت های شما کدهای تبلیغاتی را مجاز می شمارد، بررسی کرده و ببینید آیا این افراد و کاربران تاثیرگذارموافق این کدهای تبلیغی هستند یا نه. هر زمان که یکی از فالورهای تاثیرگذار شما سفارشی دریافت کند، هم او و هم خود شما برنده شده اید.

 

 • کامنت ها در اینستاگرام

جهت بازاریابی در اینستاگرام بهتر است برای ایجاد تعامل بیشتر با سایر کاربران ، کامنت هایی ایجاد کنید. لایک کردن تصاویر، بسیار زیباست. اما وقتی کامنت ویژه ای در سایت خود قرار می دهید، پست هایی که برای این کامنت توسط بازدیدکنندگان ایجاد می شود، به مراتب چشم گیرتر و موثرتر از لایک کردن تصاویر می باشد.

کامنت‌ها می‌توانند نشان‌دهنده میزان رضایت مشتریان از محصولات یا خدمات شما بوده و دیگر دنبال کنندگان یا افرادی که از طریق اکسپلور به صفحه شما رسیده‌اند را به استفاده از آن‌ها تشویق کنند. به همان اندازه نارضایتی مشتریان در کامنت‌ها نیز کاملا به چشم خواهد آمد. از ادمین پیج خود بخواهید پاسخ کامنت‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدهد و از مشتریان ناراضی دلایل عدم رضایت را بپرسد. پاسخ‌دهی به کامنت‌ها و استفاده از عبارت‌های خلاقانه و جذاب برای تشکر از مشتریان یا پاسخ به سوالات آن‌ها تاثیر زیادی در جذب افراد به صفحه شما خواهد داشت.

 

اپلیکیشن‌های اینستاگرام برای موبایل

بازاریابی در اینستاگرام

 

 • دوستان خود را در پست های اینستاگرام تگ کنید

در اینستاگرام شما میتوانید دوستان خود را روی عکس تگ کنید. با این کار مخاطبین اصلی تان، شما را با افراد و چهره هایی آشنا خواهند کرد که تاکنون نام شما را هم نشنیده اند. اخیرا، رویکردهایی در فضای مجازی ارائه شده که با استفاده از این رویکردها می توانیم علاوه بر تگ کردن دوستان، یک شکلک مخصوص (emoji)  در بخش story اینستاگرام در رابطه با آنها نیز الحاق کنیم.

 

 • به مردم توضیح دهید دلیل اینکه باید شما را در اینستاگرام فالو کنند، چیست؟

به جای این که تنها به این جمله بسنده کنید:" ما را در اینستاگرام دنبال کنید"، دلیل آن را نیز توضیح دهید. برای نمونه، کمپانی معروفی هدف نیکوکارانه داشته و ما از کاربران می خواهیم صفحه ما را بازدید کنند تا با آخرین اهداف نیکوکارانه آشنا شوند . بهتر است تا می توانید از محتوایی استفاده کنید که مخاطبان را ترغیب و وسوسه کنید. تنها به عبارت ما را در اینستاگرام دنبال کنید!" اکتفا نکنید.

نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که اگرچه مردم ممکن است با این جملات ترغیب شده و شما را دنبال کنند؛ اما زمانی که در صفحه‌تان چیزی برای عرضه نداشته باشید و محتوای باکیفیتی تولید نکنید، در آن باقی نمی‌مانند. همان‌قدر که تبلیغاتتان صفحه‌تان جذاب و گیراست، محتوای جذاب و محصولات و خدمات باکیفیت در آن قرار دهید تا افراد متقاعد به باقی ماندن در آن شوند.

 

 • برای حضور در اینستاگرام استراتژی داشته باشید.

اگر هرازگاهی در پیج خود پست می‌گذارید یا با استفاده از استوری حضور خود را به مخاطبین یادآوری نمی‌کنید، بهتر است قید فالوورهای بیشتر را بزنید. حضور منظم و برنامه‌ریزی‌شده در اینستاگرام باعث می‌شود که افراد به این موضوع که برای آن‌ها اهمیت قائل هستید پی برده و محتواهای شما را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند. این موضوع عدد فالوورهای شما را حتما افزایش خواهد داد.

 

 • محتوا همه‌چیز است.

تا زمانی که چیزی برای عرضه به مخاطب نداشته باشید، هیچ‌یک از راهکارهای گفته‌شده به کارتان نمی‌آید. در قدم اول باید تلاش کنید محتوای خوبی داشته باشید و آن را به طرزی خلاقانه در اختیار مخاطبین قرار دهید. زمانی که محتوای پست‌ها و استوری‌ها جذاب بوده و افراد از آن‌ها خوششان بیاید، آن را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند و مخاطبان صفحه شما بالا خواهد رفت.

 

افزایش لایک و فالور اینستاگرام

 

همواره به یاد داشته باشید که ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام تنها باعث افزایش عدد فالوور می‌شود و تا زمانی که شما کاری برای صفحه خود نکنید، منجر به افزایش مشارکت فالوورها و بهبود آمار پیجتان نخواهد شد. این شما هستید که باید با مخاطب ارتباط برقرار کرده و او را تشویق کند ضمن ماندن در پیج شما دیگران را نیز به آن دعوت کند. این ترفندها را به کار بگیرید و خودتان نیز برای برقراری ارتباط موثر با فالوورها تلاش کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

 

 بهینه سازی سایت

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
اینستاگرام بازاریابی اینترنتی بازاریابی با اینستاگرام بازاریابی در اینستاگرام اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام مارکتینگ آنالیز اینستاگرام فروش در اینستاگرام
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : آموزش آشپزی

تاریخ : 1399

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  امروزه شبکه‌های اجتماعی به بخش مهم و تقریباً جدانشدنی زندگی افراد در سراسر جهان تبدیل‌شده‌اند و استفاده از پلتفرم‌های مختلف شبکه اجتماعی ممکن است با اهداف مختلفی مانند سرگرمی، آموزش، کسب درآمد و... انجام شود. بنابراین، تولید محتوا در این پلتفرم‌ها شکل جدی‌تری پیداکرده است و از ابزارها و اپلیکیشن‌های مختلفی برای بهبود کیفیت محتواها و جذب مخاطبان بیشتر استفاده می‌شود. این اپلیکیشن‌ها درواقع اموری مانند فتوشاپ حرفه‌ای، ادیت فیلم، صداگذاری و ... ...
  برای بسیاری از افراد تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام عددی حیاتی است. چراکه آن‌ها فکر می‌کنند هرچه این تعداد بیشتر باشد، اینستاگرام آن‌ها را موثرتر دانسته و پست‌های آن‌ها را بیشتر از سایرین به مخاطبان نشان خواهد داد. درصورتی‌که این‌طور نیست. اینستاگرام کاربر  را بیشتر از هر چیزی دوست دارد. کسی که با دنبال کنندگان خود تعامل داشته باشد، به کامنت‌های آن‌ها پاسخ دهد و به‌طورکلی احساسات مخاطبین را بی‌پاسخ نگذارد. این همان چیزی است که متخصصان ...
  امروزه فضای مجازی نقش بسیار پر رنگی در زندگی افراد پیدا کرده است به طوری که برای اکثر افراد زندگی بدون استفاده از فضای مجازی خیلی سخت به نظر می‌رسد. اینستاگرام برای اکثر فعالان فضای مجازی یک صفحه نام آشنا و بسیار مهم است. بسیاری از افراد برای تبلیغات کسب‌وکارشان، به اشتراک گذاشتن خاطرات زندگی شخصی و هم‌چنین افکار و عقایدشان اینستاگرام را انتخاب می‌کنند. در همین راستا بسیار مهم است که بدانیم اینستاگرام چگونه عمل می‌کند. الگوریتم اینستاگرام درواقع هوش ماشینی این شبکه ...
بازاریابی اینستاگرامی، یک استراتژی محبوب برای مشاغلی است که می‌خواهند فروش خود را از طریق اینستاگرام انجام دهند. اینستاگرام، مکان مناسبی برای تبلیغ، فروش، راه اندازی محصول جدید یا کد تخفیف منحصر برای پیروان شماست. شما می‌توانید، اطلاعات تبلیغاتی خود را در استوری اینستاگرام اضافه کنید و کاربران را به استفاده از پیوند موجود در بیوگرافی خود ترغیب کنید. کارشناسان حرفه‌ای شرکت طراحی وبسایت ایده پویا، آماده ارائه مشاوره و ارتقاء کسب و کار شما در این زمینه هستند.    جهت مشاوره طراحی ...
فروش اینترنتی وبسایت یا اینستاگرام؟ کدام بهتر است؟ با اضافه شدن اینترنت به زندگی و آگاهی مردم نسبت به مزایای بی‌شمار اینترنت در صرفه و جویی در وقت و هزینه‌های آن‌ها تقریباً همه‌چیز به شکل آنلاین درآمد. در سال‌های اخیر با افزایش استقبال مردم از فضای مجازی و افزایش تعداد وبسایت‌ها و گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی، بسیاری از صاحبان مشاغل برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی در قالب وبسایت‌ها شدند. کم‌کم با ورود شبکه‌های ...
اگر دوست دارید از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام استفاده کرده و به کمک آن‌ها داده‌های حساب خود را بررسی کنید، نیاز به یک حساب تجاری دارید. پس از تبدیل حساب کاربری خود می‌توانید از ابزارهای بومی اسنستاگرام برای بررسی وضعیت حساب خود استفاده کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید. - در برنامه وارد پروفایل خود شوید. - روی علامت سه خطی موجود در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. - در منوی باز شده روی گزینه insight کلیک کنید. نمای کلی پیج خود، محتواهای تولید شده، فعالیت‌ها و آمارهای ...