طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

منظور از طراحی سایت حرفه‌ای چیست؟

این روزها شاهد شکل گیری شرکت های متعدد در زمینه طراحی سایت حرفه‌ای هستیم. هر یک از این شرکت‌های حرفه‌ای روش‌های متفاوت و در عین حال قیمت‌های مختلفی را برای طراحی سایت حرفه‌ای در نظر می‌گیرند. در بین اکثریت این شرکت‌ها، طراحی سایت حرفه‌ای با توجه به قوانین و الگوریتم‌های مشترکی انجام می‌شود که در زیر به آنها می‌پردازیم.

رعایت یکسری اصول مانند داشتن ظاهری جذاب و ساده، سرعت مناسب صفحات مرتبط در سایت، نمایش یکسان در تمام مرورگرهای موبایل و کامپیوتر، رعایت اصول سئو و بهینه سازی در طراحی سایت و... در داشتن سایت حرفه‌ای تاثیر زیادی دارند. قطعا با رعایت موارد فوق و استفاده از دانش روز طراحی وب نتیجه دلخواه برای شما حاصل می‌گردد. امروزه داشتن یک سایت منسجم، جذاب و به روز نیاز هر کسب و کار به‌خصوص در فضای آنلاین می‌باشد.

در طراحی وب سایت های معمولی از قالب های آماده استفاده می شود که طبعا هزینه کمتری دارد. طراحی سایت حرفه ای هزینه ای بسیار بیشتر از سایت معمولی دارد ولی از طرف دیگر با محدودیت های قالب های آماده مواجه نیستید و می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود امکانات لازم در وب سایت را ایجاد کنید.

طراحی سایت ایده پویا، طراحی حرفه‌ای سایت را با قیمت مناسبی انجام می هد تا افرادی که به حضور در دنیای وب علاقه مند هستند بتوانند با صرف هزینه‌ی متعادل طراحی وبسایت حرفه‌ای را انجام داده و در نهایت یک وب سایت بهینه شده (سئو سایت) برای گوگل داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه‌های انجام شده با شماره‌های دفتر تماس بگیرید.

 

طراحی سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

در طراحی سایت حرفه ای باید به این نکته توجه داشت که سایت برای جامعه هدف مشخصی طراحی می شود و باید پاسخگوی نیاز های مخاطبان آن باشد و کاربران را در کم ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظرشان برسانند. برخی از ویژگی های طراحی سایت حرفه ای عبارتند از:

 • گرافیک جذاب
 • سئو مناسب
 • سرعت بالا
 • توجه به تجربه کاربری
 • ریسپانسیو بودن وب سایت

 

اهمیت نیازسنجی مشتریان در طراحی سایت حرفه‌ای

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای ابتدا به نیازهای واقعی مشتریان نگاه می کند. سازمان، شرکت و یا افرادی حقیقی یا حقوقی که وب سایت خود را سفارش می دهند، ابتدا باید نیازها و خواست‌های خود را به شرکت طراحی سایت اعلام کنند. برای مثال طراحی وبسایت حرفه‌ای وکلا با وب سایت املاک متفاوت است. همچنین در صورتی که طراحی وب سایت به بروزرسانی مداوم نیاز داشته باشد باید از برنامه نویسی داینامیک استفاده شود. برای طراحی سایتی حرفه‌ای که به بروزرسانی کمتری نیاز دارد، برنامه نویسی استاتیک مناسب است.

 

طراحی سایت

 

ابزار سنجی برای طراحی سایت حرفه‌ای

در یک طراحی وبسایت حرفه‌ای باید برنامه ها و نرم افزارها متناسب با نوع برنامه نویسی استفاده شوند. بررسی کردن و سنجش طراحی سایت کار پیچیده ای است و باید به آن اهمیت داد، این کار باید قبل از طراحی سایت صورت پذیرد. با کمک ابزارسنجی مشکلات کدنویسی و فنی طراحی سایت تصحیح می گردد و طراحی سایت مطابق با استاندارد روز صورت می انجامد.

 

ارائه پروپزال به مشتریان برای طراحی سایت

قبل از اینکه طراحی سایت انجام شود، می توان طرح کلی سایت یا همان پروپزال طراحی سایت را در اختیار مشتریان قرار داد. در این صورت مشتری نسبت به نحوه طراحی سایت حرفه‌ای، نرم افزارهایی که برای طراحی سایت استفاده می‌شود، مدت زمان مورد نیاز برای آماده شدن طراحی سایت و ... اطلاع پیدا می‌کند. در برخی مواقع مشتریان نسبت به برخی از مراحل طراحی وبسایت حرفه‌ای یا نرم افزارهای به کار گرفته شده، تمایلی ندارند و می‌توان متناسب با نیاز آنها، از نرم افزارهای دیگری استفاده کرد.

شرکت طراحی وب

پیاده سازی و اجرای طراحی سایت

پس از اینکه مشتریان رضایت خود را نسبت به نحوه طراحی وب سایت حرفه‌ای اعلام کردند و تاییده برای طرح شما ارسال کردند، کار طراحی سایت آغاز می‌شود. در این صورت ساخت و طراحی سایت حرفه‌ای می تواند با استفاده از قالب آماده و یا Template سایت سفارشی انجام شود. برای وب سایت‌های حرفه‌ای از قالب های آماده استفاده نمی‌شود و در مقابل قالب‌های جدید طراحی می‌شود؛ در واقع به نوعی سفارشی سازی صورت می‌گیرد.

 

اجزای طراحی وب سایت حرفه‌ای

بخش Header وب سایت

برای قرار دادن بنر سایت و لوگوی شرکت در طراحی سایت حرفه‌ای باید از بخش Header استفاده کرد. بنابراین رعایت تناسب اندازه و سایر بخش Header اهمیت دارد. بزرگ بودن بیش از اندازه هیدر، فضا را برای محتواهای مهم محدود می کند و کوچک بودن آن موجب بی توجهی کاربران به لوگو و نام تجاری شرکت در بنر سایت می‌شود.

بخش Navigation Bar وب سایت

طراحی سایت حرفه‌ای بخش Navigation Bar برای قرار دادن قسمت های خدمات، مشتریان، صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما و ... استفاده می‌شود. در واقع این قسمت از طراحی سایت یک منو در اختیار بازدیدکننده قرار می دهد تا به راحتی قسمت های مورد نظر خود را پیدا کند. امروزه در اکثر سایت‌های معتبر این بخش وجود دارد.

بخش Slide Bar سایت

در طراحی سایت حرفه‌ای بخش Slide Bar برای قسمت های لینک صفحات و تبلیغات کادر مخصوص Login و ... استفاده می‌شود. همچنین برای توضیحات مربوط به صفحات از بخش Content Bar و برای قوانین سایت از Footer استفاده می‌شود.

طراحی وب سایت جذاب

 

طراحی وب حرفه‌ای و تست آن

در طراحی وب حرفه‌ای برای سایت‌های خاص مخصوصا سایت‌هایی که کاربران زیادی برای خرید، فروش، روال‌های داخلی سایت دسترسی داشته و فعالیتی انجام می دهند تست سایت از نظر کاربران پروسه ای بسیار پیچیده، طولانی و مهم است. در صورتیکه در اینگونه سایت‌ها، وب سایت مشکل و اروری داشته باشد کاربران پس از برخورد با آن دلسرد شده و احتمال بازگشت به سایت بسیار کم می‌شود.


جهت تست طراحی سایت حرفه‌ای بهتر است با یک تیم حرفه‌ای و آموزش دیده سایت از نظر منطقی، محتوایی تست و تمامی روند ها و حالت هایی که امکان چک کردن یا بروز خطا دارد تست گردد در این حالت بهتر است حالت های خاص نیز مورد بررسی و چک قرار گیرد؛ زیرا در اکثر مواقع در حالت های خاص ارور ها مشخص می‌شود که در حالت طراحی وبسایت حرفه باید برای این موضوع زمان و دقت کافی قرار داده شود. البته تست طراحی سایت‌ها بسیار پر هزینه می‌باشد که خود این موضوع یکی از بحث های مهم و هزینه ایی در شرکت‌های طراحی سایت‌ می‌باشد و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

 

طراحی سایت حرفه ای را با ایده پویا تجربه کنید

طراحی سایت حرفه ای شامل نیاز سنجی مخاطبان و طراحی اختصاصی وب سایت می شود. در نتیجه برای هر نوع کسب و کاری طراحی متفاوتی برای وب سایت ارائه می‌گردد. از طرف دیگر طراحی وب سایت هرچقدر جذاب انجام شود سوددهی نداشته و نیاز است کاربران هدف را به سایت هایت کرد.

هدایت هدفمند مخاطب به سایت

در صورتیکه سئو و بهینه سازی وب سایت طبق اصول سئو انجام شود وب سایت شما در لیست جستجو گوگل قرار می گیرد  و کاربران با جستجو در گوگل به سایت شما هدایت می شوند.

حفظ کاربران سایت

گرافیک جذاب، محتوای خوب و کاربردی و سرعت خوب از عواملی هستند که باعث ماندگاری مخاطب در وب سایت شما می‌شود.

تبدیل مخاطب به مشتریان وفادار

بازاریابی آنلاین و راه اندازی کمپین‌های مختلف و همچنین با استفاده از تکنیک‌های بهینه سازی نرخ تبدیل شما می‌توانید کاربران را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

تیم ایده پویا در تمام مراحل موفقیت شما همراهتان خواهد بود.

 

 

شرکت طراحی سایت

 

طراحی سایت ایده پویا

نظرات کاربران

نویسنده : رضا ملکیان
تاریخ : 1400/05/12

سلام. شما برای پشتیبانی قراردادهای طراحی سایت هزینه جداگانه دریافت میکنید؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/12

سلام هزینه پشتیبانی تا 1 سال رایگان است.

نویسنده : کیمیا سهرابی
تاریخ : 1400/05/03

در طراحی سایت حرفه ای شما محتوای مربوط به کسب و کار مارا قرار میدید یا خودمون باید محتوا گذاری کنیم ؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/03

نوشتن و بارگزاری محتوا نسبت به قرارداد شما با شرکت ایده پویا انجام خواهد شد.

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
طراحی سایت حرفه ای
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : گارانتی و فروش قطعات کامپیوتری

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
طراحی سایت یکی از محبوب‌ترین شغل‌ها در جهان امروز است که روزبه‌روز پیشرفت کرده و توسعه پیدا می‌کند. این حوزه از فناوری به دلیل ضرورتی که در مشاغل مختلف با هر زمینه کاری و اندازه‌ای دارد، بسیار اهمیت داشته و افراد زیادی را به‌سوی خود جلب کرده است. علاوه بر این طراحی وبسایت یک کار بسیار تخصصی است که برای انجام آن در دنیای امروز زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی زبان‌های برنامه‌ نویسی برای ...
دامنه اغلب به‌عنوان «آدرس وب» شناخته می‌شود و همان آدرسی است که کاربران برای یافتن وب‌سایت شما در نوار آدرس مرورگر تایپ می‌کنند. انتخاب دامنه برای هرکسی که وب‌سایت جدیدی ایجاد می‌کند امری حیاتی است. دامنه سایت شما درواقع چهره نام تجاری شما است و اگر می‌خواهید شانس موفقیت وب‌سایت خود را افزایش دهید، وقت خود را صرف پیدا کردن یک دامنه به‌یادماندنی بانام تجاری خود کنید. درواقع یک دامنه خوب مانند یک آدرس سرراست است که یافتن و به خاطر سپردن آن برای ...
صفحه فرود یا لندینگ پیج یکی از روش‌هایی است که با استفاده از آن شما می‌توانید برای کسب‌وکار اینترنتی خود یک لید ایجاد کنید. با استفاده از این لید می‌توانید به‌راحتی بازدیدکنندگان سایت را که همان مشتریان بالقوه شما هستند به مشتریان بالفعل تبدیل کرده و به‌ این ‌ترتیب به ‌راحتی نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. در این مقاله قصد داریم که به این پرسش پاسخ دهیم که لندینگ پیج (Landing Page) چیست و چه مزایایی دارد؟ همچنین می‌خواهیم بدانیم که چگونه می‌توان از ...
  روند طراحی، اغلب تحت تأثیر تغییرات فرهنگی است که در سراسر جهان اتفاق می‌افتد. امسال تغییرات چشمگیری را در حوزه طراحی دیجیتال تجربه کردیم. شیوع ویروس کرونا موجب کاهش حجم خریدها و انجام امور به‌صورت حضوری شد. به‌ این‌ ترتیب، کرونا همواره ما را وادار می‌کند بیشتر در دنیای مجازی فروبرویم و شیوه زندگی‌مان را با سرعت زیادی تغییر می‌دهد. این مسئله طراحان را به این فکر انداخته است تا تجربیات زندگی واقعی را دوباره بررسی کرده و آن‌ها را به‌صورت دیجیتالی ...
احتمالا شما که در حال حاضر این مطلب را می‌خوانید، صاحب یک وبسایت یا کسب‌وکار اینترنتی هستید. همچنین به احتمال زیاد شما از برخی ویژگی‌های وبسایت خود چندان راضی نبوده و به همین دلیل به دنبال بازطراحی سایت خود توسط یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هستید. در چند سال اخیر آگهی‌های تبلیغاتی برای انجام طراحی سایت آنچنان زیاده شده که حتی در برخی اوقات می‌توان رد پای آنها را در معابر عمومی نیز مشاهده کرد.   جهت مشاوره خدمات طراحی سایت و سئو سایت با ...
طراحی سایت خودرو فضای بسیار خوبی برای تولیدکنندگان و عرضه کنندگان انواع خودرو فراهم آورده تا در کمترین زمان ممکن به خرید یا فروش محصولات خود بپردازند، امروزه بیشتر شرکت هایی موفق تر عمل می کنند که بتوانند به طراحی سایت خودرو دست بزنند، چرا که با توجه به مسائل و مشکلات دنیای واقعی در رفت و آمد و حذف هزینه های اضافی طراحی سایت های خودرو بهترین گزینه برای افراد مختلف در انتخاب و خرید یا حتی فروش خودرو محسوب می شوند. اغلب اینگونه طراحی سایت ها دارای بخش ها و امکانات بسیار خوبی در مورد ...