برنامه نویسی سفارشی

 

با توجه به گسترش کاربرد اینترنت و دنیای مجازی در بین افراد بسیاری از سازمان‌ها و شرکت ها خدمات درون سازمانی و بیرون سازمانی خود را سازماندهی کرده و در جهت رفاه ارباب رجویان و مشتریان و تمرکز اطلاعات و یا سهولت در دسترسی به اطلاعات در داخل سازمان به صورت یک سیستم جامع درآورده اند.

در جهت پیاده سازی این خدمات شرکت نیاز به راه اندازی سیستم و یا برنامه نویسی تحت وب سایت و یا برنامه تحت اینترنت به صورت سفارشی خواهد داشت. در حقیقت ما با جمعی از مشتریان مختلف روبرو هستیم که هر کدام از آنان نیازهای متفاوتی داشته و از منابع و استراتژی های متفاوت بهره می برند. به همین دلیل سفارش برنامه نویسی تحت وب به ما کمک می‌کند تا بتوانیم خیلی راحت امکانات برنامه خود را بر اساس نیازهای مخاطبان توسعه داده و هر زمان که نیاز بود، آن‌ها را بروزرسانی کنیم.

ممکن است برخی از کسب و کارهای مربوط به مشتریان خاص و پیچیده باشد و نرم‌افزارهای موجود در بازار پاسخگوی آن‌ها نباشند؛ یکی از راهکارهای مفید در این موقعیت رفتن به سراغ برنامه نویسی سفارشی با توجه به نیازهای ارائه‌شده است. موفقیت ما در این قسمت تهیه یک نرم‌افزار هماهنگ و مرتبط با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان است.

سفارش دادن یک برنامه نویسی به‌صورت اختصاصی و توسعه آن تحت وب می‌تواند به شما کمک کند تا خیلی راحت رضایت مشتری خود را به دست آورده و امکانات برنامه خود را بر اساس نیازهای او گسترش دهید. به عبارت بهتر یک فرصت بسیار عالی در اختیار دارید تا هر روز، بسته به تغییر نیازهای مشتری، امکانات و ویژگی‌های برنامه را تغییر داده و به این ترتیب همواره خود را به‌روز نگه دارید.

 

برنامه نویسی سفارشی

 

برنامه نویسی تحت وب چیست؟

برنامه نویسی تحت وب یا توسعه وب نوعی برنامه نویسی است که برای تولید نرم‌افزارهایی به کار می‌رود که برای انجام امور مختلف به صورت آنلاین مورداستفاده قرار می‌گیرند. به عبارت بهتر کلیه اقداماتی که با استفاده از آن‌ها می‌توان عملکردها و قابلیت‌های یک وب‌سایت را گسترش داد، به‌عنوان Web Programing شناخته می‌شوند. با استفاده از این شیوه می‌توانید یک برنامه کاربردی را بدون نیاز به نصب اپلیکیشن توسعه دهید و امکانات بسیار گسترده‌ای را به آن اضافه کنید.

این شیوه از برنامه نویسی یک فرایند کد نویسی است که در نهایت منجر به ایجاد برنامه‌های کاربردی می‌شود که بر روی یک وب سرور اجرا می‌شوند. به‌این‌ترتیب همه افراد از طریق اینترنت می‌توانند به این برنامه یا وب‌سایت دسترسی پیدا کرده و از خدمات آن استفاده کنند. برای مثال گوگل مپ، گوگل داک یا جیمیل برنامه‌های بسیار کاربردی هستند که بر پایه برنامه نویسی تحت وب بنیان‌گذاری شده‌اند. چنین برنامه‌هایی به نام وب اپلیکیشن شناخته می‌شوند و همه افراد می‌توانند از سرتاسر جهان به صورت رایگان از آن‌ها استفاده کنند.

 

ویژگی های برنامه نویسی تحت وب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه نویسی تحت وب این است که بسیار ساده است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به آن دسترسی داشته باشید. به عبارت بهتر برنامه‌هایی که با استفاده از این شیوه توسعه داده می‌شوند؛ خیلی راحت قابل دسترسی هستند و کاربر می‌تواند بدون نیاز به نصب برنامه جدید و تنها با داشتن اتصال فعال اینترنت، از برنامه استفاده کند.

از سوی دیگر با استفاده از این شیوه می‌توان سیستم را یکپارچه کرد؛ در نتیجه دیگر دغدغه از دست دادن اطلاعات در سیستم کاربر وجود ندارد. برای فهم بهتر این ویژگی بهتر است که مثال زیر را در نظر بگیرید. فرض کنید که یکی از اپلیکیشن‌هایی که شما طراحی کرده‌اید، بر روی سیستم کاربر نصب شده و ارسال اطلاعات از طریق این سیستم انجام می‌شود. در نتیجه اگر اتفاقی برای این سیستم بیفتد، این امکان وجود دارد که همه اطلاعات کاربر از بین برود و دیگر امکان دسترسی به آن‌ها وجود نداشته باشد.

 

مزایای سفارش برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که نیاز به توسعه یک اپلیکیشن برای استفاده از خدمات دارد؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی است. به‌این‌ترتیب یک اپلیکیشن متناسب با نیازهای شما توسعه داده می‌شود که کاربر می‌تواند خیلی راحت و تنها از طریق داشتن دسترسی به اینترنت، از خدمات آن استفاده کند. این کار باعث می‌شود که شما برای ارائه محصول یا خدمت خود، نیازی به ترغیب کردن کاربر به نصب یک اپلیکیشن خاص نداشته باشید و بتوانید خیلی راحت، در بستر وب، خدمات خود را به او ارائه دهید.

برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی در حقیقت راه اندازی و هندلینگ خدمات سازمان و ارائه راه حل بهتر و جامع تر بر روی طراحی سایت است که توانایی ارائه خدمات به مشتری را افزایش داده و بالاتر می برد.

یکی دیگر از مزیت‌های سفارش برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی، این است که شانس بیشتری را برای جذب مشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. زیرا بیشتر کاربران تمایلی ندارند که یک اپلیکیشن جدید را که چندان با کاربری آن آشنا نیستند، بر روی گوشی یا سیستم خود نصب کنند؛ اما اینکه بتوانند بدون اشغال کردن فضای حافظه موبایل خود، یک برنامه را امتحان کرده و از مزیت‌های آن استفاده کنند، برای آن‌ها جذاب خواهد بود.

نکته قابل‌توجه دیگر درباره سفارش برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی این است که شما می‌توانید خدمات خود را به همه کاربران با هر سطحی از دسترسی به اینترنت سفارش دهید. به‌این‌ترتیب دایره ارائه خدماتتان بسیار گسترده‌تر می‌شود و می‌توانید از این فرصت برای برند سازی و شناساندن بهتر خود به مخاطبان هدف استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره از تیم ایده پویا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

 

عوامل موثر بر قیمت برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی

اولین عاملی که تعیین‌کننده قیمت برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی است، این است که شما قصد توسعه دادن چه برنامه‌ای را داشته باشید. به عبارت بهتر بخواهید چه خدماتی را از این طریق به کاربر خود ارائه داده و چه امکاناتی را در برنامه خود قرار دهید. واضح است که هرچه برنامه شما امکانات بیشتری داشته باشد؛ قیمت برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی هم افزایش خواهد یافت.

 از سوی دیگر نوع زبان برنامه نویسی که برای برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی انتخاب می‌شود، بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. هر کدام از این زبان‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و امکانات مختلفی را در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهند.

علاوه بر این موارد، برنامه نویسی که برای اجرای یک برنامه تحت وب به او سفارش می‌دهید، به نوعی بر روی هزینه نهایی انجام کار تاثیرگذار است. برای مثال دستمزد برنامه‌نویس را باید به فهرست محاسبه قیمت برنامه نویسی تحت وب سفارشی اضافه کنید. همچنین امروزه برخی از شرکت‌ها هستند که خدمات خود را در این رابطه ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با اطمینان بیشتری در مقایسه با برنامه‌نویس‌های شخصی، آن‌ها را انتخاب کنید.

برای مثال شرکت ایده پویا، با بیش از 14سال تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی انواع نرم افزارها، وب سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل و با داشتن گروهی حرفه ای و مجرب از برنامه نویس های متخصص و مسلط به انواع زبان های برنامه نویسی (#c، جاوا، ++c، برنامه نویسی اندروید و IOS، طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب به زبان های PHP و .NET و ...) آماده انجام انواع سفارشات طراحی نرم افزار های اختصاصی و سفارشی شما می باشد.

 

بهترین شرکت طراحی سایت

 

طراحی سایت ایده پویا

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
برنامه نویسی سفارشی
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

اخبار و مقالات

برگزیده ها
 با سلام به همه دوستان ایده پویایی زبان برنامه نویسی ما asp.net هست، یعنی تمام مشتریان میتوانند هر امکاناتی که در سایت هاشون نیاز دارند را از ما بخواهند سایت های ما به صورت کاملا اختصاصی با گرافیک دلخواه شما به طور داینامیک ایجاد میشود پس دیگر در زمینه سایت و سئو جای هیچ نگرانی برای هیچ چیز نیست ناگفته نماند سایت های ما امکان ارتقا دارند یعنی شما اگر سایت ساده هم داشته باشید میتوانید آن را به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنید و درگاه بانک هم برای سایت خود داشته باشید. تیم طراحی سایت ایده پویا ...
  با سلام و احترام خدمت همه دوستان ایده پویایی ضمن تبریک سال نو و با آرزوی شادکامی و سلامتی در سال 1402 به اطلاع میرساند تیم مجرب ایده پویا جهت ارائه بهتر خدمات به مشتریان سئویی تصمیمی در خصوص بهتر شدن و اطلاع رسانی شدن این پروژه ها گرفته است تا مشتریان عزیز در انتهای هر ماه خدمات انجام شده طی ماه را مشاهده کنند. از اینرو گزارش سئو SEO برای آنها در انتهای هر ماه ارسال خواهد شد که در جریان روند بهبود رتبه سایت و ارتقای جایگاه سایت قرار بگیرند.  
بارها برای همه ما پیش‌آمده است که نام مدیر یا شخص مهمی را شنیده باشیم که اطلاعات چندانی درباره شخصیت او و حوزه فعالیت‌هایش نداریم. اولین راهکاری که به ذهن همه ما می‌رسد چیست؟ کاملاً بدیهی است که به سراغ گوگل می‌رویم و نام آن شخص را سرچ می‌کنیم. شاید اگر تا به حال برای مصاحبه‌های کاری اقدام کرده باشید، لازم بوده تا رزومه و فعالیت‌های خود را در نتایج گوگل نشان دهید. در برخی مواقع با سرچ نام شخص می‌توانید عکس او را مشاهده کنید؛ بنابراین برای آگاهی از پیشینه فعالیت ...
  در این روزها غیرممکن است بتوانید فردی را پیدا کنید که تلفن همراه نداشته باشد. موبایل جزء جدایی‌ناپذیر زندگی همه ما شده است که بسیاری از افراد نمی‌توانند لحظه‌ای را بدون آن تاب بیاورند. همین موضوع دلیلی شد تا بسیاری از کسب و کارها برای تبلیغات و بازاریابی محصولات خود و همین‌طور رقابت بین برندهای دیگر به بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ روی بیاورند. این نوع بازاریابی فرصت خوبی برای افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه، زیاد شدن سود سرمایه‌گذاران است. اگر به تازگی کسب ...