بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی

 

با توجه به نفوذ اینترنت و تلفن های همراه در زندگی روزمره، بازاریابی اینترنتی یا همان بازاریابی دیجیتالی یکی از قدرتمند ترین و تاثیرگذارترین روش‌های بازاریابی در دنیا می‌باشد. برند سازی، معرفی و فروش در دنیای اینترنت امروزه یکی از کاربردی ترین و پر استفاده ترین اهداف بازاریابی اینترنتی می‌باشد. بازاریابی شاخه‌ها و گرایش‌های مختلفی دارد؛ یکی از مهمترین آن بازاریابی اینترنتی Digital Marketing است که امروزه نفوذ زیادی در زندگی همگی پیدا کرده است.

بازاریابی اینترنتی به فرآیند جذب و حفظ مشتری از طریق اینترنت گفته می‌شود. یکی از قدم‌های مهم در بازاریابی اینترنتی جذب ترافیک و بازدید کننده به وب سایت کسب و کار اینترنتی شماست که از طریق سئو و بهینه ‌سازی وب سایت، تولید محتوا و تولید مقالات مفید و ارزشمند، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، تبلیغات در گوگل و رپورتاژ آگهی انجام می‌شود و ترافیک بسیار خوبی برای وب سایت شما به همراه دارد.

به‌دلیل اهمیت و قدرت این مقوله بر آن شدیم که با استفاده از تجارب بدست آمده خود و ارائه راه کارهای متنوع به مشتریان جهت افزایش بهره وری از وب سایت و سایر ابزارهای موجود در اینترنت کلیه خدمات قابل ارائه در این مقوله را بصورت بسته بازاریابی اینترنتی ارائه دهیم؛ پس از یک دوره سه الی شش ماهه اثرات فعالیت های انجام شده بر روی بخش بازاریابی شرکت، فروش و افزایش محبوبیت برند در بین هواداران شما، مشخص و نمایان گردد.

 

اهمیت بازاریابی اینترنتی

در دنیای اینترنت تنها راه ارتباطی کاربر با شما وب سایت، صفحات شبکه های اجتماعی و یا اپلیکشین‌های موبایل می‌باشد. پس در اولین قدم با راه اندازی یکی از موارد فوق که مهمترین آنها طراحی وب سایت می‌باشد و تهیه متون، عکس و فیلم‌های مرتبط موضوع کاری فعالیت سایت ایده آل و استاندارد را پیاده سازی کرد تا با هدایت کاربران به سایت و یا صفحات شبکه‌های اجتماعی بتوان کاربر را به هدف از پیش تعریف شده رساند.

انتخاب شرکت طراحی وب معتبر و دارای رزومه قوی امروزه بسیار مهم هست تا بتوانید سریعتر به اهداف خود در کسب و کارتان برسید. قطعا هدف هر کسب و کاری فروش بالا و جذب مخاطب بیشتر هست که همه این موارد ملزوم به رعایت تکنیک‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت می‌باشد.

نخستین گام در مسیر موفقیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی، مشخص کردن مخاطبان (مخاطب هدف) است. گام بعدی و دوم پیدا کردن روشی برای دستیابی به این هدف و گام نهایی و سوم اجرای برنامه‌ مشخص و منظم در جهت رسیدن به این هدف است.

 

روش های بازاریابی اینترنتی (دیجیتالی)

برای بازاریابی در فضای دیجیتال می‌بایست از یک استراتژی و برنامه پیروی کنید تا موفقیت شما را تضمین کند. برخی از روش‌های مهم بازاریابی در بستر اینترنت را برای شما آورده‌ایم:
1 - بازاریابی با موتورهای جستجو (Search Engine Marketing)
2 - بازاریابی محتوا (Content Marketing)
3 - بازاریابی شبکه‌ اجتماعی (Social Media Marketing) 
4 - ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)
5 - ویدئو مارکتینگ (Video Marketing) 
6- بازاریابی پیامکی (SMS Marketing)

 

بازاریابی اینترنتی

 

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که چرا 90% سایت ها موفق نمی شوند؟ چرا نمی توانند به خواسته ها و اهداف خود برسند؟ چرا همه انتظار دارند به محض راه اندازی سایت اثر آن را بر روی فروش و یا تماس های شرکت ببیند؟ چرا بسیاری از پیج های شبکه های اجتماعی با کمترین محبوبیت در بین کاربران مواجه هستند؟ چرا در سایت هایمان مطالب کاربردی که کاربران دوست دارند وارد نمی کنیم؟ بیشتر مدیران سایت ها چرا توانایی به روز کردن سایت و درج محتوای جدید را ندارند؟ چرا توان تولید محتوا نداریم؟ چرا نمی توانیم بازدیدکننده را به مدت چند دقیقه در سایت خود نگهداریم؟ و...

همه این سوالات مواردی هستند که به دلیل عدم داشتن برنامه ای مناسب برای بازاریابی اینترنتی بوجود می آیند. تیم متخصص ایده پویا با ارائه راهکار جامع در خصوص بازاریابی اینترنتی توان اجرای موارد زیر را دارد. در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره تلفنی با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.
-    طراحی و راه اندازی سایت های هدفمند و با کیفیت
-    تهیه استراتژی و تولید محتوای وب سایت
-    آنالیز کلمات کلیدی و رقبا
-    بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
-    جذب مخاطب مرتبط با وب سایت و هدایت به موضوعات درخواستی
-    آنالیز رفتار مخاطب در سایت
-    ایجاد و مدیریت صفحات در شبکه های اجتماعی
-    جذب مخاطب مرتبط برای صفحات شبکه های اجتماعی
-    برگزاری مسابقات دوره ای
-    شناخت نقاط ضعف وب سایت و تقویت آن
-    طراحی و ایجاد باشگاه مشتریان
-    تبلیغات بنری و کلیکی
-    تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی یا اینترنت مارکتینگ کلید اصلی موفقیت هر کسب‌و‌کار اینترنتی برای رسیدن به سود آوری مداوم است که با توجه به هزینه نسبتا پایین و بازدهی بالای آن مورد استفاده کسب و کارها قرار گرفته است. با استفاده از بازاریابی اینترنتی می‌توان کاربران هدف را به سایت یا پیج شبکه اجتماعی خود وابسته کرد و با توجه به اطلاعات مفیدی که در اختیار آنها قرار می‌دهیم به مرور آن ها را وابسته به برند و محصولات و خدمات خود نماییم.

 

 کتاب های مهم با موضوع بازاریابی اینترنتی

کتاب قانون 20/80 فروش و بازاریابی / Sales and marketing 80/20

کتاب قانون 20/80 فروش و بازاریابی

کتاب مدیریت بازاریابی فلیپ کاتلر / marketing management

مدیریت بازاریابی فلیپ کاتلر

کتاب بازاریابی چریکی / guerrilla marketing

بازاریابی چریکی

کتاب گاو بنفش / purple cow

کتاب گاو بنفش

 

بازاریابی ایترنتی در ایده پویا

تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنی نیازمند دانش، شناخت بازار و تجربه کاری طولانی می‌باشد. تیم مارکتینگ ایده پویا با سال‌ها تجبه در این زمینه و ارائه پروژه های موفق بر اساس نیاز شما بهترین راه‌کار ها را ارائه خواهد کرد. در تحلیل وضعیت کسب و کار شما برای مشاوره بازاریابی اینترنتی فعالیت‌هایی انجام می‌شوند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • تدوین استراتژی بازاریابی اینترنتی
 • ارائه خدمات سئو
 • مشاوره جهت افزایش بازدید سایت و پیج شبکه اجتماعی
 • ایجاد باشگاه مشتریان
 • تولید و ارائه محتوا
 • افزایش نرخ تبدیل
 • تبلیغات گوگل

صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک همگی به این امر واقفند که اینترنت و صفحات گسترده وب امروزه بیشتر وجوه زندگی بشریت را در چنگ خود ‌گرفته است. مصرف‌ کنندگان‌، هر روز بیش از روز قبل برای برآوردن نیازهای خود، حتی نیازهای اولیه، به صفحات وب وابسته ‌شده اند. به خاطر همین موضوع، مزایای بازاریابی اینترنتی بر هیچ کسی پوشیده نیست. ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و زودتر به موفقیت دست پیدا کنید. برای دریافت مشاوره می توانید با متخصصان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پویا در ارتباط باشید.

 

 

شرکت طراحی سایت

 

طراحی سایت ایده پویا

نظرات کاربران

نویسنده : ناصر ملکی
تاریخ : 1401/05/07

صاحب کسب و کار های بزرگ از چه راه هایی برای تبلیغات خدمات خود استفاده میکنند ؟ روش های بازاریابی اونها چیست؟

نویسنده : سارا
تاریخ : 1400/05/03

در رابطه با دیجیتال ماکتینگ چه خدماتی ارائه میدید قیمت هاتون به چه صورت هست ؟

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/03

در زمینه بازاریابی در شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، تهیه استراتژی بازاریابی، آنالیز رفتار مخاطب در سایت، آنالیز رقبا و... . در ارتباط با هزینه ها نسبت به خدمات درخواستی شما متفاوت است. لطفا با بخش فروش ایده پویا تماس بگیرید.

نویسنده : مهدی پور
تاریخ : 1400/01/18

آموزش بازاریابی دیجیتال هم دارید؟ شرایطش رو بفرماید

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/02

بله حتما با کارشناسان ما در این بخش تماس بگیرید. 22920180

نویسنده : mahdi
تاریخ : 1400/01/15

چندین ساله مشتری شما هستمم. همه چیز عالی قیمت خدمات کیفیت

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/02

ممنون از همراهی شما

نویسنده : مهدی پور
تاریخ : 1399/09/16

به نظرم فیلم های کوتاه بزارید تاثیر بیشتری داره برای یادگیری و آموزشی

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/03

درسته دوست عزیز؛ یکی از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ و نگه داشتن مخاطب در صفحه، استفاده از ویدئو است.

نویسنده : مخمدی
تاریخ : 1397/04/13

سلام- لطفا اطلاعات کامل تری در خصوص بازاریابی دیجیتال ارسال فرمایید با توجه به سابقه کاری شما تمایل داریم از تجربه شما استفاده کنیم

avatar
نویسنده : مدیر سایت
تاریخ : 1400/05/02

سلام یکسری مطالب در سایت بعنوان آموزش هستند. در صورت نیاز به مشاوره خصوصی درمورد دیجیتال مارکتینگ با شماره های شرکت تماس بگیرید.

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
بازاریابی اینترنتی دیجیتال مارکتینگ بازاریابی دیجیتال
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : اجاره انواع تلویزیون های شهری

تاریخ : 1398-1397

اخبار و مقالات

برگزیده ها
اگر در حوزه سئو و تولید محتوا فعالیت می‌کنید، به احتمال زیاد با گوگل ترندز آشنایی دارید و شاید تنها آن را به عنوان یک وسیله تبلیغاتی می‌شناسید، اما باید بدانید که تبلیغات، بخشی از هدف گوگل ترندز است و اهداف دیگری در بازاریابی را دنبال می‌کند. این ابزار کاربردی گوگل، به ‌عنوان یک منبع Open-Source یا داده‌های باز، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گوگل ترندز مزایای زیادی را برای کاربران خود به همراه دارد؛ به خصوص برای افرادی که در زمینه کسب و کارهای آنلاین فعالیت می‌کنند. ...
  امروزه ارزش تبلیغات برای کسب و کارها به حدی بالا رفته که چشم‌پوشی کردن از آن، کاری غیرممکن است. جایگاه بالای تبلیغات یکی از دلایل مهم برای توسعه‌دهندگان وب به حساب می‌آید تا تبلیغات را در پلتفرم‌های مختلف گسترش دهند. یکی از این پلتفرم‌ها که توانسته در حوزه تبلیغات عملکرد خوبی از خود نشان دهد، گوگل ادموب نام دارد. با کمک سرویس Google AdMob توسعه‌دهندگان وب و برنامه‌نویس‌ها می‌توانند فرصت‌های زیادی را برای کسب درآمد داشته باشند. از این رو، ...
  زمانی که شما قصد راه‌اندازی کسب و کار جدیدی را داشته باشید لازم است تا با مفهوم بازاریابی محتوایی آشنا شوید. اهمیت بازاریابی محتوایی یا content marketing به حدی است که تمام کسب و کارها برای موفقیت خود به آن نیاز دارند. برخی از صاحبان مشاغل با این مفهوم آشنا نیستند و یا به آن، به چشم کاری ساده و بی‌اهمیت نگاه می‌کنند. نداشتن محتوای جذاب و مفید در سایت‌های متعلق به کسب و کارهای مختلف می‌تواند تأثیر منفی در جذب مشتریان آن‌ها بگذارد. در صورتی که با مفهوم بازاریابی ...
  همه ما مطالبی را درباره قانون کپی‌رایت شنیده‌ایم، اما جزئیات این قانون و نحوه اعمال آن در زمینه‌های مختلف متفاوت است. این مقاله به توضیح قانون کپی‌رایت در فضای مجازی ‌می‌پردازد و توصیه‌هایی عملی در مورد نحوه محافظت از ‌وب‌سایت و کارهایی که شما باید در فضای مجازی در صورت استفاده از مطالب دارای حق کپی‌رایت بدون اجازه شما باید انجام دهید، ارائه ‌می‌دهیم. در مقایسه با دیگر مطالب در حوزه ‌وب‌سایت و فضای مجازی، پرداختن به موضوع ...
  بازاریابی دیجیتالی و دنیای تجارت اینترنتی، روزبه‌روز ما را بیشتر از قبل شگفت‌زده می‌کند. ترب یکی از این شگفتی‌ها است که در چند سال اخیر، نام آن را زیاد می‌شنویم. یک ایده ساده با زیرساختی بسیار قوی و امن و با کمک به دیده شدن سایر فروشگاه‌ها، امروز به جایگاه بالایی در موتورهای جستجو رسیده است. موفقیت باورنکردنی سایت ترب، تنها به لطف ویژگی‌های منحصربه‌فرد وب‌سایت و تبلیغات خاص آن امکان‌پذیر شده است. در ادامه به‌طور گسترده‌تری ...
  چند سالی هست که با گسترش نفوذ اینترنت، اصطلاح استارتاپ (استارت آپ) سر زبان‌ها افتاده و بسیاری از شرکت‌های جدید با این عنوان شناخته می‌شوند. استارتاپ به شرکت‌های جوانی که حول ساخت و توسعه یک محصول یا خدماتی متمایز و منحصر‌به‌فرد شکل می‌گیرند. استارتاپ‌ها معمولا با شناسایی یک کمبود یا نیاز، ایده محوری خود را مشخص کرده و تلاش می‌کنند محصولی جدید به بازار عرضه کنند. اگر می‌خواهید بیشتر با استارتاپ‌ها و نحوه شکل‌گیری آنها آشنا شوید، ...