1402/08/14

آشنایی با دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران

 

قطعا با دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمدهای کلان در این حرفه آشنا هستید. اگر شما هم قصد دارید که در این حوزه فعالیت کرده و به درآمدهای مطلوبی دست پیدا کنید، لازم است که اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا داده و دیجیتال مارکتینگ را از پایه یاد بگیرید. امروزه یک دیجیتال مارکتر خلاق و باسابقه، می‌تواند عملکرد فوق‌العاده‌ای در بازار کار داشته باشد.

مجتمع فنی تهران، یکی از بهترین دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ را در اختیار علاقه‌مندان به این زمینه قرار می‌دهد تا بتوانند به بهترین نحو ممکن با نکات و ترفندهای بازاریابی دیجیتالی، آشنا شوند. در ادامه، امکانات و آموزش‌های ارائه‌شده در این دوره را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

دیجیتال مارکتینگ و انواع آن

دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing یا همان بازاریابی دیجیتالی، اقداماتی است که برای تبلیغ و فروش بیشتر محصولات، خدمات، ابزارها و ... با استفاده از انواع فناوری‌های دیجیتالی انجام می‌شود. از این رو، می‌توانیم این حرفه را به نوعی زیرمجموعه‌ای از بازاریابی بدانیم که به‌ صورت کاملا آنلاین و با کمک ابزارهایی مانند موبایل، لپ‌تاپ، اینترنت و سایر تکنولوژی‌های موجود در این زمینه انجام می‌شود. برای اینکه بتوانید عملکرد خوب و مناسبی در این نوع از بازاریابی داشته باشید، باید خلاقیت و همچنین آگاهی خود را ارتقا دهید.

دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران، هر آنچه که شما در این زمینه نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید با اطلاعات و آگاهی مطلوب، فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنید.

دیجیتال مارکتینگ دامنه بسیار گسترده‌ای را در بر گرفته است و به روش‌های مختلفی اجرا می‌شود. در این دوره آموزشی با انواع مختلف این تکنیک بازاریابی آشنا می‌شوید تا بتوانید درصد و میزان فروش خود را به بهترین نحو ممکن افزایش دهید. چند نمونه از کاربردی‌ترین گزینه‌ها که در این دوره به شما آموزش داده می‌شوند به شرح زیر هستند:

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پویا

 

بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو یا همان سئو

امروزه اکثر کسب و کارهای معتبر، دارای یک وب‌سایت در موتور جست‌وجوی گوگل هستند. سئو در واقع اقداماتی است که به شما کمک می‌کند تا ساختار مناسبی برای صفحات وب‌سایت خود در نظر گرفته و اصطلاحا آن را بهینه‌سازی کنید. در نتیجه این اقدامات، وب‌سایت شما می‌تواند موقعیت بهتر و مناسب‌تری را در صفحات نتایج جست‌وجوی گوگل به دست آورد.

 

بازاریابی ایمیلی

یکی دیگر از روش‌های اجرای دیجیتال مارکتینگ، مربوط به بازاریابی ایمیلی می‌شود. توجه داشته باشید که ایمیل صرفا برای نشر خبرنامه‌ها و اقداماتی از این دست، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و شما می‌توانید از طریق آن، اقدامات مربوط به تعاملات بازاریابی داشته باشید. هرگونه اقدام در این زمینه مرتبط با بازاریابی ایمیلی خواهد بود.

 

جست‌وجوهای پولی و تبلیغات اجتماعی

تمام تبلیغاتی که در رسانه‌های اجتماعی به شما نمایش داده می‌شوند، در دسته تبلیغات پولی قرار دارند. نتایجی که در جست‌وجوی سرپ می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید هم تبلیغات جست‌وجوی پولی هستند. کسب و کارها می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف با استفاده از این نمونه از تبلیغات، میزان فروش خود را ارتقا دهند. تمام تکنیک‌های مربوط به این موضوع در دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ وجود داشته و شما به سادگی می‌توانید آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید.

 

بازاریابی محتوا

از دیگر روش‌های دیجیتال مارکتینگ که شما به ‌عنوان یک دیجیتال مارکتر باید درباره آن اطلاعات کافی داشته باشید، بازاریابی محتوایی (Content Marketing) است. تمام پست‌های وبلاگ، فیلم‌ها، کتاب‌های الکترونیکی و ... در این دسته از بازاریابی دیجیتالی قرار دارند و شما باید درباره آن‌ها اطلاعات و دانش کافی داشته باشید.

 

اشتغال با دیجیتال مارکتینگ

همه افراد بعد از یادگیری یک حرفه، قصد ورود به بازار کار و کسب درآمد را دارند. دوره‌های دیجیتال مارکتینگ بهترین نتیجه را در این زمینه داشته و شما بلافاصله بعد از اتمام دوره، می‌توانید به کسب درآمد در سطح مطلوبی دست پیدا کنید. بازار کار این حرفه در وضعیت خوب و مناسبی قرار داشته و شما می‌توانید استفاده بهینه‌ای از این شرایط ببرید.

بعد از اتمام دوره می‌توانید در شرکت‌های خصوصی مرتبط با بازاریابان دیجیتالی مشغول به کار شوید، وبلاگ شخصی خود را راه‌اندازی کنید و به بهترین نحو ممکن به کسب درآمد بپردازید. در صورتی که تمایل به کسب تجربه در این زمینه را دارید، می‌توانید به‌ عنوان کارآموز مشغول به کار شده و با تمام تکنیک‌های کاربردی، آشنا شوید.

نحوه آموزش دیجیتال مارکتینگ

روش‌ها و راهکارهای متنوع و گوناگونی وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها اقدام به یادگیری دیجیتال مارکتینگ کنید. در این زمینه قصد داریم تا چند نمونه از روش‌های کاربردی در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم.

روش خودآموز

یکی از روش‌هایی که برخی از افراد برای یادگیری این حرفه انتخاب می‌کنند، یادگیری به‌ صورت خودآموز و عملی است. در این روش فرد باید یک وبلاگ راه‌اندازی کرده و به ‌صورت عملی، اقدام به یادگیری تکنیک‌های کاربردی در این زمینه کند. این روش، دشواری‌های مخصوص به خود را دارد؛ اما شما با پشتکار و تلاش فراوان، می‌توانید آن‌ها را پشت سر بگذارید.

کتاب‌های مربوط به دیجیتال مارکتینگ

روش دیگری که در این زمینه وجود دارد، استفاده از کتاب‌ها و جزوه‌های آموزشی در این زمینه است. کتاب‌ها و منابع متعدد و گوناگونی در این زمینه وجود دارند که شما امکان استفاده از آن‌ها را دارید. در این زمینه توصیه می‌کنیم به سراغ نمونه‌های جامعی بروید که صفر تا صد بازاریابی دیجیتال را آموزش می‌دهند.

جست‌وجو در اینترنت

با یک جست‌وجوی ساده در فضای اینترنت، شما می‌توانید به محتواهای متنوع و گسترده‌ای در این زمینه دسترسی داشته باشید. ویدئوهای آموزشی متعددی در یوتیوب برای آموزش دیجیتال مارکتینگ وجود دارند که شما به‌ راحتی و به‌ صورت کاملا رایگان می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. این روش هم می‌تواند یکی دیگر از راهکارهای موجود و مؤثر برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ باشد.

دنبال کردن اینفلوئنسرها

امروزه اینفلوئنسرهای متعددی در فضای مجازی مشغول به کار هستند که در زمینه بازاریابی دیجیتال فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید در راستای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و آموزش تکنیک‌های لازم، این افراد را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام و ... دنبال کنید. در بسیاری از مواقع این افراد مطالب متنوع و آموزشی از شبکه‌های اجتماعی خود و فعالیتشان در این زمینه منتشر می‌کنند که شما می‌توانید از آن‌ها برای یادگیری و کسب اطلاعات استفاده کنید.

 

 

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی تهران

امروزه دوره‌های آموزشی متعددی برای یادگیری این حرفه به علاقه‌مندان ارائه می‌شوند. شما با یک جست‌وجوی ساده، می‌توانید مدل‌های مختلفی از این دوره‌های آموزشی را پیدا کنید. اگر به دنبال یک دوره آموزشی جامع و کامل هستید که بتوانید صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ را با کمک آن یاد گرفته و با کمترین میزان دغدغه وارد بازار کار شوید، دوره آموزشی مجتمع فنی تهران می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. این دوره یک منبع آموزشی کامل بوده که تمام سرفصل‌های آموزشی مورد نیاز برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای را در خود جای داده است.

 

مزایای یادگیری دیجیتال مارکتینگ با دوره‌های مجتمع فنی تهران

از زمان پیدایش این نوع از بازاریابی، مدت‌زمان زیادی نمی‌گذرد؛ اما در همین مدت کوتاه هم تا حد زیادی محبوب شده و توانسته کاربردهای بسیار زیادی پیدا کند. این روزها افراد زیادی اقدام به یادگیری این نوع بازاریابی کرده‌اند و توانسته‌اند به درآمدهای مطلوبی از آن دست پیدا کنند. خریداری دوره‌های آموزشی در این زمینه و شرکت در کلاس‌های آموزشی بازاریابی دیجیتال یا به عبارتی کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، دارای مزایای متعددی است که در این بخش به چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم.

 

هزینه اندک

یکی از اصلی‌ترین مزایای این دوره‌های آموزشی و یادگیری تکنیک‌های مرتبط با این موضوع، هزینه اندک آن است. در واقع شما این امکان را دارید که با کمترین میزان هزینه اطلاعات خود را در این حرفه افزایش داده و تبدیل به یک کارشناس بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتر شوید.

 

بازار شغلی مناسب

یکی دیگر از مزایای یادگیری این حرفه، مربوط به بازار شغلی گسترده و مناسب این حرفه است. از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ یک حرفه نسبتا جدید محسوب می‌شود، جای پیشرفت فوق‌العاده‌ای برای کاربران و افراد دارد و می‌تواند یک انتخاب خوب و مناسب در این زمینه محسوب شود.

همان‌طور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، بازاریابی دیجیتال بخش‌های مختلفی دارد که هر کدام از این زیرشاخه‌ها می‌توانند یک دنیای گسترده برای فعالیت شما باشد. شما بعد از یادگیری تکنیک‌های مربوط به بازاریابی دیجیتال، بلافاصله می‌توانید مشغول به کارشده و جایگاه خود را در بازار اقتصادی، ارتقا دهید.

 

درآمد مطلوب

از دیگر مزایایی که یادگیری تکنیک‌های بازاریابی دیجیتالی به همراه دارد، مربوط به درآمد مطلوب است. همواره مشاغل مربوط به تبلیغات و فروش، درآمد مطلوب و نسبتا بالایی دارند. بازاریابی دیجیتالی هم به ‌صورت مستقیم با این حوزه در ارتباط بوده و در صورتی که به‌ خوبی انجام شود، می‌تواند اثرگذاری فوق‌العاده‌ای بر روی میزان فروش شما داشته باشد. از این رو می‌توانیم نتیجه بگیریم که شما با ارتقای سطح اطلاعات خود در این زمینه و به‌روز نگه داشتن فعالیتتان، می‌توانید به درآمد مطلوب و مناسبی دست پیدا کنید.

 

دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران

 

سخن پایانی

بازاریابی دیجیتال یکی از تکنیک‌های نسبتا جدید بازاریابی محسوب می‌شود که امروزه اغلب کسب و کارها از آن پیروی می‌کنند. این نوع از بازاریابی دارای زیرشاخه‌ها و دسته‌بندی‌های متنوع و گوناگونی بوده که می‌توانند اثرگذاری فوق‌العاده مطلوبی در روند کار کسب و کارهای مختلف داشته باشند.

یکی از بهترین روش‌هایی که برای آموزش تمام اصول بازاریابی دیجیتال یا آنلاین وجود دارد، تهیه دوره‌های آموزشی مرتبط است. دوره آموزشی ارائه‌شده توسط مجتمع فنی تهران، یکی از بهترین و معتبرترین دوره‌های آموزشی در این زمینه بوده که تمام سرفصل‌ها و زیرمجموعه‌های لازم را به ‌صورت کامل در خود جای داده است. در بخش‌های قبلی به معرفی این دوره آموزشی پرداختیم تا شما با تهیه آن، بتوانید وارد بازار کار شده و فعالیت اقتصادی نتیجه‌بخش مناسبی داشته باشید.

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

اخبار و مقالات

برگزیده ها
شرکت ایده پویا تصمیم بر انتقال به یک دفتر بزرگتر را دارد. جابجایی شرکت ایده پویا به یک دفتر بزرگتر به دلیل افزایش حجم کاری و پروژه های جدید و استخدام نیروی متخصص و حرفه ای. همانطور که میدانید همیشه سعی ما بر این بوده تا پروژه ها را طبق زمانبندری آن تحویل دهیم و با خوش قولی خود به تعهدات خود پایبند باشیم. با توجه به افزایش ترافیک کاری و افزایش پروژه ها در نیمه دوم سال و حجم کارهای سئو و طراحی سایت بر آن شدیم که متخصصین بیشتری را به تیم خود اضافه کنیم با همفکری مدیر عامل شرکت ایده پویا جناب آقای ...
مژده به کسانی که در زمنیه عطر و ادکلن فعالیت دارند، ما تخفیف ویژه برای راه اندازی فروش عطر و ادکلن برای شما در نظر گرفته ایم و این تخفیف ویژه تنها شامل کسانی که در این زمینه فعالیت دارند میشود در این پکیج ما بهترین خدمات جهت طراحی وب سایت فروش عطر را به شما ارائه خواهیم داد. امکانات وب سایت فروشگاهی عطر وب سایتی که جهت فروش عطر و ادکلن طراحی میشود میبایست تمامی امکانات وب سایت فروشگاهی را دارا باشد. مشتریانی که میخواهند کسب و کار خود را آنلاین کنند باید یک وب سایت اختصاصی طراحی راه اندازی کنند ...
  امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی، کسب و کارهای مختلف اقدامات ویژه و متنوعی در راستای افزایش و ارتقای فروش خود انجام داده‌اند. از موارد مهم می‌توانیم به دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک اشاره کنیم که هر کدام از آن‌ها به موضوعات منحصر به فردی در این راستا اشاره دارند. شما برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را ارتقا داده و مسیر موفقیت را طی کنید، باید اطلاعات و آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتر و کامل‌تری را در اختیار ...
  نحوه استفاده از هوش مصنوعی در سئو سایت سال 2023 بهینه‌سازی محتوا برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو، می‌‌تواند کمی خسته‌کننده به نظر برسد؛ به خصوص زمانی که باید عوامل زیادی در این فرایند در نظر گرفته شوند. زمان بارگذاری صفحه، کلمات کلیدی، کیفیت محتوا و ویدئوها، همه مواردی هستند که می‌توانند بر سئو سایت تأثیر بگذارند؛ اما خوش‌بینانه‌ترین مسئله‌ای که در این باره وجود دارد این است که با پادرمیانی ابزارهای هوش مصنوعی، بهینه‌سازی و سئو و افزایش رتبه ...