1401/11/18

نکات کاربردی طراحی سایت قرعه کشی آنلاین

 

بازاریابی یکی از اصلی‌ترین اصول برای فروش بیشتر است. امروزه روش‌های نوین و کاربردی‌تری برای بازاریابی وجود دارد و کمتر کسی از بازاریابی‌های سنتی و قدیمی برای افزایش فروش خود استفاده می‌کند. از آنجایی که اغلب فروشگاه‌ها و کسب و کارها در زمینه فروش آنلاین نیز فعالیت دارند، یکی از بهترین روش‌های بازاریابی، قرعه کشی آنلاین و اهدای جوایز متنوع است. شما از این طریق می‌توانید مشتریان خود را ترغیب به خرید کرده و به میزان قابل توجهی فروش خود را افزایش دهید. همچنین درباره تفاوت بازاریابی سنتی و دیجیتال می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید؛ کلیک کنید.

در ادامه به بررسی نکات کاربردی برای طراحی یک سایت قرعه کشی آنلاین می‌پردازیم تا شما آگاهی بیشتری نسبت به این موضوع پیدا کنید.

 

سایت‌های قرعه کشی

امروزه بازار قرعه‌کشی و لاتاری‌ها بسیار داغ بوده و عده زیادی از این روش برای ارتقای فروش و گسترده‌تر کردن کسب و کار خود استفاده می‌کنند. اصلی‌ترین ابزاری که شما در این راستا به آن نیاز پیدا می‌کنید، داشتن یک سایت قرعه‌کشی آنلاین معتبر و دقیق است تا بتوانید اعتماد شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی را به خود جلب کنید.

با توجه به شرایط کنونی، هر روزه افراد بسیاری در این قرعه‌کشی‌ها شرکت کرده و ترافیک زیادی را برای کسب و کارها و شرکت‌های گوناگون ایجاد می‌کنند. شما نیز می‌توانید در چنین شرایطی، با این روش به گسترش فعالیت خود بپردازید.

طراحی سایت قرعه کشی آنلاین

برگزاری قرعه‌کشی، یک سود دوطرفه برای مشتریان و صاحبان شرکت‌ها است. از این طریق، شخص برنده می‌تواند به یک جایزه نفیس دست پیدا کند و صاحب شرکت نیز به سود و میزان بازدید خوبی برسد. اگر شما نیز کسب و کار اینترنتی خود را دارید و می‌خواهید به گسترش آن بپردازید و در مدت کوتاه، سود خوبی به دست آورید، لازم است که با کمک یک طراحی سایت قرعه‌کشی آنلاین، قرعه‌کشی جذاب و هیجان‌انگیزی را برای مخاطبان و مشتریان خود برگزار کنید.

 

امکانات سایت قرعه کشی آنلاین

طراحی وب‌سایت‌های قرعه‌کشی معمولا برای طراحان چالش‌برانگیز است؛ چراکه در طراحی و ساخت چنین سایت‌هایی، باید اصول و معیارهای خاصی در نظر گرفته شود. گرافیک، رنگ‌بندی، محل قرارگیری بخش‌های مختلف و ... همه باید متناسب با نیاز یک سایت قرعه‌کشی آنلاین انجام شوند تا سایت بازدهی خوب و بالایی داشته باشد. در این قسمت به معرفی چند نمونه از امکانات یک سایت قرعه‌کشی که حتما باید به آن‌ها پرداخته شود، اشاره می‌کنیم.

 

شرکت طراحی سایت

 

امکان ثبت‌نام و ورود افراد به پنل خود

یکی از اصلی‌ترین نکاتی که در طراحی سایت قرعه‌کشی آنلاین باید به آن توجه کنید، این است که شرکت‌کنندگان باید امکان ثبت‌نام و همچنین ورود به پنل کاربری خود را داشته باشند. یک سایت قرعه‌کشی باید به گونه‌ای طراحی شود که بعد از ثبت کردن اطلاعات مورد نیاز کاربر، به او یک کد قرعه‌کشی تحویل بدهد و برای هر شخص یک پنل کاربری مجزا در نظر بگیرد که امکان دسترسی به آن وجود داشته باشد.

مدیریت سایت و کاربران ثبت‌نامی

مالک قرعه‌کشی و شرکت، باید بتواند به مدیریت سایت و همچنین کاربرانی که در قرعه‌کشی ثبت‌نام کرده‌اند بپردازد. این کار می‌تواند توسط طراح سایت نیز انجام شود؛ اما نکته مهم، امکان انجام چنین اقدامی است. پس یکی از نکاتی که در طراحی سایت قرعه‌کشی آنلاین وجود دارد، امکان مدیریت سایت و کاربران شرکت‌کننده در قرعه‌کشی است. شما باید بتوانید تمام کاربران شرکت‌کننده را مشاهده کرده و از این طریق به آنالیز مخاطبان خود بپردازید تا بتوانید برای فعالیت‌های آتی، برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تری داشته باشید.

سازگاری با انواع قرعه‌کشی‌ها

از دیگر نکاتی که در زمینه طراحی چنین سایت‌هایی باید در نظر داشته باشید، سازگاری و تناسب آن با انواع قرعه‌کشی‌ها است. شما باید بتوانید با یک سایت، به برگزاری قرعه‌کشی‌های کوچک و بزرگ بپردازید. پس لازم است که سایت به نحوی طراحی شود که این امکان برای شما به ‌عنوان یک مالک کسب و کار وجود داشته باشد.

طراحی زیبا و منعطف

از دیگر نکاتی که باید برای چنین سایتی در نظر داشته باشید، زیبایی و انعطاف‌پذیری آن است. توجه کنید سایتی که طراحی می‌شود زیبا و جذاب باشد تا بتواند نظر کاربران و بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.

استفاده آسان

امکان استفاده آسان نیز از دیگر نکاتی است که هنگام طراحی سایت قرعه‌کشی آنلاین باید به آن توجه داشته باشید. بدیهی است که هراندازه، استفاده از سایت ساده‌تر بوده و دسترسی به بخش‌های مختلف آن نیز آسان‌تر باشد، برای مخاطب نیز جذاب‌تر خواهد بود. لازم به ذکر است که اکثر افرادی که در این قرعه‌کشی‌ها ثبت‌نام می‌کنند، از مردم عادی با سطح تحصیلات متوسط هستند؛ پس محیط کاربری سایت باید حتما ساده و روان باشد که همه این افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

اعلام نتایج قرعه کشی توسط سایت

یکی از موضوعاتی که در مورد قرعه‌کشی‌های آنلاین وجود دارد این است که احتمالا برخی مواقع، تمام شرکت‌کنندگان نمی‌توانند در زمان انجام قرعه‌کشی حضور داشته باشند، پس نتایج به دست آمده باید به این افراد اعلام شود. بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که یکی دیگر از نکاتی که هنگام طراحی این سایت‌ها باید در نظر گرفت، اعلام نتایج قرعه‌کشی توسط سایت است. از این طریق، کاربران ثبت‌نامی می‌توانند بلافاصله بعد از ورود به سایت، با نتایج مسابقه روبه‌رو شوند. همچنین این نتایج باید در قالب یک فایل اکسل نیز تحویل داده شود تا برگزارکننده به ‌خوبی آن را بررسی کرده و برای مسابقات بعدی از تجربیات آن استفاده کند.

ویژگی سایت قرعه کشی

تضمین امنیت قرعه‌کشی

بدون شک، تمام افرادی که در یک قرعه‌کشی شرکت می‌کنند، تمایل دارند که نتیجه به ‌صورت کاملا عادلانه و بدون کوچک‌ترین انحراف مشخص شود. پس یک سایت قرعه‌کشی آنلاین باید بتواند این تضمین را به کاربران خود بدهد که روند قرعه‌کشی در بهترین و ضمانت‌شده‌ترین حالت خود پیش می‌رود و نتیجه بدون هیچ‌گونه دخالتی اعلام می‌شود.

درج برنامه‌های قرعه‌کشی

از دیگر نکاتی که در طراحی یک وب‌سایت در این زمینه باید مد نظر داشته باشید، درج تمام اطلاعات و برنامه‌ها در راستای قرعه‌کشی است. همه اطلاعات مورد نیاز شرکت‌کنندگان در رابطه قرعه‌کشی، بایستی در بخش‌های اصلی سایت درج شوند و دسترسی به آن‌ها نیز باید ساده و راحت صورت بگیرد. شرایط قرعه‌کشی، تاریخ دقیق انجام قرعه‌کشی، جوایز تقدیمی، اطلاعات قرعه‌کشی‌های دوره‌های بعدی و ... از مواردی هستند که لازم است در سایت درج شوند.

اعطای سریع جوایز

بعد از انجام قرعه‌کشی، اعطای جوایز نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. در همین راستا لازم است تا شرایطی در سایت تعریف کنید که بعد از مشخص شدن برنده‌های قرعه‌کشی، جوایز تعیین‌شده به صورت خودکار و در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها اعطا شود. از این طریق، اعطای جوایز به ‌صورت شبانه‌روزی نیز امکان‌پذیر بوده و به زمان زیادی احتیاج ندارد. تأخیر در اعطای جوایز به برنده‌ها، می‌تواند یک نکته منفی برای کسب و کار شما باشد که حتما باید از بروز آن جلوگیری کنید.

 

قرعه کشی‌های اینستاگرامی

امروزه اینستاگرام به‌ عنوان یک پلتفرم بزرگ برای کسب‌ و کارها در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کند. افراد زیادی از طریق این شبکه اجتماعی توانسته‌اند کسب و کار خود را داشته باشند و به درآمد بالایی دست پیدا کنند. برگزاری مسابقات مختلف در این پلتفرم نیز یکی از روش‌های جذب مخاطب است. در واقع، می‌توان ادعا کرد که برگزاری مسابقات و چالش‌های گوناگون در این شبکه اجتماعی، به نوعی تبلیغات و برند سازی بوده و باعث می‌شود تا افراد بیشتری با اسم کسب و کار شما آشنا شوند و بنابراین شما در حوزه فعالیت خود بیشتر شناخته شوید.

بلاگرهای مختلف، پیج های فروش محصولات و ... از این روش برای جذب مخاطب و فروش بیشتر استفاده می‌کنند. این افراد نیز برای برگزاری یک قرعه‌کشی و مسابقه آنلاین معتبر و عادلانه، نیاز به یک سایت قرعه‌کشی مناسب دارند. در برخی مواقع، افراد تمایل دارند تا از تعداد لایک‌ها و کامنت‌های خود، اقدام به قرعه‌کشی کرده و برنده را از این طریق تشخیص دهند. پس باید به سراغ سایتی بروند که امکان بررسی تمام کامنت‌ها و لایک‌ها را داشته باشد. به ‌صورت کلی، شما می‌توانید در شرایط مختلف برای پیج اینستاگرام خود مسابقه برگزار کنید تا مخاطبان بیشتری با کسب و کارتان در این فضا آشنا شوند.

 

جمع‌بندی

مسابقه و قرعه‌کشی همیشه به‌ عنوان یک فعالیت هیجان‌انگیز شناخته شده‌‌اند که افراد می‌توانند با استفاده از آن‌ها با مخاطبان بیشتری تعامل برقرار کنند. امروزه کسب و کارهای مختلف از این روش برای افزایش تعداد مشتریان و همچنین میزان فروش خود استفاده می‌کنند. در شرایط کنونی و با رشد کسب و کارهای اینترنتی، شما برای برگزاری یک مسابقه و قرعه‌کشی آنلاین، نیاز به یک سایت قرعه کشی معتبر و با اطمینان خواهید داشت.


 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : تأمین کننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی

تاریخ : 1399

اخبار و مقالات

برگزیده ها
 با سلام به همه دوستان ایده پویایی زبان برنامه نویسی ما asp.net هست، یعنی تمام مشتریان میتوانند هر امکاناتی که در سایت هاشون نیاز دارند را از ما بخواهند سایت های ما به صورت کاملا اختصاصی با گرافیک دلخواه شما به طور داینامیک ایجاد میشود پس دیگر در زمینه سایت و سئو جای هیچ نگرانی برای هیچ چیز نیست ناگفته نماند سایت های ما امکان ارتقا دارند یعنی شما اگر سایت ساده هم داشته باشید میتوانید آن را به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنید و درگاه بانک هم برای سایت خود داشته باشید. تیم طراحی سایت ایده پویا ...
  با سلام و احترام خدمت همه دوستان ایده پویایی ضمن تبریک سال نو و با آرزوی شادکامی و سلامتی در سال 1402 به اطلاع میرساند تیم مجرب ایده پویا جهت ارائه بهتر خدمات به مشتریان سئویی تصمیمی در خصوص بهتر شدن و اطلاع رسانی شدن این پروژه ها گرفته است تا مشتریان عزیز در انتهای هر ماه خدمات انجام شده طی ماه را مشاهده کنند. از اینرو گزارش سئو SEO برای آنها در انتهای هر ماه ارسال خواهد شد که در جریان روند بهبود رتبه سایت و ارتقای جایگاه سایت قرار بگیرند.  
بارها برای همه ما پیش‌آمده است که نام مدیر یا شخص مهمی را شنیده باشیم که اطلاعات چندانی درباره شخصیت او و حوزه فعالیت‌هایش نداریم. اولین راهکاری که به ذهن همه ما می‌رسد چیست؟ کاملاً بدیهی است که به سراغ گوگل می‌رویم و نام آن شخص را سرچ می‌کنیم. شاید اگر تا به حال برای مصاحبه‌های کاری اقدام کرده باشید، لازم بوده تا رزومه و فعالیت‌های خود را در نتایج گوگل نشان دهید. در برخی مواقع با سرچ نام شخص می‌توانید عکس او را مشاهده کنید؛ بنابراین برای آگاهی از پیشینه فعالیت ...
  در این روزها غیرممکن است بتوانید فردی را پیدا کنید که تلفن همراه نداشته باشد. موبایل جزء جدایی‌ناپذیر زندگی همه ما شده است که بسیاری از افراد نمی‌توانند لحظه‌ای را بدون آن تاب بیاورند. همین موضوع دلیلی شد تا بسیاری از کسب و کارها برای تبلیغات و بازاریابی محصولات خود و همین‌طور رقابت بین برندهای دیگر به بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ روی بیاورند. این نوع بازاریابی فرصت خوبی برای افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه، زیاد شدن سود سرمایه‌گذاران است. اگر به تازگی کسب ...