1400/08/09

چگونه یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای پیدا کنم؟

 انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای

فرقی نمی‌کند خدمات خود را به‌صورت آنلاین ارائه بدهید یا هنوز از روش‌های سنتی‌ و حضوری استفاده کنید، وبسایت شما مانند کارت شناسایی، هویت کسب‌وکار یا برند شما را نشان می‌دهد. حالا دیگر مشتری‌ها قبل از هر خریدی حداقل یک بار نام ارائه‌دهنده محصول یا خدمات را در گوگل جستجو می‌کنند. نداشتن وبسایت، یا داشتن یک وبسایت با قالب قدیمی این پیام را به آنها می‌دهد که شرکت مورد نظر حرفه‌ای و به‌‌روز نیست. برای پیشگیری از چنین برداشتی پیدا کردن یک شرکت طراحی وب حرفه‌ ای ضروری است. اما اگر برای این کار اقدام کرده باشید به‌خوبی می‌دانید که پیدا کردن شرکت طراحی وب سایت حرفه ای آن قدر هم ساده نیست.

در ادامه این مطلب از ایده پویا اهمیت طراحی سایت حرفه ‌ای را بررسی می‌کنیم و بعد از آن ویژگی‌های شرکت‌های حرفه‌ای طراحی وب را معرفی می‌کنیم. در آخر هم به بحث قیمت و هزینه این خدمات پرداخته می‌شود. پس اگر به‌دنبال راه پیدا کردن و شرایط یک شرکت طراحی وب حرفه ای می‌گردید، صفحه درستی را باز کرده‌اید.

طراحی سایت حرفه ای

دلایل اهمیت طراحی وب حرفه ای

در دنیای امروز سرچ و جستجو در گوگل جایگزین پرس و جو و تحقیق کردن سنتی در مورد اعتبار شرکت‌ها و افراد شده است. با این حساب هر چقدر هم شرکت یا کسب‌وکاری پیشینه‌ و اعتبار سنتی قدرتمندی داشته باشد، بدون داشتن یک وبسایت با طراحی حرفه‌ای، حداقل برای جذب کردن مشتریان نسل جدید با مشکل مواجه می‌شود. در ادامه بعضی از دلایل اهمیت طراحی وب حرفه ای را مشاهده می‌کنید.

 • اولین برخورد با مشتری از طریق سایت انجام می‌شود. همان‌طور که می‌دانید در بازاریابی اولین برخورد از اهمیت تعیین‌کننده‌ای برخوردار است.
 • طراحی وب حرفه ای در بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو یا سئو تاثیر مثبت دارد. این موضوع باعث افزایش بازدید از وبسایت و در پی آن افزایش تبدیل مخاطب به مشتری می‌شود.
 • نحوه ارتباط کسب‌وکار با مشتری را مشخص می‌کند. مخاطبان با مراجعه به وبسایت متوجه می‌شوند یک برند چه شناختی نسبت به مخاطب دارد و چگونه با آنها برخورد می‌کند.
 • یک وبسایت حرفه‌ای اعتماد مخاطب را جلب می‌کند. طراحی و محتوای وبسایت نشان می‌دهد چقدر یک برند نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهد شناخت دارد.

با در نظر گرفتن موارد بالا ضرورت و اهمیت طراحی وب حرفه ای برای کسب‌وکارهای امروزی مشخص می‌شود. اما آگاهی از این اهمیت به تنهایی سود زیادی ندارد. پیدا کردن یک شرکت حرفه‌ای و قابل‌اعتماد که وبسایتی متناسب با ویژگی‌های کسب‌وکار طراحی کند موضوعی به مرابت مهم‌تر است.

 

شرکت طراحی سایت

 

ویژگی های یک شرکت طراحی وب حرفه ای

در طراحی وبسایت نکات و جزئیات زیادی دخیل هستند که انجام تمام آنها از حدود تخصص و توان یک نفر خارج است. یک طراح گرافیست هر چقدر هم در کار خود قدرتمند عمل کند، نمی‌تواند درک درستی از برنامه‌نویسی وب داشته باشد. به همین ترتیب، یک برنامه‌نویس وب ماهر و مجرب شناخت قابل‌اعتمادی از طراحی گرافیکی یا ایجاد استراتژی محتوایی ندارد.

طراحی و ساخت استراتژی بازاریابی محتوایی، طراحی تجربه کاربری (UX)، طراحی رابط گرافیکی کاربر، برنامه‌نویسی، و در نهایت تولید محتوا بخشی از وظایف طراحی سایت هستند که در یک شرکت طراحی وب حرفه ای در کنار هم فعالیت دارند. برای اینکه تمام وظایف به درستی و بر اساس برنامه اجرا شوند، در شرکت‌های حرفه‌ای کار طراحی هر وبسایت به یک مدیر پروژه/مدیر محصول سپرده می‌شود تا بر پیشرفت کار نظارت داشته باشد.

برای انتخاب یک شرکت حرفه‌ای طراحی وب بهتر است نکاتی که در ادامه مطرح می‌شوند را در نظر بگیرید.

تحقیق درباره شرکت طراحی وب

یک شرکت طراحی وب حرفه ای لازم است خودش حضور آنلاین مناسبی داشته باشد. اگر وبسایت این شرکت به‌خوبی طراحی نشده باشد، اعتماد کردن به آن برای ساختن یک وبسایت حرفه‌ای با طراحی خوب تا حد زیادی نامعقول است. برای همین بهتر است قبل از هر چیز با جستجوی این شرکت در موتورهای جستجو و بازدید از وبسایت آن، مطمئن شوید قرار است با یک شرکت مجرب کار کنید.

بررسی نمونه‌ کارهای شرکت طراحی وب

شرکت‌های طراحی وب حرفه ای در وبسایت خود فهرست و لینک سایت‌هایی که طراحی کرده و ساخته‌اند را قرار می‌دهند. بررسی این نمونه‌ها مشخص می‌کند که چقدر آنها در کار خود حرفه‌ای عمل می‌کنند. این کار زمان زیادی نمی‌برد و می‌تواند خیال شما را راحت کند که شرکت مورد نظر در عمل از توانایی فنی و مهارت لازم برخوردار است.

چارچوب زمانی و بودجه خود را مشخص کنید

فرایند طراحی وبسایت یک کار جمعی است و مدیریت زمانی آن به سهم خود کار پیچیده‌ای محسوب می‌شود. وقتی از ضرب‌الاجل و همچنین بودجه خود مطمئن باشید، راحت‌تر می‌توانید با شرکت طراحی وب تعامل برقرار کرده و از همکاری با آن نتیجه بگیرید. یک شرکت طراحی وب حرفه ای به شما در مورد گزینه‌های توسعه وبسایت در آینده هم مشاوره می‌دهد.

ویژگی سایت حرفه ای

قیمت و هزینه طراحی وبسایت حرفه ای چقدر است؟

مانند هر خدمات دیگری، کار طراحی وبسایت هم با توجه به عناصر و بخش‌های مورد نیاز هزینه‌های متفاوتی دارد. وبسایت‌های فروشگاهی بزرگ با انواع گزینه‌های ارتباطی و قابلیت‌های توسعه طبیعتا هزینه طراحی و ساخت بیشتری از یک وبسایت برای ارائه کاتالوگ خدمات یا محصولات یک شرکت کوچک دارند. در ادامه بعضی از عناصری که در قیمت و هزینه طراحی وبسایت حرفه ای نقش دارند را مشاهده می‌کنید.

ناوبری و طراحی بخش‌های حرفه‌ای

یک شرکت طراحی وب حرفه ای وبسایت‌ها را به نحوی طراحی می‌کند که مشاهده بخش‌های مورد نیاز کاربر آسان باشد. حتما تا به حال با وبسایت‌هایی مواجه شده‌اید که دسته محصولات یا خدمات آنها به سختی قابل شناسایی است. هیچ کاربری دوست ندارد وقت خود را در چنین وبسایت‌هایی هدر بدهد.

طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو

بعضی از کاربران با کامپیوتر وارد وبسایت‌ها می‌شوند و بعضی از موبایل یا تبلت یا دستگاه‌های الکترونیک دیگر برای مرور وب استفاده می‌کنند. طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا باعث می‌شود وبسایت روی هر مانیتوری که باز شود طراحی و بخش‌های کلیدی آن به درستی نمایش داده شوند.

یک شرکت طراحی وب حرفه ای وبسایت شما را به‌صورت واکنش‌گرا طراحی می‌کند. این ویژگی هم به سهم خود در هزینه طراحی نقش دارد. اما با پرداخت این هزینه مطمئن می‌شوید که وبسایت شما با هر وسیله‌ای که باز شود درست نمایش داده می‌شود.

طراحی اختصاصی وبسایت

یکی از دلایل اصلی مراجعه به یک شرکت طراحی وب حرفه ای ایجاد یک وبسایت با طراحی اختصاصی و متفاوت است. بسیاری از شرکت‌های طراحی وب غیرحرفه‌ای از قالب‌های از پیش آماده برای طراحی وبسایت مشتری استفاده می‌کنند. این قالب‌ها قیمت بسیار ارزانی دارند و با انجام بعضی تغییرات حالت متفاوتی می‌گیرند که ممکن است برای کاربران غیرحرفه‌ای درک تفاوت آنها با طراحی اختصاصی را سخت کند.

در مقابل شرکت‌های حرفه‌ای تمام بخش‌ها و عناصر وبسایت را از پایه طراحی می‌کنند. این موضوع البته باعث می‌شود هزینه طراحی وبسایت افزایش یابد، اما این درست همان چیزی است که برای سفارش آن به یک شرکت طراحی وب مراجعه می‌کنید.

جذابیت و تمایز گرافیکی

در نهایت یکی از ویژگی‌های کلیدی در جذب مخاطب را می‌توان گرافیک و طراحی ظاهری جذاب و کاربرپسند یک وبسایت در نظر گرفت. یک شرکت طراحی وب حرفه ای به‌خوبی از این موضوع آگاه است و در طراحی وبسایت به آن توجه می‌کند.

 

ایده پویا؛ از بهترین و قدیمی ترین شرکت های طراحی وب سایت ایران

در این مقاله از ایده پویا ویژگی‌های شرکت‌ طراحی وب حرفه ای، نحوه پیدا کردن آنها و عوامل تاثیرگذار در قیمت این کار معرفی شد. شرکت ایده پویا یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های طراحی وبسایت در ایران است که بسیاری از وبسایت‌های معتبر و شناخته‌شده را طراحی کرده است. شرکت ایده پویا برای طراحی وبسایت از کارشناسان و متخصصان مجرب در زمینه‌های مختلف بهره می‌برد و با نظارت بر تمام اجزای کار، از کیفیت بالای محصول نهایی اطمینان حاصل می‌کند.

شرکت ایده پویا علاوه بر ارائه خدمات طراحی وب، در زمینه‌های مرتبط و مکمل این کار مثل دیجیتال مارکتینگ، ارائه هاست و دامین، و همچنین بازاریابی محتوایی به وبسایت‌ها و کسب‌وکارها خدمات ارائه می‌دهد. این خدمات در شرکت ایده‌ پویا به‌صورت پیوسته و یکپارچه، و تحت نظارت مدیر پروژه انجام می‌شود تا خروجی کار از یکدستی و هماهنگی بالا و مناسبی برخوردار باشد. نتیجه این رویکرد را می‌توانید در بخش نمونه‌ کارها طراحی سایت ایده پویا مشاهده کنید.

شرکت ایده پویا با در نظر گرفتن اهمیت بالا و وظیفه خطیری که بر عهده یک شرکت طراحی وب حرفه ای است، همواره سعی می‌کند بهترین گزینه‌ها و امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. اگر به‌دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای هستید که از سپردن کار طراحی سایت برای کسب‌وکار خود به آن پشیمان نشوید، بدون تردید ایده پویا یکی از بهترین گزینه‌ها است. برای مشاوره در مورد طراحی و آگاهی از گزینه‌های در دسترس همین حالا می‌توانید با ایده پویا تماس بگیرید.

 

طراحی سایت ایده پویا

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

ثبت نظر

نام شما (*) :
ایمیل (*) :
نظر (*) :
کلمات کلیدی
طراحی سایت طراحی وب سایت سایت حرفه ای
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : طراحی سایت بانک اطلاعاتی خودرو

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
  یکی از مدل‌های درآمدی آنلاین که هر سال بازار آن داغ‌تر می‌شود ایجاد سایت فروشگاهی و تاسیس فروشگاه‌های اینترنتی است. خرید اینترنتی در دوران همه‌گیری کرونا افزایش قابل توجهی داشته است. این موضوع باعث شده حتی کسب‌وکارهای سنتی هم که تا پیش از این نیازی به استفاده از دیجیتال مارکتینگ نمی‌دیدند، حالا به‌دنبال راه‌اندازی فروشگاه آنلاین باشند. همان‌طور که در ادامه این مطلب از ایده پویا  که به صفر تا صد سئو فروشگاهی اختصاص دارد می‌بینیم، ...
  مدتی پیش، گوگل با اعلام یک فاکتور جدید رتبه‌بندی برای سال 2021 سروصدای زیادی ایجاد کرد. تجربه کاربری یا UX که همیشه بخش اساسی در ساخت یک سایت بوده است، اکنون نقش پررنگ‌تری در کمک به ایجاد یک سایت عالی برای مشتریان شما خواهد داشت. تمام این‌ها با معیارهای جدیدی که Google Core Web Vitals در مرکز آن‌ها قرار می‌گیرد ارائه می‌شوند. درواقع Core Web Vitals راهی برای سنجش تجربه کاربری یک صفحه است که سه پارامتر اصلی LCP، FID و CLS برای آن در نظر گرفته می‌شوند. تحقیقات ...
  داشتن یک وب‌ سایت اختصاصی برای پیشرفت کسب‌وکار شما بسیار مهم است. وب‌ سایت درواقع مجموعه‌ای از صفحات وب ایجادشده از طریق اینترنت است که برای نشان دادن پیشنهاد‌ها، خدمات یا محصولات یک کسب‌وکار یا شخص استفاده می‌شود. امروزه همه‌چیز در فضای الکترونیکی و دیجیتال در دسترس همگان قرارگرفته است و مردم از اینترنت برای اهداف مختلفی مانند خرید، معاملات مالی، حل مشکلات شخصی و همچنین نیازهای تجاری خود استفاده می‌کنند. وب‌ سایت‌ها اساساً به دو ...
  تغییر دنیای تجارت با طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ: در دنیای امروز اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ارتباط با افراد تبدیل شده است. از سوی دیگر اینترنت به نخستین راهی تبدیل شده که هرکسی برای یافتن راه‌حل مشکل خود به سراغ آن می‌رود. به همین دلیل بهترین راه برای معرفی یک برند به مخاطب و ماندگار شدن در ذهن او، استفاده از این پتانسیل است. پتانسیلی که با استفاده درست از آن نه‌تنها می‌توانید خود را در سطح یک کشور جا بیندازید، بلکه می‌توانید مرزهای تجارت خود را ...
  زمانی که صحبت از یک وب‌ سایت با رده بالا می‌شود، سرعت، فاکتور بزرگی خواهد بود. میزان سرعت صفحه در مباحث مربوط به سئو سایت بسیار موردتوجه قرار می‎گیرد و اخیرا بخش مهمی از این توجه، مربوط به معیار جدید سرعت یعنی Web Vitals Google است. از زمانی که گوگل و سایر موتورهای جستجو، تعامل کاربر را به‌عنوان عامل اصلی رتبه‌ بندی اعلام کردند، سئوکاران سعی در دستیابی به بیشترین سرعت صفحه داشته‌اند؛ اما با معرفی Core Web Vitals برخی مسائل تغییر کردند. با اعلامیه گوگل در مورد ...
طراحی سایت یکی از محبوب‌ترین شغل‌ها در جهان امروز است که روزبه‌روز پیشرفت کرده و توسعه پیدا می‌کند. این حوزه از فناوری به دلیل ضرورتی که در مشاغل مختلف با هر زمینه کاری و اندازه‌ای دارد، بسیار اهمیت داشته و افراد زیادی را به‌سوی خود جلب کرده است. علاوه بر این طراحی وبسایت یک کار بسیار تخصصی است که برای انجام آن در دنیای امروز زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی زبان‌های برنامه‌ نویسی برای ...