1396/04/20

شش راه برای درک سریعتر تاثیرات سئو

سئو، یک ابزار عالی بازاریابی برای کارآفرینی است. در واقع وقتی بودجه بسیاری در اختیار ندارید، می توانید به ابزار بازاریابی سئو تکیه کنید.

 

سئو سایت

 

سئو تاثیرات برندیابی ایده آلی نیز در بر دارد. کاربران و مخاطبین خاص اغلب از کمپانی هایی که بالاترین رتبه ها را دارند، خرید می کنند. بنابراین، سئو برنامه ای ایده آل است که کارآفرینان را قادر  به رقابت در برابر رقبای قدرتمند می کند. شما هم برای لحظه ای فرض کنید  قادر به ایجاد تبلیغات در تلویزیون و رسانه ها هستید!

با توجه به جذاب بودن این ابزار بازاریابی، اینچنین فرض می شود که همه مالکان صنایع تجاری باید از این ترفند استفاده کنند. اما مساله اینچنین نیست. در حقیقت،  یکی از کانال های بازاریابی کم سرمایه در بین شرکت های کوچک می باشد. و دلایل بسیاری هم برای این عدم چشم پوشی عنوان شده است. می توان گفت، فناوری سئو تا حدودی گمنام، غیر قطعی  و البته زمان گیر است. می تواند تا حدودی فنی بوده  و اجرای برنامه سئو در طول یک دوره زمانی تقریبا غیر قابل پیش گویی است. به همین دلیل، کمپانی ها باید متناسب با نیازهای شرکت در اجرای برنامه های سئو سرمایه گذاری کرده  و رفته رفته برنامه های دیگری را نیز به مرحله اجرا دربیاورند.

 

عدم وجود دانش کافی در ارتباط با سئو سایت

کمپانی های بزرگ، سئو را به صورت جعبه ای سیاه  که سرشار ازعدم قاطعیت هست، توصیف می کنند. با این که همه مشاغل تجاری دارای فاکتورهای تقریبا مهمی هستند که منجر به بهبود سئو می شود، مثل ایجاد لینک هاف کانال های رسانه های اجتماعی و یا پلت فرم ها، تجارب کاربری و غیره، اما آن چه فاقدش هستند یک استراتژی مشخص برای نمایش میزان اهمیت هر مساله است که الویت کسب نتایج سریع تر می باشد. 

کار آفرینان می خواهند هر چه سریع تر به نتایج مطلوب رسیده و سئو به عنوان یک کانال بایستی در طول دوره زمانی بسیار کوتاه به بالاترین میزان موفقیت خود برسد. مشاغل تجاری بیشتر تمایل دارند  بر روی زمان سرمایه گذاری کنند و آن هم در مواردی که نتیجه قطعی به دست بیاید. متاسفانه این ها به لحاظ سنتی نایاب هستند.

راه حل اساسی، تنظیم یک برنامه کاربردی سئو توسط تحلیل گران مجرب می باشد.

ما پس از کار کردن با سئو کاران بسیاری از کمپانی های بزرگ به این نتیجه رسیده ایم که کمپانی های موفق، رویکرد ساختار یافته ای برای ایجاد سئو به همراه چارچوب تحلیل متناسب اتخاذ کرده اند.

در این مطلب قصد داریم از تاثیرات برنامه ریزی برای انجام سئو سایت با شما سخن بگوییم. با ما همراه باشید:

 

1-درک از رفتار مخاطبین و کاربران اصلی

بیشتر فرآیندهای خرید بین  B2C و B2B از طریق جستجوی خریدران در وب سایت ها آغاز می شود. درک از واژه هایی که آن ها در مراحل مختلف خرید و فروش به کار می برند، بیسار مهم است. ممکن است هریک از مفاهیمی که به کار برده می شود، از نظر فروشندگان و بازاریابان با هم تفاوت داشته باشند. بنابراین بهتر است همه این مفاهیم را در مراحل مختلف فرآیند خرید مورد بررسی قرار دهید. اگر هنوز تحقیق اساسی در این زمینه انجام نداده اید، احتمالا به این دلیل است که تصمیم نهایی برای خرید اتخاذ نشده است.

 

2-الویت بندی مفاهیم جستجو

احتمالا شما انتظار ندارید که مفهوم همه واژه ها را از بر بدانید. بهتر است یک ماتریس الویت بندی بر اساس این سه موارد برای خود طراحی کنید:

متناسب با خدمات و محصولات شما باشد، منطبق با میزان جستجو و قابل مقایسه با رقبا باشد.

 

3-تصویر سازی یک طرح کلی برای سئو سایت

تصویر سازی یک طرح کلی برای سئو که رویکرد تحقیق و جستجو را بهبود ببخشد، یکی از مقتضیات ضروری است. بهتر است بر رتبه بندی امور ساده تر تاکید کنید و یا به تحقیقات طولانی تر بیندیشید که از نظر رقبای شما ارزش رقابت بیشتر را داشته باشند.

 

بهینه سازی سایت

 

 

4-شناسایی اهداف

هدف و موفقیت نهایی مشاغل تجاری چیست و سئو چه نقشی در برآوردن این اهداف بر عهده دارد؟ بهتر است اهداف خود را بر اساس مفاهیم کلیدی الویت بندی کنید. اهداف شما بایستی شامل رتبه ها، ترافیک و پیامدهای تجاری همچون  خرید و فروش باشند. رتبه های بالاتر در موتور جستجو بایستی ترافیک بیشتری را به خود اختصاص دهند و اگر بر مفاهیم کلیدی تاکید دارید، حتما پیامدهای بالاتری را برای خود انتخاب نمایید.

 

5- طرح برنامه های خود را مشخص کنید

 برای مفاهیم جستجویی که قصد رتبه بندی آن ها را دارید، همه تلاش های ممکن را به کار بگیرید. همچون:

کلین آپ های فنی: چنانچه وب سایت شما چندان تحریک کننده نباشد، همه تلاش هایتان بیهوده خواهند بود. تنظیمات فنی اساسی را برای کسب اطمینان از محرک پذیری وب سایت خود اعمال کنید.

بهینه سازی On-page : بر روی وب سایت خود کار کنید تا اطمینان حاصل شود که نیازهای تحقیقی را که کاربرانتان مد نظر دارند، مخاطب قرار د اده اید.

بهینه سازی Off-Page : اطمینان حاصل کنید که تلاش های PR و سایر سایت هایی که درباره آن ها صحبت می کنید، به همراه تلاش های رسانه ای تان دقیقا با حوزه های مورد نظرتان هارمونی دارند.

 

برنامه ریزی سئو سایت

 

6-اندازه گیری و تصحیح دوره ها

گزارش کار ماهانه ( اگرچه چندان باب نیست) در مورد میزان ترافیک و بازیدید از سایت و پیامدهای رتبه بندی از اصول بسیار مهم و کلیدی تلقی می شوند. ببینید کجای کار ایستاده اید و رقابت با شما چه کار می کند. ابزارهایی موجود می باشند که می توانند کمک کنند تا تاثیر فنون خاص سئو را درک کرده و از آن ها برای بهینه سازی کیفیت سئو بهره ببرید.

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
سئو بهینه سازی سایت
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : تولید انواع کیسه های پلاستیکی

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
سئو و بهینه سازی سایت : هدف از بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو، این است که خزنده های موتور جستجو نه تنها وب سایت و صفحات مختلف آن را به راحتی پیدا کنند، بلکه صفحات مرتبط را به گونه ای رتبه بندی کنند که در قسمت بالای نتایج موتور جستجو نمایان شود. فرآیند بهینه سازی سایت، یک فرآیند یک باره نیست بلکه نیازمند محافظت، تنظیم و بررسی های مکرر و همچنین نظارت آن ها می باشد. در زیر چهار گام اساسی برای بهینه سازی سایت یا همان سئو وب سایت برای  موتورهای جستجو به شما ارائه می دهیم. توصیه می کنیم از آن ...
  چه کسی گفته محتوای قدیمی وب سایت شما قابل بازیافت نیست؟! این روزها باب شده است که همه مشاغل تجاری حرفه ای، محتوای وب سایت خود را بهینه سازی و مورد بازیافت قرار می دهند تا آگاهی عموم از برند خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری برای خود بتراشند. برخی از کاربران آنلاین ممکن است ویدئوهای بسیاری را اصلا نگاه نکنند. و یا افرادی که زمان کافی در اختیار ندارند، نگاهی طوطی وار به مطالب وب سایت انداخته و خیلی راحت از کنار آنها بگذرند. همیشه به فکر راه حل های مبتکرانه باشید. مطالب و محتوا وب سایت و وبلاگ ...
سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، تکنیکی است به منظور افزایش قابلیت دید و ترافیک صفحات وب و منجر به رتبه بندی های بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش تعداد خوانندگان خواهد شد.  نوشتن مقاله یا تولید محتوای مناسب با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو به مهارت های نوشتاری بالا نیاز دارد. مهارت ها باید طوری انتخاب شوند که مقاله شما به آسانی خوانده شده و بسیار جذاب باشد. استفاده همزمان از عبارات و کلمات کلیدی در هر متنی، قابلیت خواندن متن شما را افزایش خواهد داد. در این مطلب شیوه های استفاده ...
چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار و بهینه سازی سایت ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از دلایل بهینه سای سایت های ارزان را ارائه خواهیم داد: ضرب المثل معروف" هرچقد پول بدهی همان قدرآش می خوری" را همه ما به خاطر داریم اما استفاده عملی از این ضرب المثل متفاوت است. برای بسیاری از مصرف کنندگان نوعی همبستگی بین قیمت ها و کیفیت محصول وجود دارد  اما استثناهایی هم در قواعد کلی وجود دارد: محصولات گرانقیمت کیفیت بهتری داشته و جای محصولات ارزان قیمت ...
سال جدید به معنای روندها و تجارب جدید در دنیای سئوو بهینه سازی سایت است. با اینکه برخی اجزای سئو در جهت بهینه سازی و تعامل مشتریان سایت، برای سال هاست که بدون تغییر باقی مانده و مورد استفاده همه است اما روندهای جدید در این حوزه رخ داده که توجه شما را به آنها جلب می کنیم:     یکی از مسائلی که در سایت ها و شبکه های مجازی توئیتر، فیس بوک و اینستاگرام به طور مستقیم از کاربران پرسیده شده، این است که" تازگی از نگاه سئو چیست؟" البته بدیهی است که پاسخ به این سوال همواره در حال تغییر است. در ...
  سئو وب سایت ها و بازاریابی اینترنتی در سال 2017 هدف اصلی از این مقاله، ارائه دیدگاه‌ها و باز کردن مبحثی سازنده در خصوص آینده سئو SEO و بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی طی یک سال آینده در وب سایت ها است. پایان موارد سئو در سال 2016 سال سختی بود به خصوص برای سئو کار ها و وب سایت هاییشان و گوگل. از آنجایی که من عمیقاً معتقدم که ما نمیتوانیم بدون درنظرگیری آنچه در گذشته رخ داده، هیپگونه تلاشی برای از پیش دیدن آینده داشته باشیم، از شما دعوت میکنم به گذشته بازگردید و به رخدادهایی ...