1396/04/20

شش راه برای درک سریعتر تاثیرات سئو

سئو، یک ابزار عالی بازاریابی برای کارآفرینی است. در واقع وقتی بودجه بسیاری در اختیار ندارید، می توانید به ابزار بازاریابی سئو تکیه کنید.

 

سئو سایت

 

سئو تاثیرات برندیابی ایده آلی نیز در بر دارد. کاربران و مخاطبین خاص اغلب از کمپانی هایی که بالاترین رتبه ها را دارند، خرید می کنند. بنابراین، سئو برنامه ای ایده آل است که کارآفرینان را قادر  به رقابت در برابر رقبای قدرتمند می کند. شما هم برای لحظه ای فرض کنید  قادر به ایجاد تبلیغات در تلویزیون و رسانه ها هستید!

با توجه به جذاب بودن این ابزار بازاریابی، اینچنین فرض می شود که همه مالکان صنایع تجاری باید از این ترفند استفاده کنند. اما مساله اینچنین نیست. در حقیقت،  یکی از کانال های بازاریابی کم سرمایه در بین شرکت های کوچک می باشد. و دلایل بسیاری هم برای این عدم چشم پوشی عنوان شده است. می توان گفت، فناوری سئو تا حدودی گمنام، غیر قطعی  و البته زمان گیر است. می تواند تا حدودی فنی بوده  و اجرای برنامه سئو در طول یک دوره زمانی تقریبا غیر قابل پیش گویی است. به همین دلیل، کمپانی ها باید متناسب با نیازهای شرکت در اجرای برنامه های سئو سرمایه گذاری کرده  و رفته رفته برنامه های دیگری را نیز به مرحله اجرا دربیاورند.

 

عدم وجود دانش کافی در ارتباط با سئو سایت

کمپانی های بزرگ، سئو را به صورت جعبه ای سیاه  که سرشار ازعدم قاطعیت هست، توصیف می کنند. با این که همه مشاغل تجاری دارای فاکتورهای تقریبا مهمی هستند که منجر به بهبود سئو می شود، مثل ایجاد لینک هاف کانال های رسانه های اجتماعی و یا پلت فرم ها، تجارب کاربری و غیره، اما آن چه فاقدش هستند یک استراتژی مشخص برای نمایش میزان اهمیت هر مساله است که الویت کسب نتایج سریع تر می باشد. 

کار آفرینان می خواهند هر چه سریع تر به نتایج مطلوب رسیده و سئو به عنوان یک کانال بایستی در طول دوره زمانی بسیار کوتاه به بالاترین میزان موفقیت خود برسد. مشاغل تجاری بیشتر تمایل دارند  بر روی زمان سرمایه گذاری کنند و آن هم در مواردی که نتیجه قطعی به دست بیاید. متاسفانه این ها به لحاظ سنتی نایاب هستند.

راه حل اساسی، تنظیم یک برنامه کاربردی سئو توسط تحلیل گران مجرب می باشد.

ما پس از کار کردن با سئو کاران بسیاری از کمپانی های بزرگ به این نتیجه رسیده ایم که کمپانی های موفق، رویکرد ساختار یافته ای برای ایجاد سئو به همراه چارچوب تحلیل متناسب اتخاذ کرده اند.

در این مطلب قصد داریم از تاثیرات برنامه ریزی برای انجام سئو سایت با شما سخن بگوییم. با ما همراه باشید:

 

1-درک از رفتار مخاطبین و کاربران اصلی

بیشتر فرآیندهای خرید بین  B2C و B2B از طریق جستجوی خریدران در وب سایت ها آغاز می شود. درک از واژه هایی که آن ها در مراحل مختلف خرید و فروش به کار می برند، بیسار مهم است. ممکن است هریک از مفاهیمی که به کار برده می شود، از نظر فروشندگان و بازاریابان با هم تفاوت داشته باشند. بنابراین بهتر است همه این مفاهیم را در مراحل مختلف فرآیند خرید مورد بررسی قرار دهید. اگر هنوز تحقیق اساسی در این زمینه انجام نداده اید، احتمالا به این دلیل است که تصمیم نهایی برای خرید اتخاذ نشده است.

 

2-الویت بندی مفاهیم جستجو

احتمالا شما انتظار ندارید که مفهوم همه واژه ها را از بر بدانید. بهتر است یک ماتریس الویت بندی بر اساس این سه موارد برای خود طراحی کنید:

متناسب با خدمات و محصولات شما باشد، منطبق با میزان جستجو و قابل مقایسه با رقبا باشد.

 

3-تصویر سازی یک طرح کلی برای سئو سایت

تصویر سازی یک طرح کلی برای سئو که رویکرد تحقیق و جستجو را بهبود ببخشد، یکی از مقتضیات ضروری است. بهتر است بر رتبه بندی امور ساده تر تاکید کنید و یا به تحقیقات طولانی تر بیندیشید که از نظر رقبای شما ارزش رقابت بیشتر را داشته باشند.

 

بهینه سازی سایت

 

 

4-شناسایی اهداف

هدف و موفقیت نهایی مشاغل تجاری چیست و سئو چه نقشی در برآوردن این اهداف بر عهده دارد؟ بهتر است اهداف خود را بر اساس مفاهیم کلیدی الویت بندی کنید. اهداف شما بایستی شامل رتبه ها، ترافیک و پیامدهای تجاری همچون  خرید و فروش باشند. رتبه های بالاتر در موتور جستجو بایستی ترافیک بیشتری را به خود اختصاص دهند و اگر بر مفاهیم کلیدی تاکید دارید، حتما پیامدهای بالاتری را برای خود انتخاب نمایید.

 

5- طرح برنامه های خود را مشخص کنید

 برای مفاهیم جستجویی که قصد رتبه بندی آن ها را دارید، همه تلاش های ممکن را به کار بگیرید. همچون:

کلین آپ های فنی: چنانچه وب سایت شما چندان تحریک کننده نباشد، همه تلاش هایتان بیهوده خواهند بود. تنظیمات فنی اساسی را برای کسب اطمینان از محرک پذیری وب سایت خود اعمال کنید.

بهینه سازی On-page : بر روی وب سایت خود کار کنید تا اطمینان حاصل شود که نیازهای تحقیقی را که کاربرانتان مد نظر دارند، مخاطب قرار د اده اید.

بهینه سازی Off-Page : اطمینان حاصل کنید که تلاش های PR و سایر سایت هایی که درباره آن ها صحبت می کنید، به همراه تلاش های رسانه ای تان دقیقا با حوزه های مورد نظرتان هارمونی دارند.

 

برنامه ریزی سئو سایت

 

6-اندازه گیری و تصحیح دوره ها

گزارش کار ماهانه ( اگرچه چندان باب نیست) در مورد میزان ترافیک و بازیدید از سایت و پیامدهای رتبه بندی از اصول بسیار مهم و کلیدی تلقی می شوند. ببینید کجای کار ایستاده اید و رقابت با شما چه کار می کند. ابزارهایی موجود می باشند که می توانند کمک کنند تا تاثیر فنون خاص سئو را درک کرده و از آن ها برای بهینه سازی کیفیت سئو بهره ببرید.

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
سئو بهینه سازی سایت
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : اصلاح سبک زندگی

تاریخ : 1397

اخبار و مقالات

برگزیده ها
جستجوی کلمات کلیدی با جستجو و تحقیق بر روی تقاضای بازار در مورد کلمات کلیدی، نه تنها می‌توانید بدانید چه نوع کلمات و عبارت هایی برای هدف قرار دادن در حوزه سئو مناسب هستند، بلکه قادر خواهید بود به طور کلی اطلاعات خوبی در مورد مشتریانتان به دست آورید. کلمات کلیدی استفاده از کلمات کلیدی همیشه برای جذب بازدید کننده به سایت مورد استفاده قرار نمی‌گیرد بلکه می‌تواند بازدیدکننده های مناسبی برای سایت به ارمغان بیاورد. مفید بودن چنین هوشی را نمی‌توان کتمان کرد. به کمک پژوهش کلمات ...
  چرا بهینه سازی موتورهای جستجو ضروریست؟ یکی از جنبه های مهم سئو وب سایت این است که باعث می شود درک وب سایت تان برای کاربران و ربات های موتور جستجو آسان شود. گرچه موتورهای جستجو به طرز عجیبی باهوش و خبره شده اند، اما هنوز هم نمی توانند یک سایت را مانند انسان ها مشاهده کنند. فرآیند سئو و بهینه سازی سایت به موتورهای جستجو کمک می کند موضوع هر صفحه را به خوبی بفهمند و تشخیص دهند که آیا محتوای یک سایت برای کاربران مفید است یا نیست. اشتباهاتی درباره سئو گاهی اوقات از مباحث نادرستی که در سئو ...
سئو و بهینه سازی صفحات سایت در قسمت اول این مقاله نکاتی را جهت سئو و بهینه سازی وب سایت توضیح دادیم. حال در این مقاله به مواردی  تکمیلی جهت سئو و بهینه سازی و کسب رتبه در گوگل می پردازیم. تنوع در کلیدواژه ها نحوه ارزیابی کلیدواژه ها توسط گوگل، نه تنها به موقعیت قرارگیری آنها ، بلکه به نحوه ارتباط آن ها با یکدیگر بستگی دارد. قبلا اینچنین بود که گوگل با توجه به تعداد دفعات تکرار یک کلید واژه، متنی را رتبه بندی می کرد. اما طی چند سال اخیر ،گوگل رویکرد هوشمندانه ای را جهت رتبه بندی وب سایت ها ...
 سئو و بهینه سازی سایت: وقتی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاصي می‌گردید حتما متوجه این موضوع شده‌اید که برخی از وب سایت ها دارای رتبه‌های بالاتری می‌باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می‌شوند. این یعنی تولید محتوا برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی سایت این است که شما در نتایج یک موتور جستجو بیشترین امتیاز را داشته باشید.  در این مقاله، رهنمودهایی را برای بهینه سازی وب سایت در اختیارتان قرار می دهیم تا ترافیک بیشتری در وب سایتتان ...
اگر دوست دارید فرآیند طراحی وب سایت را به درستی درک کنید، بایستی پا فراتر از جلوه های ظاهری وب سایت بگذارید. برخی از کاربران هنوز هم نمی دانند پشت صحنه طراحی یک وب سایت چه اتفاقی می افتد که نمی توانند وارد برخی از لینک ها شوند و بایستی کدهایی را اعمال کنند. اجازه دهید در این مطلب نگاهی گذرا به برخی از فرآیندهای تاثیر گذار و جالب در پشت صحنه طراحی یک وب سایت بیندازیم: 1.مرورگرها، وب سایت ها را به صورت های متفاوت رندر می کنند وقتی از کامپیوتر خانگی خود، وب سایتی را در مرورگر گوگل کروم باز می کنید، ...
به نظر شما چرا هواپیما ها سقوط می کنند؟ با تمام قطعات متحرک درون یک هواپیما، به نظر می رسد که چیزی به راحتی شکست خورده است. پس چرا این اتفاق می افتد؟ این اتفاق یک دلیل اصلی دارد و آن چک لیست است. قبل از اینکه خلبان پرواز کند، آنها یک چک لیست کامل پرواز را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز درست کار می کند. بنابراین، قبل از اینکه مطلب بعدی محتوای وب خود را منتشر کنید، آن را از طریق چک لیست 9 مرحله ای SEO بسنجید: یک کلید واژه خوب برای تمرکز بر روی آن انتخاب کنید اولین گام این است ...