1396/03/29

طراحی سایت مجدد چه زمانی باید انجام گردد؟

طراحی وب سایت مجدد می تواند اعتبار وب سایت شما را در انجمن های مجازی بهبود ببخشد. هیچ فرقی نمی کند که چه ایده و انگیزه ای برای طراحی مجدد وب سایت خود در نظر دارید. این وب سایت شماست  و باید هر کاری از دستتان برمی آید برای بهبود آن انجام دهید.

با توجه به موارد گفته شده شاید همین الان به فکر طراحی سایت خود بیفتید اما هنوز سردرگم هستید که آیا وقتش رسیده؟ در این مطلب قصد داریم ده رهنمود در خصوص طراحی مجدد وب سایت همراه با ایده های مناسب به شما ارائه دهیم

 

طراحی مجدد وب سایت

 

آیا فناوری به شیوه ای تغییر یافته که نیازمند به اجرای مجدد طراحی سایت باشیم؟

 

 

طراحی مجدد سایت با توجه به تغییر فناوری

 

برجسته ترین مثال برای طراحی وب سایت با توجه به تغییرات فناوری، به طراحی ریسپانسیو مربوط می گردد. زمانی بود که بیشتر وب سایت ها به طراحی مجدد نیاز داشتنتد تا بتوانند وب سایت هایی ریسپانسیو ارائه دهند. داشتن یک وب سایت بر روی گوشی همراه و یا دسک تاپ تقریبا در هاله ای از ابهام بود و افراد باید وب سایت های خود را به روز کرده و آنها را به صورت ریسپانسیو طراحی می کردند. به راستی آیا فناوری به شیوه ای تغییر یافته که مجبور باشیم وب سایت خود را به روز رسانی کنیم؟

 

آیا وارد بازار جدیدی شده اید که نیازمند انجام مجدد طراحی سایت باشید؟

 

 

طراحی مجدد وب سایت با توجه به بازار

 

ورود به بازار جدید ممکن است به معنای به روز رسانی قطعی و الزامی باشد. اجازه دهید بگوییم شما وب سایتی مذهبی در پاکستان داشته و قصد دارید وب سایتتان در ایالات های اسلامی کوچک تری که مثلا در سودان هستند، نیز فعالیت داشته باشد. در اینچنین مواردی، ممکن است محتوا و متون وب سایتتان با توجه به مقتضیات این دو کشور به کل فرق داشته و مجبور به طراحی مجدد سایت باشید. استایل، تِم و حتی زبان وب سایت شما با توجه به مشخصات بازدیدکنندگان وب سایت تغییر خواهد یافت.

 

در صورتی که مخاطبین اصلی وب سایت تغییر کنند، به فکر طراحی مجدد وب سایت خود باشید

 

 

طراحی سایت با توجه به مخاطبین

 

نگاهی به وب سایت Brony craze بیندازید. در ابتدا این وب سایت مخاطبین چندانی نداشت و مجبور بودند از رنگ های شاد همچون صورتی روشن برای تشویق کاربران جهت بازدید از سایت استفاده نمایند. به محض اینکه تعداد طرفداران این سایت رو به افزایش گذاشت، طراحان وب سایت به فکر طراحی مجدد وب سایت و ارائه محتوای جدید همچون تصاویر زیر افتادند.

 

آیا محصولات اولیه وب سایت شما تغییر کرده است؟

 

طراحی مجدد سایت با توجه به تغییر محصولات

 

ساده ترین مثال در این خصوص، تحریک فروشندگان دی وی دی به فروش دانلودهای دیجیتالی است. روش های تبلیغ و فروش هر یک از محصولات با توجه به سال های قبل بسیار تغییر یافته است. آگهی های حاوی دانلودهای دیجیتالی، بیشتر توجه خود را بر کاربران و البته کمترین توجه را بر هنرها و جزئیات فنی معطوف کرده اند. این روزها افراد نمی خواهند به محتوای دقیق Region 1 و یا Dolby پی ببرند بلکه فقط می خواهند بدانند محتوا به صورت اچ دی است یا خیر.

 

ببینید گروه های کاربران وب سایت به چه مواردی تاکید دارند و نظرشان را بپرسید.

 

 

طراحی دوباره سایت با توجه به نظرات کاربران

 

وقتی نظر گروهی از کاربران وب سایت را می پرسید، همواره سه چیز را در نظر بگیرید. ابتدا، در کار گروهی با نظرات  عقاید مختلفی مواجه هستید و بنابراین، انتقاد در این مرحله کاملا طبیعی است. بهتر است همیشه نقل قول های افراد مختلف را در وب سایت خود بگنجانید.

دوما، وب سایت شما برای مخاطبین خاصی طراحی شده و چنانچه سایر کاربران با این مخاطبین خاص به درستی تعامل برقرار نکنند، ممکن است محتوای وب سایت شما را به خوبی درک نکنند.

سوما، بیشتر افراد هیچ ایده ای در خصوص هر آنچه دوست دارند، در سر نداشته و از طرفی هم برخی افراد دوست دارند بدون اینکه دلیل چیزی را بپرسند، از آن مطلع شوند.

برای نمونه، ممکن است فردی یک نوع صندلی را در دست داشته و به طراح سفارش طراحی آن را بدهد. این به این معنا است که این فرد تنها این صندلی را در نظر دارد و نمونه های دیگر را دوست نمی دارد.

 

طراحی مجدد سایت وقتی اشکالات وب سایتتان از حشرات مزرعه بیشتر است!!!

 

طراحی مجدد سایت

 

هیچ چیز به اندازه وب سایت، به بروز رسانی نیاز ندارد. در دنیای ایده آل، همه کدهای وب سایت شما به هنگام به روز رسانی بایستی از نو رمز گذاری شوند اما معدود افرادی زمان کافی و یا بودجه مناسب برای اینچنین فعالیت هایی دارند آنچه به صورت معمول رخ می دهد این است که وقتی به روز رسانی جدید به سایت افزوده می شود، بروز رسانی های اخیر را نیز تحت تاثیر قرار داده و ممکن است وب سایتتان با اشکالات بسیاری همراه شود. شاید این اشکالات بسیار ساده باشند. مثلا مانند لینک های ناقص و یا چک لیست های نا امن. در مواردی، رفع اینچنین اشکالاتی ممکن است وقت بسیاری سلب کرده و بنابراین موثرترین روش، طراحی مجدد وب سایت می باشد.

 

طراحی وب سایت مجدد پس از برند سازی مجدد

 

طراحی مجدد سایت بعد از برند سازی

 

بدیهی است که پس از تغییر برند، به طراحی مجدد وب سایت نیاز خواهید داشت. مردم انتظار دارند پس از تغییر برند با یک تغییر بزرگ جهانی مواجه شوند. عدم انجام این کار به قبول هزینه های هنگفت می انجامد. مثل این است کمد لباس های خود را باز کرده و پس از کلی جستجو، کت و شلوار قدیمی خود را دوباره به تن کنید!

تغییر لوگوی برند کوکاکولا، بهترین مصداق در این زمینه می باشد. هر لحظه این لوگو در معرض تغییر بوده و باید متریال های بازاری نیز به دنبال این تغییر، متحول شوند. آخرین تغییر این لوگو به سال 2007 باز می گردد.

 

آیا به روز رسانی محتوای وب سایتتان دشوار شده است؟

 

طراحی مجدد سایت در صورت مشکل در بروزرسانی سایت

 

حتی با وجود این که ممکن است به روز رسانی محتوای وب سایت هر یک سال انجام شود، اما این حقیقت که به روز رسانی وب سایت شما خیلی دشوار است، خودش بیانگر نیاز به طراحی مجدد وب سایت می باشد. لزومی ندارد که هزینه های هنگفتی صرف بروز رسانی وب سایت خود کنید. حتی کوچکترین تغییرات هم نتیجه مطلوبی برجا خواهند گذاشت. برای مثال، می توانید لینک های خود را به دکمه های پیمایشی تغییر دهید تا نمایی دوستانه تر ایجاد نمایید.

 

آیا نمای محتوای وب سایت تان در مقایسه با وب سایت رقبا، قدیمی تر هستند؟

 

قدیمی شدن نمای وب سایت

 

این به نظر خودتان بستگی دارد. اما آیا به نظرتان وب سایت شما منسوخ و قدیمی است؟ خود شما می توانید در مورد محتوا و مطالب وب سایتتان قضاوت کنید. آیا وب سایتتان قدیمی است یا اینکه دارای مطالبی است که از سایر رقبا پیشی بگیرید؟

 

آیا حس می کنید وب سایت تان نیازمند تغییر می باشد؟

 

تغییر در طراحی سایت

 

حقیت این است که زیبایی و تنوع وب سایت در دست خود شماست. خود شما تعیین می کنید که آیا وب سایتتان به تغییر نیاز دارد یا خیر. بیشتر افراد در مورد قضاوت کاربران از وب سایت آنها تعصب دارند. پاره ای دیگر از افراد با استفاده از تحلیل داده ها و اطلاعات، بلافاصله به فکر طراحی مجدد وبسایت خود افتاده و چنانچه سایرین از این طراحی مجدد استقبال نکنند، بلافاصله دوباره تغییرش خواهند داد.

 

آیا هزینه کافی برای طراحی مجدد وب سایت  در اختیار دارید؟

 

هزینه کافی برای طراحی مجدد سایت

 

دلایل خوب و بد بسیاری وجود دارد که چرا وب سایت خود را مجدد طراحی می کنید اما همه این ها به میزان هزینه های پرداختی شما بستگی دارد. این که چه میزان بودجه ای برای به روز رسانی و طراحی مجدد وب سایت خود در اختیار داشته باشید. هیچ تضمینی وجود ندارد که طراحی مجدد وب سایت، شما را به یک فرد متمول تبدیل کند. اما در هر حال بودجه ای متناسب برای تعدیل و بروز رسانی وب سایتتان در نظر بگیرید. نکته پایانی این که پیش از ایجاد هر گونه تغییری، بایستی میزان درآمدهای موجود را در نظر بگیرید.

 

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
طراحی مجدد سایت طراحی سایت خوب ظراحی سایت گرافیک سایت
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : فن آوری اطلاعات

تاریخ : 1396

اخبار و مقالات

برگزیده ها
اگر دوست دارید فرآیند طراحی وب سایت را به درستی درک کنید، بایستی پا فراتر از جلوه های ظاهری وب سایت بگذارید. برخی از کاربران هنوز هم نمی دانند پشت صحنه طراحی یک وب سایت چه اتفاقی می افتد که نمی توانند وارد برخی از لینک ها شوند و بایستی کدهایی را اعمال کنند. اجازه دهید در این مطلب نگاهی گذرا به برخی از فرآیندهای تاثیر گذار و جالب در پشت صحنه طراحی یک وب سایت بیندازیم: 1.مرورگرها، وب سایت ها را به صورت های متفاوت رندر می کنند وقتی از کامپیوتر خانگی خود، وب سایتی را در مرورگر گوگل کروم باز می کنید، ...
پنج رهنمود برای بهبود وب سایت الکترونیکی     دنیا عرصه رقابت های تنگاتنگ است و این روزها تجارت الکترونیکی بیش از پیش جنبه رقابتی به خود گرفته است. صاحبان مشاغل آنلاین بایستی سخت تر و سخت تر کار کنند تا بتوانند خود را در رأس عرصه های رقابتی نگاه دارند. البته همه بازاریابان و کاربران معمولی در وهله اول به موفقیت دست نمی یابند زیرا نمی دانند بایستی چه ابزارهایی را به درستی به کار گیرند. بایستی با شکست مواجه شد و از آن ها برای کسب موفقیت های آتی عبرت گرفت. پس از آن می توان تصمیمات جسورانه ...
طراحی وب سایت برای کسب و کار شما نه تنها دیگر لاکچری نیست بلکه یکی از واجب ترین مقتضیات است. اما تنها به این دلیل که شما وب سایتی را راه اندازی کرده اید، به این معنا نیست  که در ارتباط با مشتریان خود و در نهایت بهبود روند فروش، بسیار موثر بوده اید. دلایل بسیاری در مورد ناکارآمدی طراحی وب سایت ها ذکر شده و ما در این مطلب به ده اشتباه رایج اشاره می کنیم:   عدم ریسپانسیو بودن طراحی سایت   در طراحی وب سایت شاید این از چشم ما دور مانده باشد، ولی خوب است بدانید که استفاده از موبایل ...
طراحی سایت مناسب یک امر ضروری برای ایجاد بهترین نوع تاثیرگذاری است تاثیرات اولیه طراحی وب سایت بسیار مهم هستند...لباس های زیبا، لوازم تزئینی متناسب با دکور خانه و یا به موقع سر یک جلسه مهم آماده شدن، همه و همه تاثیرات بسازیی در درک افراد دارند. این تاثیر گذاری در فضای آنلاین و وب سایت ها نیز اهمیت خود را دارد. بازدید کنندگان از وب سایت شما در همان نخستین ثانیه های بازدید از وب سایت و طراحی سایت شما می توانند به قضاوت در خصوص زیبایی و طراحی آن بپردازند. از طرفی دیگر، در همان دقایق اولیه هم می توانند ...
باور کنید یا نه، اما فرآیند خر ید خیلی سریع تر از آن چه فکرش را بکنید، اتفاق می افتد. به محض این که کاربری وارد وب سایت فروشگاهی شما بشود، فرآیند خرید اعمال خواهد شد. برای این که تبادلات محاسباتی شما به نحو احسن بهبود یابند، بایستی اطمیان حاصل شود که تجربه ای عالی از خرید حاصل شده است. تنها در این صورت است که کاربران متقاعد به خرید محصولات بیشتر از فروشگاه شما خواهند شد. در این مقاله، قصد داریم روش هایی در خصوص فروش در وب سایت های فروشگاهی به همراه مثال های در خصوص نحوه بهبود میزان تبادلات با شما ...
تیم طراحی وب سایت ما که از طراحان و توسعه دهندگان متبحر تشکیل یافته، به سوالات بی شماری پیرامون وب سایت و بهترین تمرین ها برای طراحی یک وب سایت خوب پاسخ می دهد. سوالاتی از قبیل: چطور باید صفحات اصلی وب سایتمان را سازماندهی کنیم؟ بهترین جایگزین برای اجرای دقیق فرامین چیست؟ چطور می توانیم بهترین تجارب کاربری ایجاد نماییم؟ کدام دسته از تصاویر برای صفحه نخست وب سایتمان مناسب ترند؟ مدت زمان پخش ویدئوهای وب سایتمان چقدر باشد؟ چطور می توان تصاویر شخصی در وب سایت گذاشت؟ سوالات پیرامون طراحی وب سایت تا حدودی ...