1396/02/03

چرا هرچقدر در سئو پرداخت کنید، همان قدر خدمات دریافت می کنید؟

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار و بهینه سازی سایت ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از دلایل بهینه سای سایت های ارزان را ارائه خواهیم داد:

ضرب المثل معروف" هرچقد پول بدهی همان قدرآش می خوری" را همه ما به خاطر داریم اما استفاده عملی از این ضرب المثل متفاوت است. برای بسیاری از مصرف کنندگان نوعی همبستگی بین قیمت ها و کیفیت محصول وجود دارد  اما استثناهایی هم در قواعد کلی وجود دارد: محصولات گرانقیمت کیفیت بهتری داشته و جای محصولات ارزان قیمت در سطل زباله است. در مورد سئو، قطعا شما در ازای پرداخت وجه، انتظار ارئه خدمات اینترنتی دارید و از آنجایی که سازمان خاصی در آن دخیل نیست، قیمت گذاری ها بیشتر در نوسان هستند. اما این ضرب المثل در مورد سئو سایت ها هم صادق می باشد:" هرچقدر پول بدی، همان قدر آش می خوری."

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از این دلایل را ارائه خواهیم داد:

 

سئو سایت

 

تجربه و استراتژی در سئو و بهینه سازی سایت

در صنعت سئو و بهینه سازی سایت همچون سایر صنایع حرفه ای، شما دوست دارید پول بیشتری در ازای ارائه خدمات افراد حرفه ای بپردازید. حر فه ای های متخصص، سالیان متوالی جهت  تعالی مهارت های خود و ارزیابی آنها پشت سر گذاشته اند و استراتژی هایی که ارائه داده اند، حاصل این بررسی ها و عملکردهای طاقت فرسای آنها بوده است. یک آماتور ممکن است بلوف بزند که می تواند با توجه به اصول ابتدایی و نهایی اعمال حرفه ای دنبال کند اما در عمل حتی نتواند یک استراتژی مشتری محور برای خود اتخاذ کند. یعنی همان کاری که امروزه سئوکاران حرفه ای انجام می دهند. اگر با یک آماتور همگام شوید، ممکن است ساعت های طولانی صرف کنید تا به نتایج مطلوب رسیده و در برخی موارد، هزینه های بیشتری را در مقایسه با سئوکاران حرفه ای پرداخت خواهید کرد.

نیروی انسانی و پشتیبانی از مشتریان در سئو و بهینه سازی سایت

هرچند که همیشه اینچنین نیست، اما بیشتر سازمان های گرانقیمت تمایل به استخدام کارمندان قوی تر، باتجربه تر و متنوع در مقایسه با همتایان ارزان قیمت خود دارند. در مورد یک سازمان گرانقیمت، بی شک متخصصان متعدد و حساب  کاری های متعددی خواهید داشت در حالیکه در مورد سازمان های گرانقیمت این تعداد به دو تا چهار نفر می رسد. این می تواند به هنگام بروز اشتباه، نتایج و نحوه ارائه خدمات مطلوب تری برای شما به ارمغان بیاورد.

 

سئو سایت

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

از زمانی که ایده جدیدی برای تولید نهایی سایتی را  در سر دارید تا زمان ایجاد محتوا باید به کیفیت بیندیشید هر چقدر محتوای با کیفیت تری در وب سایت ارائه دهید، به همان اندازه در کمپین های سئو رتبه برتری کسب خواهید کرد. بایستی بهترین موضوعات را برای تالیف  ویراستاری سایت انتخاب کرده  و سرفصل های محتوایی وب سایت را تا حد امکان بهینه کنید تا مشتریان وب سایت بتوانند بدون هر گونه اتلاف وقتی، موتورهای جستجو و زمان تحقیقات را در دست بگیرند. همچنین توصیه می شود موتورهای جستجو را بهینه سازی سایت نمایید و محتوایی متعدد برای وب سایت طراحی کنید. پس از اجرای این مراحل می توانید مطلب مورد نظر خود را تالیف کنید.

 

کیفیت لینک ها در بهینه سازی سایت

ایجاد لینک آنقدرها هم که فکر می کنید، ساده نیست. به نظر می رسد گوگل، کمیت و کیفیت لینک ها را با در نظر گرفتن دامنه آنها ارزیابی نموده و سپس با عناوین " معتبر و قابل اعتماد" رتبه بندی شان می کند. مساله اینجاست که لینک های شما بایستی کاملا طبیعی باشند. بدین معنی که بایستی روابطی با ناشران خارجی برقرار کنید  و از آنها بخواهید محتوایی شگفت انگیز برای وب سایتتان طراحی کنند. با این کار، قابلیت دید و ارزش این لینک ها افزایش خواهد یافت.

اگر کسی با قیمت پنج دلار( حدود 20 هزار تومان) پیشنهاد ساخت لینک بدهد، باید بدانید که در حال ایجاد یک میانبربرای سایت است. این پروسه ای بسیار وقت گیر بوده  هیچ ترفندی برای اجرای ارزان تر آن وجود ند ارد. برای اینکه مطمئن شوید کدام دسته از لینک ها اعتبار بیشتری دارند، به راهنمای ایجاد لینک ها مراجعه کنید.

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

 

عیب یابی در سئو سایت / بهینه سازی سایت

حتی سئوکاران حرفه ای و بهینه سازی های با تجربه در هنگام اجرای برخی از برنامه ها با مشکلاتی مواجه می شوند. مسائلی همچون لینک های ناپایدار، شبهه در رتبه بندی، مسائل مربوط به دید و غیره. سوال اینجاست که آیا سئو کاران می دانند باید چه کاری انجام دهند؟ یکی از مهم ترین موضوعاتی که در کلاس های حرفه ای سئو تدریس می شود، عیب یابی مسائل است و تنها یک تیم حرفه ای از قبل آموزش دیده، قادر به عیب یابی مسائل مربوطه خواهد بود. البته عیب یابی، سرویسی نیست که انتظار بهبودی طولانی مدت از آن داشته باشید. شاید حدود چند ماه به طور موثر رفتار کند.

بقای اصلح در سئو

همه این عوامل نشان دهنده این هستند که راه حل های ارزان سئو، معمولا یا به خوبی کار نمی کنند یا اصلا کار نمی کنند. اما در مورد کارشناسان متخصص سئو که خود را ماهر و حرفه ای تلقی می کنند، چه می توان گفت؟ به نظرتان آیا این ها قادر به ارائه دقیق خدمات هستند و یا اینکه قصد فریب باورهای کاربران را دارند؟

خب این یک احتمال قانونی است اما لازم نیست زیاد نگران باشید. وقتی شخصی وارد طرحی به این صورت می شود، اغلب یا طرح کلی را بیان کرده و یا بررسی هایی منفی ارائه می دهد.جستجوی سریع در خصوص نام یک شرکت حتی ممکن است مدت ها به طول بینجامد. شما بایستی قادر به ارائه ایده ای منطقی در مورد تاریخ و پتانسیل عملکرد آن باشید. خدمات بد و نامطلوب نیز در نهایت خود را به گونه ای نمایش خواهند داد.

 

 

بهینه سازی سایت

 

واقعا چقدر بایستی برای سئو سایت خود پرداخت کنید؟

شاید از گفتن این جمله خوشتان نیاید، اما این هم بستگی به عواملی دارد. هیچ دو مشاغل تجاری را نمی توان یافت که اهداف و نیازهای مشابه داشته باشند. مشاغل تجاری کوچک تر، بودجه و سرمایه کمتری نسبت به همتایان بزرگتر خود داشته و مسلماً به چیزهای متعددی در سئو نیاز خواهند داشت. چنانچه از نیروی سئو کار در خانه بهره می برید، آنها را نیز در اتخاذ تصمیمات نهایی خود بگنجانید.

با این وجود، اصلا مهم نیست که شما در جستجوی یک آژانس، مترجم آزاد و یا کارگر تمام وقت باشید، در هر صورت بایستی چندین هزار دلار در هر ماه پرداخت کنید. در مورد مشاغل تقریبا متوسط از نظر سرمایه ها و هزینه ها، چندبن هزار دلار در هر ماه، بسیار کم می باشد.

 

نکته آخر: مهم نیست تحقیقات شما چقدر ابتدایی یا پیشرفته باشد، بهتر است از محققان بهینه سازی و سئو سایت کمک بگیرید. از نتایج و یافته ها غافل نمانید. در مورد اسلوب های خاص از سئو کاران وب سایت سوال کنید. هر چقدر بیشتر بدانید، صرفنظر از میزان قیمت های صرف شده، بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

                                                                                                                                                               

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
سئو سئو سایت در سال 2017 بهینه سازی سایت بهینه سازی وسئو نکات جدید بهینه سازی سایت
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : ذخیره سازی و پشتیبان گیری اطلاعات

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
سئو و بهینه سازی سایت : هدف از بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو، این است که خزنده های موتور جستجو نه تنها وب سایت و صفحات مختلف آن را به راحتی پیدا کنند، بلکه صفحات مرتبط را به گونه ای رتبه بندی کنند که در قسمت بالای نتایج موتور جستجو نمایان شود. فرآیند بهینه سازی سایت، یک فرآیند یک باره نیست بلکه نیازمند محافظت، تنظیم و بررسی های مکرر و همچنین نظارت آن ها می باشد. در زیر چهار گام اساسی برای بهینه سازی سایت یا همان سئو وب سایت برای  موتورهای جستجو به شما ارائه می دهیم. توصیه می کنیم از آن ...
سئو، یک ابزار عالی بازاریابی برای کارآفرینی است. در واقع وقتی بودجه بسیاری در اختیار ندارید، می توانید به ابزار بازاریابی سئو تکیه کنید.     سئو تاثیرات برندیابی ایده آلی نیز در بر دارد. کاربران و مخاطبین خاص اغلب از کمپانی هایی که بالاترین رتبه ها را دارند، خرید می کنند. بنابراین، سئو برنامه ای ایده آل است که کارآفرینان را قادر  به رقابت در برابر رقبای قدرتمند می کند. شما هم برای لحظه ای فرض کنید  قادر به ایجاد تبلیغات در تلویزیون و رسانه ها هستید! با توجه به جذاب بودن ...
  چه کسی گفته محتوای قدیمی وب سایت شما قابل بازیافت نیست؟! این روزها باب شده است که همه مشاغل تجاری حرفه ای، محتوای وب سایت خود را بهینه سازی و مورد بازیافت قرار می دهند تا آگاهی عموم از برند خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری برای خود بتراشند. برخی از کاربران آنلاین ممکن است ویدئوهای بسیاری را اصلا نگاه نکنند. و یا افرادی که زمان کافی در اختیار ندارند، نگاهی طوطی وار به مطالب وب سایت انداخته و خیلی راحت از کنار آنها بگذرند. همیشه به فکر راه حل های مبتکرانه باشید. مطالب و محتوا وب سایت و وبلاگ ...
سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، تکنیکی است به منظور افزایش قابلیت دید و ترافیک صفحات وب و منجر به رتبه بندی های بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش تعداد خوانندگان خواهد شد.  نوشتن مقاله یا تولید محتوای مناسب با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو به مهارت های نوشتاری بالا نیاز دارد. مهارت ها باید طوری انتخاب شوند که مقاله شما به آسانی خوانده شده و بسیار جذاب باشد. استفاده همزمان از عبارات و کلمات کلیدی در هر متنی، قابلیت خواندن متن شما را افزایش خواهد داد. در این مطلب شیوه های استفاده ...
سال جدید به معنای روندها و تجارب جدید در دنیای سئوو بهینه سازی سایت است. با اینکه برخی اجزای سئو در جهت بهینه سازی و تعامل مشتریان سایت، برای سال هاست که بدون تغییر باقی مانده و مورد استفاده همه است اما روندهای جدید در این حوزه رخ داده که توجه شما را به آنها جلب می کنیم:     یکی از مسائلی که در سایت ها و شبکه های مجازی توئیتر، فیس بوک و اینستاگرام به طور مستقیم از کاربران پرسیده شده، این است که" تازگی از نگاه سئو چیست؟" البته بدیهی است که پاسخ به این سوال همواره در حال تغییر است. در ...
  سئو وب سایت ها و بازاریابی اینترنتی در سال 2017 هدف اصلی از این مقاله، ارائه دیدگاه‌ها و باز کردن مبحثی سازنده در خصوص آینده سئو SEO و بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی طی یک سال آینده در وب سایت ها است. پایان موارد سئو در سال 2016 سال سختی بود به خصوص برای سئو کار ها و وب سایت هاییشان و گوگل. از آنجایی که من عمیقاً معتقدم که ما نمیتوانیم بدون درنظرگیری آنچه در گذشته رخ داده، هیپگونه تلاشی برای از پیش دیدن آینده داشته باشیم، از شما دعوت میکنم به گذشته بازگردید و به رخدادهایی ...