1396/02/03

چرا هرچقدر در سئو پرداخت کنید، همان قدر خدمات دریافت می کنید؟

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار و بهینه سازی سایت ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از دلایل بهینه سای سایت های ارزان را ارائه خواهیم داد:

ضرب المثل معروف" هرچقد پول بدهی همان قدرآش می خوری" را همه ما به خاطر داریم اما استفاده عملی از این ضرب المثل متفاوت است. برای بسیاری از مصرف کنندگان نوعی همبستگی بین قیمت ها و کیفیت محصول وجود دارد  اما استثناهایی هم در قواعد کلی وجود دارد: محصولات گرانقیمت کیفیت بهتری داشته و جای محصولات ارزان قیمت در سطل زباله است. در مورد سئو، قطعا شما در ازای پرداخت وجه، انتظار ارئه خدمات اینترنتی دارید و از آنجایی که سازمان خاصی در آن دخیل نیست، قیمت گذاری ها بیشتر در نوسان هستند. اما این ضرب المثل در مورد سئو سایت ها هم صادق می باشد:" هرچقدر پول بدی، همان قدر آش می خوری."

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از این دلایل را ارائه خواهیم داد:

 

سئو سایت

 

تجربه و استراتژی در سئو و بهینه سازی سایت

در صنعت سئو و بهینه سازی سایت همچون سایر صنایع حرفه ای، شما دوست دارید پول بیشتری در ازای ارائه خدمات افراد حرفه ای بپردازید. حر فه ای های متخصص، سالیان متوالی جهت  تعالی مهارت های خود و ارزیابی آنها پشت سر گذاشته اند و استراتژی هایی که ارائه داده اند، حاصل این بررسی ها و عملکردهای طاقت فرسای آنها بوده است. یک آماتور ممکن است بلوف بزند که می تواند با توجه به اصول ابتدایی و نهایی اعمال حرفه ای دنبال کند اما در عمل حتی نتواند یک استراتژی مشتری محور برای خود اتخاذ کند. یعنی همان کاری که امروزه سئوکاران حرفه ای انجام می دهند. اگر با یک آماتور همگام شوید، ممکن است ساعت های طولانی صرف کنید تا به نتایج مطلوب رسیده و در برخی موارد، هزینه های بیشتری را در مقایسه با سئوکاران حرفه ای پرداخت خواهید کرد.

نیروی انسانی و پشتیبانی از مشتریان در سئو و بهینه سازی سایت

هرچند که همیشه اینچنین نیست، اما بیشتر سازمان های گرانقیمت تمایل به استخدام کارمندان قوی تر، باتجربه تر و متنوع در مقایسه با همتایان ارزان قیمت خود دارند. در مورد یک سازمان گرانقیمت، بی شک متخصصان متعدد و حساب  کاری های متعددی خواهید داشت در حالیکه در مورد سازمان های گرانقیمت این تعداد به دو تا چهار نفر می رسد. این می تواند به هنگام بروز اشتباه، نتایج و نحوه ارائه خدمات مطلوب تری برای شما به ارمغان بیاورد.

 

سئو سایت

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

از زمانی که ایده جدیدی برای تولید نهایی سایتی را  در سر دارید تا زمان ایجاد محتوا باید به کیفیت بیندیشید هر چقدر محتوای با کیفیت تری در وب سایت ارائه دهید، به همان اندازه در کمپین های سئو رتبه برتری کسب خواهید کرد. بایستی بهترین موضوعات را برای تالیف  ویراستاری سایت انتخاب کرده  و سرفصل های محتوایی وب سایت را تا حد امکان بهینه کنید تا مشتریان وب سایت بتوانند بدون هر گونه اتلاف وقتی، موتورهای جستجو و زمان تحقیقات را در دست بگیرند. همچنین توصیه می شود موتورهای جستجو را بهینه سازی سایت نمایید و محتوایی متعدد برای وب سایت طراحی کنید. پس از اجرای این مراحل می توانید مطلب مورد نظر خود را تالیف کنید.

 

کیفیت لینک ها در بهینه سازی سایت

ایجاد لینک آنقدرها هم که فکر می کنید، ساده نیست. به نظر می رسد گوگل، کمیت و کیفیت لینک ها را با در نظر گرفتن دامنه آنها ارزیابی نموده و سپس با عناوین " معتبر و قابل اعتماد" رتبه بندی شان می کند. مساله اینجاست که لینک های شما بایستی کاملا طبیعی باشند. بدین معنی که بایستی روابطی با ناشران خارجی برقرار کنید  و از آنها بخواهید محتوایی شگفت انگیز برای وب سایتتان طراحی کنند. با این کار، قابلیت دید و ارزش این لینک ها افزایش خواهد یافت.

اگر کسی با قیمت پنج دلار( حدود 20 هزار تومان) پیشنهاد ساخت لینک بدهد، باید بدانید که در حال ایجاد یک میانبربرای سایت است. این پروسه ای بسیار وقت گیر بوده  هیچ ترفندی برای اجرای ارزان تر آن وجود ند ارد. برای اینکه مطمئن شوید کدام دسته از لینک ها اعتبار بیشتری دارند، به راهنمای ایجاد لینک ها مراجعه کنید.

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

 

عیب یابی در سئو سایت / بهینه سازی سایت

حتی سئوکاران حرفه ای و بهینه سازی های با تجربه در هنگام اجرای برخی از برنامه ها با مشکلاتی مواجه می شوند. مسائلی همچون لینک های ناپایدار، شبهه در رتبه بندی، مسائل مربوط به دید و غیره. سوال اینجاست که آیا سئو کاران می دانند باید چه کاری انجام دهند؟ یکی از مهم ترین موضوعاتی که در کلاس های حرفه ای سئو تدریس می شود، عیب یابی مسائل است و تنها یک تیم حرفه ای از قبل آموزش دیده، قادر به عیب یابی مسائل مربوطه خواهد بود. البته عیب یابی، سرویسی نیست که انتظار بهبودی طولانی مدت از آن داشته باشید. شاید حدود چند ماه به طور موثر رفتار کند.

بقای اصلح در سئو

همه این عوامل نشان دهنده این هستند که راه حل های ارزان سئو، معمولا یا به خوبی کار نمی کنند یا اصلا کار نمی کنند. اما در مورد کارشناسان متخصص سئو که خود را ماهر و حرفه ای تلقی می کنند، چه می توان گفت؟ به نظرتان آیا این ها قادر به ارائه دقیق خدمات هستند و یا اینکه قصد فریب باورهای کاربران را دارند؟

خب این یک احتمال قانونی است اما لازم نیست زیاد نگران باشید. وقتی شخصی وارد طرحی به این صورت می شود، اغلب یا طرح کلی را بیان کرده و یا بررسی هایی منفی ارائه می دهد.جستجوی سریع در خصوص نام یک شرکت حتی ممکن است مدت ها به طول بینجامد. شما بایستی قادر به ارائه ایده ای منطقی در مورد تاریخ و پتانسیل عملکرد آن باشید. خدمات بد و نامطلوب نیز در نهایت خود را به گونه ای نمایش خواهند داد.

 

 

بهینه سازی سایت

 

واقعا چقدر بایستی برای سئو سایت خود پرداخت کنید؟

شاید از گفتن این جمله خوشتان نیاید، اما این هم بستگی به عواملی دارد. هیچ دو مشاغل تجاری را نمی توان یافت که اهداف و نیازهای مشابه داشته باشند. مشاغل تجاری کوچک تر، بودجه و سرمایه کمتری نسبت به همتایان بزرگتر خود داشته و مسلماً به چیزهای متعددی در سئو نیاز خواهند داشت. چنانچه از نیروی سئو کار در خانه بهره می برید، آنها را نیز در اتخاذ تصمیمات نهایی خود بگنجانید.

با این وجود، اصلا مهم نیست که شما در جستجوی یک آژانس، مترجم آزاد و یا کارگر تمام وقت باشید، در هر صورت بایستی چندین هزار دلار در هر ماه پرداخت کنید. در مورد مشاغل تقریبا متوسط از نظر سرمایه ها و هزینه ها، چندبن هزار دلار در هر ماه، بسیار کم می باشد.

 

نکته آخر: مهم نیست تحقیقات شما چقدر ابتدایی یا پیشرفته باشد، بهتر است از محققان بهینه سازی و سئو سایت کمک بگیرید. از نتایج و یافته ها غافل نمانید. در مورد اسلوب های خاص از سئو کاران وب سایت سوال کنید. هر چقدر بیشتر بدانید، صرفنظر از میزان قیمت های صرف شده، بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

                                                                                                                                                               

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
سئو سئو سایت در سال 2017 بهینه سازی سایت بهینه سازی وسئو نکات جدید بهینه سازی سایت
 • طراحی سایت آونگ
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : درب های اتوماتیک

تاریخ : سال 1393

اخبار و مقالات

برگزیده ها
استفاده از شبکه های اجتماعی چه تاثیری بر سئوی سایت خواهند داشت ؟     از زمانی که وب شروع به کار نموده است موتور های جستجو نیز فعالیت خود را آغاز کرده اند. در ابتدا موتورهای جستجو از محتوای صفحات سایت ها و متا تگ ها برای یافتن نتایج جستجوی خود استفاده می کردند. اما با شروع به کار گوگل همه چیز به یکباره عوض شد. گوگل برای اولین بار الگوریتم رتبه صفحات خود را به کار گرفت این الگوریتم با استفاده از تعداد و کیفیت لینک های داخلی در مورد نتایج جستجو تصمیم‌گیری می‌کرد. برای چهارده ...
هدف نهایی تولید هر محتوایی دیده شدن آن توسط کاربران می باشد. حال اگر در وب سایت خود یک مقاله خیلی خوب را منتشر کرده اید و این مقاله را در فیسبوک، توییتر، لینکدین و ... به اشتراک گذاشته اید اما همچنان مطلب شما ترافیک جدیدی را به وبسایت شما نمی آورد باید چه کرد؟! بازاریابی برونگرا و یا outband marketing چیست؟! بازاریابی برونگرا در واقع ارتباطی است که شما با افراد، سایت ها و ناشران مهم برقرار می کنید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند. هدف از ایجاد این ارتباط دیده شدن محتوای شما و جذب ترافیک به وبسایتتان ...
سئو و بهینه سازی سایت امری مهم برای کسب و کار های آنلاین می باشد و در مقالات مختلف سایت ایده پویا به اهمیت این موضوع پرداخته ایم. سئو سایت برخلاف تصوری که عموم کسب و کارهای آنلاین دارند کار ساده ای نسیت و به همین دلیل شما باید مدیریت سئو و بهینه سازی موتور های جستجو برای وب سایتتان را به یک شرکت معتبر در این زمینه بسپرید. سئو آسان نیست درست است که تعداد مقالات زیادی در اینترنت درباره سئو وجود دارد و ممکن است شما با خواندن برخی از این مقالات تصور کنید که سئو کار آسانی است! اما تنها با خواندن ...
پیش از این درباره "محتوا پادشاه است" صحبت کرده ایم حال می خواهیم به تاثیر محتوا در سئو و بهینه سازی وبسایت بپردازیم. محتوا و بهینه سازی وبسایت دو بخش مرتبط به یکدیگر هستند و هریک بدون دیگری معنایی ندارد. محتوای خلاقانه و منحصر به فرد برای سئو و بهینه سازی وبسایت امری ضروری تلقی می شوند. برای اینکه در بازار رقیب هایتان بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید باید تولید محتوا را رعایت کنید تا به این ترتیب در لیست جستجوی گوگل قرار بگیرید و مشتریان احتمالی را جذب کنید. انتخاب کلمات کلیدی مهم مهم ...
موتورهای جستجو در چگونگی ردیابی وب و تفسیر محتوا محدود می شوند. یک صفحه وب سایت همیشه همانطور که برای من و شما به نظر می رسد برای موتور جستجو نیز به همین شکل به نظر می رسد. در این بخش، بر جنبه های فنی خاص ساخت (یا اصلاح) صفحات وب تمرکز خواهیم کرد، آن ها طوری ساخته شده اند که هم برای موتورهای جستجو و هم برای بازدیدکنندگان انسانی یکسان به نظر برسند. این بخش از راهنما را با برنامه نویسان، معماران اطلاعات و طراحان وب سایت خود به اشتراک بگذارید، زیرا نیازهای همه این عوامل که با طراحی وب سایت درگیر ...
جستجوی کلمات کلیدی با جستجو و تحقیق بر روی تقاضای بازار در مورد کلمات کلیدی، نه تنها می‌توانید بدانید چه نوع کلمات و عبارت هایی برای هدف قرار دادن در حوزه سئو مناسب هستند، بلکه قادر خواهید بود به طور کلی اطلاعات خوبی در مورد مشتریانتان به دست آورید. کلمات کلیدی استفاده از کلمات کلیدی همیشه برای جذب بازدید کننده به سایت مورد استفاده قرار نمی‌گیرد بلکه می‌تواند بازدیدکننده های مناسبی برای سایت به ارمغان بیاورد. مفید بودن چنین هوشی را نمی‌توان کتمان کرد. به کمک پژوهش کلمات ...