1396/02/03

چرا هرچقدر در سئو پرداخت کنید، همان قدر خدمات دریافت می کنید؟

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار و بهینه سازی سایت ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از دلایل بهینه سای سایت های ارزان را ارائه خواهیم داد:

ضرب المثل معروف" هرچقد پول بدهی همان قدرآش می خوری" را همه ما به خاطر داریم اما استفاده عملی از این ضرب المثل متفاوت است. برای بسیاری از مصرف کنندگان نوعی همبستگی بین قیمت ها و کیفیت محصول وجود دارد  اما استثناهایی هم در قواعد کلی وجود دارد: محصولات گرانقیمت کیفیت بهتری داشته و جای محصولات ارزان قیمت در سطل زباله است. در مورد سئو، قطعا شما در ازای پرداخت وجه، انتظار ارئه خدمات اینترنتی دارید و از آنجایی که سازمان خاصی در آن دخیل نیست، قیمت گذاری ها بیشتر در نوسان هستند. اما این ضرب المثل در مورد سئو سایت ها هم صادق می باشد:" هرچقدر پول بدی، همان قدر آش می خوری."

چرا اینچنین است؟ چرا سازمان های سئو کار ارزان قیمت، به طور بی وقفه در صنایع مهم عملکرد ضعیفی دارند؟ در این مطلب برخی از این دلایل را ارائه خواهیم داد:

 

سئو سایت

 

تجربه و استراتژی در سئو و بهینه سازی سایت

در صنعت سئو و بهینه سازی سایت همچون سایر صنایع حرفه ای، شما دوست دارید پول بیشتری در ازای ارائه خدمات افراد حرفه ای بپردازید. حر فه ای های متخصص، سالیان متوالی جهت  تعالی مهارت های خود و ارزیابی آنها پشت سر گذاشته اند و استراتژی هایی که ارائه داده اند، حاصل این بررسی ها و عملکردهای طاقت فرسای آنها بوده است. یک آماتور ممکن است بلوف بزند که می تواند با توجه به اصول ابتدایی و نهایی اعمال حرفه ای دنبال کند اما در عمل حتی نتواند یک استراتژی مشتری محور برای خود اتخاذ کند. یعنی همان کاری که امروزه سئوکاران حرفه ای انجام می دهند. اگر با یک آماتور همگام شوید، ممکن است ساعت های طولانی صرف کنید تا به نتایج مطلوب رسیده و در برخی موارد، هزینه های بیشتری را در مقایسه با سئوکاران حرفه ای پرداخت خواهید کرد.

نیروی انسانی و پشتیبانی از مشتریان در سئو و بهینه سازی سایت

هرچند که همیشه اینچنین نیست، اما بیشتر سازمان های گرانقیمت تمایل به استخدام کارمندان قوی تر، باتجربه تر و متنوع در مقایسه با همتایان ارزان قیمت خود دارند. در مورد یک سازمان گرانقیمت، بی شک متخصصان متعدد و حساب  کاری های متعددی خواهید داشت در حالیکه در مورد سازمان های گرانقیمت این تعداد به دو تا چهار نفر می رسد. این می تواند به هنگام بروز اشتباه، نتایج و نحوه ارائه خدمات مطلوب تری برای شما به ارمغان بیاورد.

 

سئو سایت

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

از زمانی که ایده جدیدی برای تولید نهایی سایتی را  در سر دارید تا زمان ایجاد محتوا باید به کیفیت بیندیشید هر چقدر محتوای با کیفیت تری در وب سایت ارائه دهید، به همان اندازه در کمپین های سئو رتبه برتری کسب خواهید کرد. بایستی بهترین موضوعات را برای تالیف  ویراستاری سایت انتخاب کرده  و سرفصل های محتوایی وب سایت را تا حد امکان بهینه کنید تا مشتریان وب سایت بتوانند بدون هر گونه اتلاف وقتی، موتورهای جستجو و زمان تحقیقات را در دست بگیرند. همچنین توصیه می شود موتورهای جستجو را بهینه سازی سایت نمایید و محتوایی متعدد برای وب سایت طراحی کنید. پس از اجرای این مراحل می توانید مطلب مورد نظر خود را تالیف کنید.

 

کیفیت لینک ها در بهینه سازی سایت

ایجاد لینک آنقدرها هم که فکر می کنید، ساده نیست. به نظر می رسد گوگل، کمیت و کیفیت لینک ها را با در نظر گرفتن دامنه آنها ارزیابی نموده و سپس با عناوین " معتبر و قابل اعتماد" رتبه بندی شان می کند. مساله اینجاست که لینک های شما بایستی کاملا طبیعی باشند. بدین معنی که بایستی روابطی با ناشران خارجی برقرار کنید  و از آنها بخواهید محتوایی شگفت انگیز برای وب سایتتان طراحی کنند. با این کار، قابلیت دید و ارزش این لینک ها افزایش خواهد یافت.

اگر کسی با قیمت پنج دلار( حدود 20 هزار تومان) پیشنهاد ساخت لینک بدهد، باید بدانید که در حال ایجاد یک میانبربرای سایت است. این پروسه ای بسیار وقت گیر بوده  هیچ ترفندی برای اجرای ارزان تر آن وجود ند ارد. برای اینکه مطمئن شوید کدام دسته از لینک ها اعتبار بیشتری دارند، به راهنمای ایجاد لینک ها مراجعه کنید.

 

کیفیت محتوا در سئو سایت

 

عیب یابی در سئو سایت / بهینه سازی سایت

حتی سئوکاران حرفه ای و بهینه سازی های با تجربه در هنگام اجرای برخی از برنامه ها با مشکلاتی مواجه می شوند. مسائلی همچون لینک های ناپایدار، شبهه در رتبه بندی، مسائل مربوط به دید و غیره. سوال اینجاست که آیا سئو کاران می دانند باید چه کاری انجام دهند؟ یکی از مهم ترین موضوعاتی که در کلاس های حرفه ای سئو تدریس می شود، عیب یابی مسائل است و تنها یک تیم حرفه ای از قبل آموزش دیده، قادر به عیب یابی مسائل مربوطه خواهد بود. البته عیب یابی، سرویسی نیست که انتظار بهبودی طولانی مدت از آن داشته باشید. شاید حدود چند ماه به طور موثر رفتار کند.

بقای اصلح در سئو

همه این عوامل نشان دهنده این هستند که راه حل های ارزان سئو، معمولا یا به خوبی کار نمی کنند یا اصلا کار نمی کنند. اما در مورد کارشناسان متخصص سئو که خود را ماهر و حرفه ای تلقی می کنند، چه می توان گفت؟ به نظرتان آیا این ها قادر به ارائه دقیق خدمات هستند و یا اینکه قصد فریب باورهای کاربران را دارند؟

خب این یک احتمال قانونی است اما لازم نیست زیاد نگران باشید. وقتی شخصی وارد طرحی به این صورت می شود، اغلب یا طرح کلی را بیان کرده و یا بررسی هایی منفی ارائه می دهد.جستجوی سریع در خصوص نام یک شرکت حتی ممکن است مدت ها به طول بینجامد. شما بایستی قادر به ارائه ایده ای منطقی در مورد تاریخ و پتانسیل عملکرد آن باشید. خدمات بد و نامطلوب نیز در نهایت خود را به گونه ای نمایش خواهند داد.

 

 

بهینه سازی سایت

 

واقعا چقدر بایستی برای سئو سایت خود پرداخت کنید؟

شاید از گفتن این جمله خوشتان نیاید، اما این هم بستگی به عواملی دارد. هیچ دو مشاغل تجاری را نمی توان یافت که اهداف و نیازهای مشابه داشته باشند. مشاغل تجاری کوچک تر، بودجه و سرمایه کمتری نسبت به همتایان بزرگتر خود داشته و مسلماً به چیزهای متعددی در سئو نیاز خواهند داشت. چنانچه از نیروی سئو کار در خانه بهره می برید، آنها را نیز در اتخاذ تصمیمات نهایی خود بگنجانید.

با این وجود، اصلا مهم نیست که شما در جستجوی یک آژانس، مترجم آزاد و یا کارگر تمام وقت باشید، در هر صورت بایستی چندین هزار دلار در هر ماه پرداخت کنید. در مورد مشاغل تقریبا متوسط از نظر سرمایه ها و هزینه ها، چندبن هزار دلار در هر ماه، بسیار کم می باشد.

 

نکته آخر: مهم نیست تحقیقات شما چقدر ابتدایی یا پیشرفته باشد، بهتر است از محققان بهینه سازی و سئو سایت کمک بگیرید. از نتایج و یافته ها غافل نمانید. در مورد اسلوب های خاص از سئو کاران وب سایت سوال کنید. هر چقدر بیشتر بدانید، صرفنظر از میزان قیمت های صرف شده، بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

                                                                                                                                                               

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که در اینباره نظر میدهید.

ثبت نظر

کلمات کلیدی
سئو سئو سایت در سال 2017 بهینه سازی سایت بهینه سازی وسئو نکات جدید بهینه سازی سایت
 • طراح سایت کورسیر
 • طراحی سایت گروه صنعتی گلبافت
 • طراحی سایت بانک مهر
 • طراحی سایت مبلمان اداری و منزل ایستا
 • طراحی سایت هولستن
 • سی دلی مالتی مدیا طرفه نگار
 • طراحی سایت مبلمان اداری جلیس
 • طراحی وب سایت مایکروتل پلاس
 • طراحی وب سایت هواپیمایی کاسپین
 • طراحی وب سایت هواپیمایی ماهان
 • طراحی وب سایت مکسیدر
 • طراحی وب سایت فرما
 • طراحی وب سایت ماشین3
 • طراحی وب سایت پیشگامان کویر آسیا
 • طراحی وب سایت هوندا
 • طراحی وب سایت پارسیان دیزل
 • طراحی وب سایت نان سحر
 • طراحی وب سایت بوژنه
 • طراحی وب سایت باشگاه فولاد خوزستان
 • طراحی وب سایت باشگاه مشتریان برج میلاد
 • طراحی سایت سازمان بورس و اوراق بهادار
 • طراحی سایت خانه عکاسان افرنگ
 • طراحی وب سایت نوشابه پرسپولیس
 • سی دی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت
certificates
 • seo
 • multimedia
 • design
 • host and domain
 • programming
books

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و مقالات وب سایت شرکت ایده پویا فرم زیر را تکمیل نمایید تا از تازه های سایت ما مطلع شوید.

پروژه ها ی برگزیده طراحی سایت

نمونه کار مرتبط

زمینه : طراحی سایت بانک اطلاعاتی خودرو

تاریخ : سال 1395

اخبار و مقالات

برگزیده ها
سئو و بهینه سازی صفحات سایت در قسمت اول این مقاله نکاتی را جهت سئو و بهینه سازی وب سایت توضیح دادیم. حال در این مقاله به مواردی  تکمیلی جهت سئو و بهینه سازی و کسب رتبه در گوگل می پردازیم. تنوع در کلیدواژه ها نحوه ارزیابی کلیدواژه ها توسط گوگل، نه تنها به موقعیت قرارگیری آنها ، بلکه به نحوه ارتباط آن ها با یکدیگر بستگی دارد. قبلا اینچنین بود که گوگل با توجه به تعداد دفعات تکرار یک کلید واژه، متنی را رتبه بندی می کرد. اما طی چند سال اخیر ،گوگل رویکرد هوشمندانه ای را جهت رتبه بندی وب سایت ها ...
 سئو و بهینه سازی سایت: وقتی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاصي می‌گردید حتما متوجه این موضوع شده‌اید که برخی از وب سایت ها دارای رتبه‌های بالاتری می‌باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می‌شوند. این یعنی تولید محتوا برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی سایت این است که شما در نتایج یک موتور جستجو بیشترین امتیاز را داشته باشید.  در این مقاله، رهنمودهایی را برای بهینه سازی وب سایت در اختیارتان قرار می دهیم تا ترافیک بیشتری در وب سایتتان ...
اگر دوست دارید فرآیند طراحی وب سایت را به درستی درک کنید، بایستی پا فراتر از جلوه های ظاهری وب سایت بگذارید. برخی از کاربران هنوز هم نمی دانند پشت صحنه طراحی یک وب سایت چه اتفاقی می افتد که نمی توانند وارد برخی از لینک ها شوند و بایستی کدهایی را اعمال کنند. اجازه دهید در این مطلب نگاهی گذرا به برخی از فرآیندهای تاثیر گذار و جالب در پشت صحنه طراحی یک وب سایت بیندازیم: 1.مرورگرها، وب سایت ها را به صورت های متفاوت رندر می کنند وقتی از کامپیوتر خانگی خود، وب سایتی را در مرورگر گوگل کروم باز می کنید، ...
به نظر شما چرا هواپیما ها سقوط می کنند؟ با تمام قطعات متحرک درون یک هواپیما، به نظر می رسد که چیزی به راحتی شکست خورده است. پس چرا این اتفاق می افتد؟ این اتفاق یک دلیل اصلی دارد و آن چک لیست است. قبل از اینکه خلبان پرواز کند، آنها یک چک لیست کامل پرواز را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز درست کار می کند. بنابراین، قبل از اینکه مطلب بعدی محتوای وب خود را منتشر کنید، آن را از طریق چک لیست 9 مرحله ای SEO بسنجید: یک کلید واژه خوب برای تمرکز بر روی آن انتخاب کنید اولین گام این است ...
در طول دهه های گذشته ، تجارت الکترونیک به عنوان محبوب ترین و کامل ترین گزینه خرید و فروش آنلاین کالاها ظهور کرده است. با این که این فناوری، روند خرید مشتریان از میان کالاهای بسیار را آسان نموده ولی ، دنیایی از کالاها و خدمات و حتی مشتریان پیش رویمان می گذارد که تاکنون با آن ها سرورکار نداشته ایم. با این وجود، بیشترفروشندگان همچنان درصدد بهبود فروشگاه های آنلاین خود هستند تا رضایت بیشتر مشتریان را با ارائه تجارب خرید عالی و برتری جستن از رقبا به دست بیاورند. بهینه سازی فروشگاه آنلاین به معنای پیمایش ...
سئو و بهینه سازی سایت : هدف از بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو، این است که خزنده های موتور جستجو نه تنها وب سایت و صفحات مختلف آن را به راحتی پیدا کنند، بلکه صفحات مرتبط را به گونه ای رتبه بندی کنند که در قسمت بالای نتایج موتور جستجو نمایان شود. فرآیند بهینه سازی سایت، یک فرآیند یک باره نیست بلکه نیازمند محافظت، تنظیم و بررسی های مکرر و همچنین نظارت آن ها می باشد. در زیر چهار گام اساسی برای بهینه سازی سایت یا همان سئو وب سایت برای  موتورهای جستجو به شما ارائه می دهیم. توصیه می کنیم از آن ...